Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

yumetal.net forum

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

azal

Moderatori
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by azal

  1. to ne znam, nadam se da nece po ovim temperaturama da smaraju sa tim. Evoken u SKC Bazi najverovatnije, tamo je fino i hladnjikavo, podrumce.
  2. dobar intervju, proper bloke
  3. voli Marillion, ne voli Motorhead, gospodin.
  4. azal replied to Formentera's topic in Prog Rock
    nije najbolji album iz te ere def, ali mi je three of a perfect pair (pesma) jedna od omiljenih iz Belew price
  5. pa da, to sto su menjali tek sad je najveci problem. ljudi vec isplanirali akcije po staroj satnici. inace, bice bas frka ovog leta oko koncerata na zappa barki. izgleda da ce da zatvore do septembra, ko zna zasto, a pritom ne moze nista u bazu da se prebaci jer nemaju dobru klimu. ljudi pre par dana na nekoj ruskoj svirci padali u nesvest. tako da ocekujem da ce sve negde da se seli, voivod, barlow, itd. mi cemo najverovatnije TWDY u Dorcol Platz a za Evoken jos ne znam.
  6. meni je kul, bar je nesto drugacije. onaj MOL novi vise zvuci kao stari Lantlos, imas sad happy metal bendova da mozes da biras
  7. slusam ovih dana i ovaj kolab sa Kadavar, takodje predobar album. narocito ko voli malo onako folksy prog
  8. eh, zabavno je ali je skoro skroz u beer drinking garage rock fazonu, nema onih prog/psych upliva sa proslih par albuma. ime albuma je valjda slogan Asahi piva, tako da kad uparis to i omot, pravac je jasan.
  9. sta god da je ovo
  10. i ovo izaslo, tek sam sad video koliko kida omot
  11. azal replied to Haos sam ja's topic in Doom & Gothic METAL
    ludilo
  12. kakva glupost haha Sleep bez Pike-a. sto ne radi OM idiot, valjda jer ne zaradjuje toliko https://www.brooklynvegan.com/sleep-announce-new-lp-tour-but-matt-pike-no-longer-in-band/
  13. azal replied to Јарослав's topic in Heavy metal
    dobro zezanje ovo. Ovo je Andrew Lee iz Ripped to Shreds, prosli album je bio neki instrumental old school Shrapnel Records fazon, za ovaj je rekao da je hteo da snimi LA hair metal album, ali vecina muzike ovde zvuci kao neki malo tvrdji zvuk, vise neki US power metal u stilu Fifth Angel recimo. I peva Mark Boals koji nerealno zvuci sa 67 god
  14. mene onaj Egregore idalje bas dobro vozi.
  15. izgleda da bas bilo dobro zezanje na High Vis sinoc, jel bio neko?
  16. godless i defaced pa sunless i defacement
  17. naravno mozda moze na oba ako BCNR svira ranije. Evoken svakako nece rano, ima dve predgrupe
  18. sta mislis kako je meni
  19. Black Country, New Road https://www.facebook.com/events/1020102307141569/
  20. Some stories deserve a final chapter. Let's write ours together. June 25, 2027. Fulda. Tickets on sale tomorrow at 10:00 CET via Eventim.
  21. ja nisam nijedan IE album posle Horrorshowa preslusao do kraja Jedino pustim When the Eagle Cries svakog 11 septembra

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.