Everything posted by oʞɾoƃ
-
Upcoming Games
Zna se vrlo dobro koja je THE igra 2010. godine... http://www.youtube.com/watch?v=IC8RM1udgiY A evo i jedan screenshot, čisto reprezentativno:
- Ihsahn
-
Ihsahn
Oh, kako volim ovako duhovite osobe sa svežim i nikad ranije izvaljenim forama o tome kako je black metal gay...
-
Uređenje enterijera
Svi smo mi gej na neki način. Osim Princa.
-
Random BM diskusija [If You're a False, Don't Entry]
Nikad mi ranije nisi rekao da bi želeo da budeš top? Ja kontao da si rođeni bottom...
-
Najbolji i najgori albumi u 2009. godini
Ja sam verovatno najveći fanboy ovog benda na forumu, ali ne bih imao muda ovo da uradim
-
Random BM diskusija [If You're a False, Don't Entry]
Jebite se svi
-
Valkyrja
Ima Gojko posla preko glave ionako, samo mi još fali charity work I da, definitivno treba neke stvari ostaviti među nama
-
Random BM diskusija [If You're a False, Don't Entry]
Pre će biti Marduk, Watain i Ondskapt
-
Nokturnal Mortum
Meni ovo dosadno, jbg.
-
Random BM diskusija [If You're a False, Don't Entry]
Gde je smajli koji se krsti kad ti je potreban?
-
Ihsahn
Pismen? Ja postadoh izgleda epitom za high expectations fail na ovom podforumu. Obrnuh baš juče novi 1349, sad kad sam se pomirio sa činjenicom da je abortus, mnogo mi lakše i bolje leži (album, pre nego što dođe neki pametnjaković da stavi ), čak bih ga i kupio da ga nađem za neke sitne pare. Inače, Ihsahn (bend) nije black metal, doviđenja.
-
Valkyrja
Evo i mene From The Poser Deeps... Watain uticaj? To se mora overiti.
-
Random BM diskusija [If You're a False, Don't Entry]
Koliko gej treba da budeš pa da ti to bude uslov za članstvo u BLACK METAL bendu
-
Koji ste poslednji original CD nabavili?
Obituary - Frozen In Time
-
Random BM diskusija [If You're a False, Don't Entry]
Koje sranje
-
Prorok
Ne postoji bekstejdž
-
Keep Of Kalessin
Goxy valja samo za crust, grind i ponekad death, sve ostale preporuke se mogu zanemariti
-
Cobalt
Jedan od dva poluvredna pisca koja je Amerika dala.
- tema za pedere i dukatlije (random)
- tema za pedere i dukatlije (random)
-
Random BM diskusija [If You're a False, Don't Entry]
Glorior Belli i Merrimack mi prvi padaju na pamet.
- tema za pedere i dukatlije (random)
-
Audio oprema
Dobro, istakao si već nekoliko puta da misliš da sam glup, ali i dalje nisi objasnio zašto. Kupujem budžetske aktivne studijske monitore sa pojačalom A/B klase (za fenomenalne pare) koji će stajati na udaljenosti pola metra od mene dok sedim za kompom u sobi koja je relativno akustički obrađena (koliko se moglo u datim okolnostima, a da ne ide u studijske ekstravagance). Dakle, kakve veze ima što je stan u pitanju, koja je poenta? Nisam ih prikačio na kućni bioskop, već na E-mu 1212m na kompjuteru za kojim radim, slušam muziku i sve ostalo, gde su upereni direktno u moje uši na optimalnoj udaljenosti.
-
Random BM diskusija [If You're a False, Don't Entry]
Opet vi sa tim "rodonačelnici". Kad ćete shvatiti da rodonačelnici gotovo nikad nisu i najveći predstavnici? Ni u jednoj grani/eri umetnosti.