Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

yumetal.net forum

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

oʞɾoƃ

Moderatori
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by oʞɾoƃ

  1. Pa da, sad kad je jedan od mojih omiljenih bendova izdao govno od albuma, osećam se mnogo slobodnije da prozivam druge po istom pitanju
  2. Slažem se, ovaj deo "BM" je višak. A Hellfire će svejedno biti bolji od bilo čega što Rotting ikad uradi
  3. Pa credibility jebote Sometimes you have to think out of the box
  4. Dobiće ovaj Talvi 1349, vidim ja.
  5. http://www.aftonbladet.se/nyheter/article6348059.ab Ukratko, pišu o tome kako ljudi kopaju grobove i kradu zlato iz zuba umrlih u Obrenovcu Drž' se ti Nargarotha.
  6. Verujem da su oni tu negde sa In Flames-om po ceni, a sumnjam da su popularniji...
  7. Tekstovi su kult
  8. oʞɾoƃ replied to Grobodan's topic in Death & Grind
    Astrallis sve trči da kači albume
  9. oʞɾoƃ replied to dimmu1's topic in Sve & Svašta
    Nisam sklon preterivanju, ali staviti Microlab 7c na integrisanu zvučnu kartu je kao staviti Michelin gume na Yugo. Ti zapravo uopšte ne možeš da čuješ te zvučnike. Kupi makar neki skrnavi Audigy za dvadesetak evra, samo nemoj na integrušu.
  10. Zajebavam vas jebote Grob je samo ljut na mene što ne slušam njegova gej Amorphis sranja
  11. Tačno
  12. oʞɾoƃ replied to Vermis's topic in Death & Grind
    Jedva čekam novi album.
  13. U poređenju sa jednim Fenrizom - apsolutno.
  14. Moj 3G modem iz Švedske ima microSD slot, verovatno ima i ovaj MTS-ov
  15. Pu pu pu. Ja bih jedino Manowar mogao da pustim na netbook-u, bilo šta drugo... Jednostavno ne bi bilo fer. Čak ni prema Satanic Impalement-u.
  16. oʞɾoƃ replied to dimmu1's topic in Sve & Svašta
    Ne upoređujem, samo kažem da je isti čip, što je prilična garancija kvaliteta. Naravno da se ne mogu porediti uređaji sa petnaestostrukom razlikom u ceni. I kupujem pre svega dobre zvučnike za stan, to što su odrađeni kao monitori im je samo plus
  17. Pa najzatucaniji su old-school metalci.
  18. Istina je, koliki ljudi posvršavaše na novi Beherit, a meni je sve što su oni ikad izdali govno.
  19. Prošao je i taj trend...
  20. Prošao je ovaj trend
  21. oʞɾoƃ replied to dimmu1's topic in Sve & Svašta
    160€, što je ništa u poređenju sa kvalitetom koji pružaju. Apsolutno najbolja moguća vrednost za novac je E-mu 1212m, košta 144€, ali pruža jednostavno savršen zvuk, a ne manjka joj ni produkcijskih sposobnosti nimalo, ima isti čip koji se ugrađuje na ProTools HD koji košta par hiljada evra. Ako ti treba samo verna reprodukcija, onda svakako M-Audio Audiophile, 24-bit/96 KHz, 87€. Imaš i jedno i drugo u Artistu.
  22. oʞɾoƃ replied to dimmu1's topic in Sve & Svašta
    Odličan izbor. Ja idem sutra po M-Audio Studiophile AV 40

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.