Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

yumetal.net forum

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

azal

Moderatori

Everything posted by azal

  1. i meni je letnji album jer me vrucina baca u depru. October Rust mi je naj letnja depra album. muzika koja savrseno ide uz miris zapeklog kontejnera
  2. najlepse mesto, odrastao tamo uz nightshift, ben hur, fuzzbox, ali nece pederi rusi i generalno pederi metalci da dolaze u zemun.
  3. bice kul ovo, mozda uspem i na black country, new road da stignem :D meni je generalno SKC Baza vrh mesto za underground metal, onaj Vigljos je bio do jaja. samo sto je lik sto drzi prilican drkos i mnogo para trazi za prostor, koji pritom nema ni svoje ozvucenje ni svetla, inace bi vise tamo radio. ali posto je mrtva sezona i mozda sto me vec zna jer mi sin trenira ono pentranje po stenama tamo kod njih, uspeo sam da mu spustim cenu sad. svakako bolje nego Fest sredinom avgusta, mislim da bi 25 ljudi doslo.
  4. azal replied to azal's topic in Avantgarde Metal
    remaster albuma iz 2022, sta je sledece
  5. ja inace svaki novi album koji mi je bitan slusam dok setam sat, dva po gradu, ali jos nisam stigao da odradim ritual sa ovim jer je jebeno prevruce, ali ovako mi je generalni utisak da je 70% 40 Watt Sun sa distorzijom, 30% Warning, sto je ok jer sam i to ocekivao. Ali dobro zvuci. Mislim da je WFAD bas ne ponovilo se album, ne moze to da se replikuje nikako, ali lepo je ovo, nije da nije. nije mi ni CD stigao jos, tako da ce mi trebati vise vremena da vidim koliko ce da mi legne.
  6. to ne znam, nadam se da nece po ovim temperaturama da smaraju sa tim. Evoken u SKC Bazi najverovatnije, tamo je fino i hladnjikavo, podrumce.
  7. dobar intervju, proper bloke
  8. voli Marillion, ne voli Motorhead, gospodin.
  9. azal replied to Formentera's topic in Prog Rock
    nije najbolji album iz te ere def, ali mi je three of a perfect pair (pesma) jedna od omiljenih iz Belew price
  10. pa da, to sto su menjali tek sad je najveci problem. ljudi vec isplanirali akcije po staroj satnici. inace, bice bas frka ovog leta oko koncerata na zappa barki. izgleda da ce da zatvore do septembra, ko zna zasto, a pritom ne moze nista u bazu da se prebaci jer nemaju dobru klimu. ljudi pre par dana na nekoj ruskoj svirci padali u nesvest. tako da ocekujem da ce sve negde da se seli, voivod, barlow, itd. mi cemo najverovatnije TWDY u Dorcol Platz a za Evoken jos ne znam.
  11. meni je kul, bar je nesto drugacije. onaj MOL novi vise zvuci kao stari Lantlos, imas sad happy metal bendova da mozes da biras
  12. slusam ovih dana i ovaj kolab sa Kadavar, takodje predobar album. narocito ko voli malo onako folksy prog
  13. eh, zabavno je ali je skoro skroz u beer drinking garage rock fazonu, nema onih prog/psych upliva sa proslih par albuma. ime albuma je valjda slogan Asahi piva, tako da kad uparis to i omot, pravac je jasan.
  14. sta god da je ovo
  15. i ovo izaslo, tek sam sad video koliko kida omot
  16. azal replied to Haos sam ja's topic in Doom & Gothic METAL
    ludilo
  17. kakva glupost haha Sleep bez Pike-a. sto ne radi OM idiot, valjda jer ne zaradjuje toliko https://www.brooklynvegan.com/sleep-announce-new-lp-tour-but-matt-pike-no-longer-in-band/
  18. azal replied to Јарослав's topic in Heavy metal
    dobro zezanje ovo. Ovo je Andrew Lee iz Ripped to Shreds, prosli album je bio neki instrumental old school Shrapnel Records fazon, za ovaj je rekao da je hteo da snimi LA hair metal album, ali vecina muzike ovde zvuci kao neki malo tvrdji zvuk, vise neki US power metal u stilu Fifth Angel recimo. I peva Mark Boals koji nerealno zvuci sa 67 god
  19. mene onaj Egregore idalje bas dobro vozi.
  20. izgleda da bas bilo dobro zezanje na High Vis sinoc, jel bio neko?
  21. godless i defaced pa sunless i defacement
  22. naravno mozda moze na oba ako BCNR svira ranije. Evoken svakako nece rano, ima dve predgrupe

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.