Everything posted by oʞɾoƃ
-
Marduk
Pa zato sam i rekao I Mortuus je rekao za generičke metalce da su worthless sheep, ne za sve fanove Marduka. Sa čime se u načelu slažem.
-
Marduk
A ti si je kupovao iz solidarnosti ili zato što je bila dobra?
-
Marduk
Postali su veliki zbog muzike koju su sami stvorili. Svaka rečenica tipa "da nije fanova, ne biste bili tu gde jeste" je zamena teza.
-
Marduk
Ne mislim, nego mi je smešno kako uvek svi pričaju kako bi tom i tom pičku polomili, i onda - ništa...
- M8L8TH
-
Marduk
Haha, koliki hejt prema čoveku, a u suštini samo zato što vam je Funeral Mist sranje. Jedva čekam da mu pokažete u januaru
-
Random BM diskusija [If You're a False, Don't Entry]
Upravo to, to što je knjiga "defaultni" medij za propagiranje određene filozofije ne znači da je jedini; knjiga je samo medij, kao i muzika, film itd, i to vrlo ograničen medij.
-
Random BM diskusija [If You're a False, Don't Entry]
To je i meni čudno Pa za očekivati je da će deo likova koji slušaju satanističku muziku u skladu sa tim i da se ponašaju.
-
Random BM diskusija [If You're a False, Don't Entry]
Svega dva-tri puta, jer bi svih 10 black metal fanova u zemlji naučilo proceduru.
-
Random BM diskusija [If You're a False, Don't Entry]
Nije to utisak, to i jeste tako kad su religiozni bendovi u pitanju. Većina ne funkcioniše po principu "napišemo muziku, pa smislimo tekstove", nego ta dva procesa teku paralelno. Pogledaj Deathspell Omega intervjue recimo, biće ti jasnije. Sećam se još nekih matorih Malign intervjua gde je lik rekao da bi radije batalio muziku nego religiju kada bi morao da bira.
-
2009.01.19. *SKC, Beograd* Vader + Marduk
Što bismo kupovali unapred? Ionako nemam ni za leba
-
2009.06.26. *Akademija, Beograd* Arkona (Rusija)
Bolje da ste Watain doveli.
-
Serije, filmovi, koncerti, mp3, igre...
Treba mi igra Lego Drome Racers, original, piratska, štagod, samo da je originalni ISO fajl, dakle sa instalacijom, a ne neki tamo rip. Igra je iz 2002.
- Marduk
-
Random BM diskusija [If You're a False, Don't Entry]
Sve stručnjaci za black metal na ovoj temi. Aj ćao.
-
Православље
Brkaš dva različita značenja reči "vera". Vera u religijskom smislu je stvar svesti, a ne podsvesti; dakle, aktivno predavanje Bogu, a ne podsvesni proces zasnovan na prethodnom iskustvu (odlazak u WC).
-
Random BM diskusija [If You're a False, Don't Entry]
Ma ne zna se koji je zajebaniji od njih A šta sam to pričao?
-
Marduk
Bi kurac ostala, metalci su pičkice svuda na planeti
-
Marduk
Ko zna, lik dolazi otpozadi, možda ih je već smarao u backstage-u itd. Mene bi isto ispizdeo da mi se popne onako na stejdž, mada sumnjam da bih bio onako brutalan
-
Deathspell Omega
Oni će u svom standardnom fazonu da update-uju Normin sajt mesec dana pre puštanja u prodaju i to je to Ali ne sumnjam uopšte da će biti u toku ove godine, uklapa se u trogodišnji ciklus, a od Chaining EP-ja nisu ništa novo snimili.
-
Random BM diskusija [If You're a False, Don't Entry]
Ma sad će PayPal u roku 3-4 meseca, pa ćemo da ostavimo sve to iza sebe
-
Random BM diskusija [If You're a False, Don't Entry]
Srbija je samo odraz onoga što se dešava napolju. Tako je i ovde - prvo je bio Darkthrone i Dissection worship, onda je već krenulo usložnjavanje, klavijature itd., a danas već imaš i nekoliko "religioznih" bendova, tipa Triumfall-a i mnogo više DSOU. Imalo bi o tome ponešto da se kaže. Uglavnom ne, jer sam aktivan na Arhivama, a tamo se tačno zna ko su rip-offovi, postoji spisak sa adresama i sve. Mislim da je njihov trading forum danas najaktivniji internacionalni trading forum na svetu, pogotovo za UG. Pusti to, jedno je šta se meni lično sviđa, a drugo je šta koji bend objektivno predstavlja na sceni.
-
Random BM diskusija [If You're a False, Don't Entry]
Nikako jedno vreme, ložim se i dan-danas Mislim da ste malo oterali priču do ekstrema, ono, nisam ja zapravo deo domaće scene, a i ne znam koliko režiser smatra korisnim da mu o black metalu priča lik koji je potpuno casual od glave do pete Mada, rado ću reći koju o evoluciji žanra ako od mene to zapravo bude traženo.
- Prorok
-
Darkthrone
Sadomator kaže čisto da bi rekao nešto Većina "elitne" ekipe ili nema myspace ili ga update-uje dvaput godišnje. Mada ne vidim kakve to veze ima sa bilo čim.