Everything posted by oʞɾoƃ
-
Православље
To poslednje je teza koju nikad neću shvatiti. Dakle, Bog, koji stvori 100% dobar svet, sam svesno dopušta mogućnost da se ta dobrota ugrozi slobodnom voljom. To bi značilo da je Bog, stvoritelj svake duše, svesno dao dispoziciju toj istoj duši da provede večnost u paklu u mukama. Ako to nije apsolutni sadizam, onda ne znam šta jeste.
-
Random BM diskusija [If You're a False, Don't Entry]
- Random BM diskusija [If You're a False, Don't Entry]
Ali dok god tebe imamo, postoji nada u bolju budućnost.- Najbolji albumi u nultoj deceniji (2000-2009)
1349 - Beyond The Apocalypse 1349 - Hellfire Amon Amarth - With Oden On Our Side Anaal Nathrakh - Hell Is Empty Antaeus - Blood Libels Aosoth - Ashes Of Angels Dark Tranquillity - Fiction Darkspace - Dark Space III Deathspell Omega - Si Monumentum Requires, Circumspice Funeral Mist - Maranatha Gorgoroth - Ad Majorem Sathanas Gloriam I Shalt Become - The Pendle Witch Trials Iguman - Rogati Kopitar In Flames - Soundtrack To Your Escape Marduk - ROM 5:12 Mayhem - Ordo Ad Chao Ondskapt - Dödens Evangelium Scar Symmetry - Holographic Universe Shining - IV Watain - Rabid Death's Curse Watain - Sworn To The Dark Zyklon - World Ov Worms A ovo je stvarno samo esencija, maksimalno isfiltrirana izdanja.- Random BM diskusija [If You're a False, Don't Entry]
Izašao novi Animae Capronii- Random BM diskusija [If You're a False, Don't Entry]
Misliš, znaš da si jedina redovna, pa hoćeš da osiguraš pobedu?- Prorok
Ponovo odslušah Slava Bethoru Nikad Krst, suv kvalitet.- Najbolji BM albumi 2009.
Ne sporim uopšte, samo ostajem dosledan tradiciji- 2008 - najbolji BM album
- Najbolji BM albumi 2009.
Znam da je pointless ali rofl- Ov Hell
Evo još jednog albuma za 2010. koji se sa nestrpljenjem iščekuje (Ko mi sad pomene 1349, krvi ću mu se napiti.)- Dark Funeral
A i oni su tačno bend gabarita za malu salu.- Random BM diskusija [If You're a False, Don't Entry]
Tri komada koja imaju bilo kakvo zvanično izdanje. Prvi je Iguman (što bi Rakić rekao, nekro black metal chaos), drugi je Bogalj (thrash death black metal, ne zajebavam se) i treći je Zaimus (totalno neinspirativni pokušaj drugog talasa + Hell Eternal cover rip-off). Sa Milovanom, koji vodi Iguman i Bogalj, može da se napravi vrlo solidan intervju, siguran sam, mogu ti dati kontakt ukoliko te zanima.- Najbolji BM albumi 2009.
Jebote, zaboravio sam da pomenem Argharus, definitivno upada u top 10 ove godine.- Keep Of Kalessin
Upravo to, da bude neka in-your-face pesma sa dovoljno melodije i pitomijom varijantom vokala, biće sasvim ok.- Keep Of Kalessin
Nije to rekao. Rekao je da je sellout onaj koji pljuje bendove koji žive od svoje muzike jer nisu true i underground as it should be, a onda odu da mizantropski prodaju svoje hot-dogove ljudima 6 sati dnevno. Bar ja to tako razumem.- Mayhem
- Random BM diskusija [If You're a False, Don't Entry]
Pejnt im je originalan (jer referenca za loš pejnt mi je uvek Immortal), ali ova sranja na podlakticama su jednako smešna kao i na bilo kom drugom bendu, to ne sporim ni najmanje.- Scar Symmetry
Meni je Holographic Universe i dalje od prve do poslednje note savršen, a ovaj novi je malo previše gej za sopstveno dobro.- Najbolji BM albumi 2009.
Šališ se? Ovo je BM podforum- Random BM diskusija [If You're a False, Don't Entry]
Sve zavisi šta podrazumevaš pod black metalom. Ako je black metal mazanje lica bojom, ekseri, sekire, naloženost na Tolkina i ostale zmajoobožavatelje, plastični Satana na coverima diskova, ultranacionalizam i ćirilica (dobro, ova dva nisu karakteristike bendova, već tvoje, ali prosto sam morao da ih ubacim u miks, toliko dobro opisuju prosečnog srpskog blekera zajedno sa ovim ostalim), onda definitivno gubim raspravu. Ali evolucija se dešava, šta god ko mislio o tome.- Najbolji BM albumi 2009.
Ima ovde mnogo većih trolova od nas, to je sve. I ne doživljavam ovo kao svađu. Bar dok ne počnu uvrede da padaju.- Krv
- Random BM diskusija [If You're a False, Don't Entry]
Izvini što se neću upustiti u diskusiju u kojoj Funeral Mist pljuje osoba kojoj su Darkthrone i Dark Funeral vrhunac žanra- Najbolji BM albumi 2009.
Smorili smo zato što mislimo da je čovek izbacio album godine koji se, avaj, tebi ne sviđa? Stvarno smo smorovi neviđeni. Kuda ide ovaj forum, jebote? - Random BM diskusija [If You're a False, Don't Entry]