Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

yumetal.net forum

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

oʞɾoƃ

Moderatori
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by oʞɾoƃ

  1. Samo sam pogledao nazive... Bolest prvoklasna
  2. http://www.youtube.com/watch?v=Po_GBUIGhzs
  3. Ye ye, prekini da sereš više.
  4. Oh noes! Puši.
  5. Kao što rekoh na Sinod temi, toliko o tome.
  6. Koja je verovatnoća da se u roku nedelju dana pojave dva nova idiota par excellence na forumu? Mala. A mislim da Tombba ima kapaciteta za dva retardirana naloga. Evo daj mi moje ime i prezime i adresu. Sad, odmah, ovde napiši.
  7. Pa to. What he lacks in number, he makes up for in smell
  8. Dredovi mu posle ovolikih godina jezivo smrde, te ga teraju na konstantan pokret. Ne verujem da će ovaj album doneti nešto radikalno novo, videćemo.
  9. Novinar
  10. Nikad Krejdl, uvek Dimmu Borgir.
  11. oʞɾoƃ replied to Miu?!'s topic in Black metal
    Samo što 2010. nije "new decade". I on predaje u osnovnoj školi...
  12. Plus. Osim što Necrobutcher i Atilla baš i nisu neko merilo ideologije i stava u black metalu
  13. oʞɾoƃ replied to Narsil's topic in Black metal
    To jeste, stvarno kapa dole što se toga tiče. Sličan je i Morgan iz Marduka, s tim što on nije baš toliko prisan sa fanovima, ali čak i Legion je po izbacivanju rekao da je lik kičmu lomio oko benda.
  14. Meni su u glavi "atmospheric" i "epic" dva odvojena pojma, i mrzim kada mi preporuče bend kao "atmospheric", a ispadne neko epic ili folk sranje. Ne mislim na tebe, Ejpril, nego generalno pričam
  15. Pa nije više od 20 ljudi sigurno
  16. Nije KAFIR nego FARIS Lunare ahaahaahhahahaha @sigrdrdrdr: ne seri da si žensko?
  17. oʞɾoƃ replied to Vintersorg's topic in Black metal
    Jeste, prvo vidimo Trey-a pored basa i Neša spremno "Trey is gay!", da bismo mu 10 sekundi kasnije prišli da se slikamo... Posle dolazimo do Vincenta i Neša odmah "People say that you are gay." i on "OK..."
  18. That is Lunar for "gay". No keyboards! No female vocals!
  19. Sad će pozeri zbog naziva teme da krenu da dolaze. Fuck you, moderator!
  20. oʞɾoƃ replied to Vintersorg's topic in Black metal
    Lepo sam rekao "very few", neću valjda da nabrajam sve poznatije austrijske metal bendove Meni su Belph i Abigor prve dve stvari kojih se setim kad kažem "Austrija", a i Summoning, njih sam smetnuo s uma. Trebalo je da čuješ tu zbunjenost kad sam mu postavio prvo pitanje
  21. Samo ti pusti pesmu, pa mi reci da to nije to.
  22. Anaal Nathrakh - Castigation And Betrayal
  23. Ne verujem da ljudi ovde znaju za foru, znaš
  24. Nikad Beherit, uvek Aosoth.

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.