Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

yumetal.net forum

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

oʞɾoƃ

Moderatori
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by oʞɾoƃ

  1. oʞɾoƃ replied to MissionVao's topic in Black metal
    Fuck off yesterday black metal.
  2. oʞɾoƃ replied to kasapin's topic in Black metal
    "Životinja", genitiv množine -ium (animal, -is, 3. deklinacija). EDIT: Sad videh link, koji si me kurac terao da prevodim? Ali to je to, lik sve objašnjava šta nije tačno (svaka mu čast na strpljenju).
  3. oʞɾoƃ replied to kasapin's topic in Black metal
    Ovo je potpuno sjebano, gramatika, vokabular, čak i spelovanje... Definitivno pisano "iz rečnika", i to loše. Heic noenum pax - ovde nema mira, to je jasno. De Grandae Vus Antiquus Mulum Tristis Arcanas Mysteria Scriptum - potpuno sjebano, ali nešto kao "o iskonskim zlim starim tužnim misterijama". Invoco Crentus Domini De Daemonium - opet potpuno gramatički sjebano, ali kontam da je hteo da kaže "pokriven krvlju prizivam gospodara Pakla". Rex Sacriticulus Mortifer - pogrešan spelling, ali nešto kao "donosilac smrti". Psychomantum Et Precr Exito Annos Major - ufff... "glasnik smrti, molim se sa krajem većih godina"... Jebem li ga, previše za mene. Ferus Netandus Sacerdos Magus - Nemam pojma šta je "netandus", nema je ni u jednom rečniku. Ovo drugo bi trebalo da je "veliki sveštenik zveri". Mortem Animalium - "smrt životinja".
  4. oʞɾoƃ replied to Grobodan's topic in Black metal
    Inspirisao je i Venom Mayhem, pa im nisu do kolena.
  5. oʞɾoƃ replied to Kent's topic in Death & Grind
    Sanjaću ono levo oko noćas.
  6. oʞɾoƃ replied to Grobodan's topic in Black metal
    Ju, tek sad videh ovu blasfemiju.
  7. oʞɾoƃ replied to MissionVao's topic in Black metal
    Gde je uspeo kod Jönköpinga da se skuca, pa to je čist talenat To je kao pasti u provaliju u Vojvodini
  8. oʞɾoƃ replied to Ravendark's topic in Black metal
  9. oʞɾoƃ replied to ZWER's topic in Death & Grind
    Fleshgod Apocalypse, pa sve ostalo.
  10. Ja znam samo jedno - Liivu ne mogu ušima da čujem, a ovo mi je jedina alternativa za to.
  11. Videh juče u Beogradskom programu onaj studentski protest za bodove, tj. da im se traži previše bodova za budžet. Da li bi neko mogao da mi objasni šta ti ljudi tačno hoće? Jer onako kako ja to vidim (hoćemo na državnu sisu sa nepoloženim ispitima), deluje mi potpuno besmisleno.
  12. oʞɾoƃ replied to Grobodan's topic in Black metal
    Već Defective Epitaph je pretežno atmosferičan album, ARD je samo nastavio taj stil. Nije da mi smeta, odlična su oba, ali bih ipak voleo malo više supstance na idućem, pogotovo kad se pogleda kakvih je tu rifova bilo ranije. Inače mislim da je Malefic ipak za klasu iznad Wresta, WITTR i ostale bratije.
  13. Možda kod vas, kod nas je gradivo bezmalo netaknuto, sa tom razlikom što je podeljeno na dva semestra za neke predmete, tipa književnosti.
  14. Ovaj narod je definitivno otišao u mentalni kurac.
  15. Mi smo na filološkom druga generacija Bolonjaca, prva je odrađena malo traljavo, a ova naša (upisani 2007) je već formalno Bolonja. Tek ovi što su sad upisali faks imaju 100% Bolonju, sa apsolutno svim ispitima kao jednosemestralnim i sređenom situacijom sa bodovima. Inače mi se sviđa ovo što se prag bodova diže svake godine, realno i ne treba da položiš godinu ako u tri roka ne možeš da daš jedan ispit. Kod nas ima slučajeva koji su po Bolonji već desetak puta polagali neki ispit i još ga nisu dali. Sad imaju oktobar 2 da polože ispit iz prve, umesto da krenu na predavanja za treću. Suludo. Inače, bolonjske generacije kod nas daju mnogo bolje rezultate nego studenti po starom upravo zbog tolikih obaveza i nameta. Prolaznost na ispitima je 2-3 puta veća.
  16. oʞɾoƃ replied to Vintersorg's topic in Black metal
    Pazi, oni su u Napalm eri provalili formulu, Nuclear Blast im je dao pare da tu formulu ušminkaju, i kontam da oni mogu ovako još 5 albuma.
  17. oʞɾoƃ replied to ZWER's topic in Death & Grind
    Dobar album, ništa više od toga, mada ja nikad i nisam bio neki veliki Nile fan. U svakom slučaju, ni blizu tituli death albuma godine.
  18. Ali DSP jeste najlepše izdanje
  19. WTF?
  20. E kad dođem u taj stadijum da uzimam veći kult umesto lepšeg izdanja, prodaću sve originale
  21. oʞɾoƃ replied to Ravendark's topic in Black metal
    Kad bi baba imala kitu, bila bi deda.
  22. oʞɾoƃ replied to Vintersorg's topic in Black metal
    Ne može, nije procureo
  23. oʞɾoƃ replied to Vintersorg's topic in Black metal
    Jedno od pitanja za 'vju: "Could you disclose a bit of the concept behind the rocket-propelled flying goat-witches in your latest video?"

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.