Jump to content

Warcraft III


Baal

Recommended Posts

Hm.... bio sam mALi_JozA icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif gde sam sjebao sa udovima samo tako, trebao mi jedan win za ikonicu a igrao sam 3x3... i 8 partija za redom moji izađu wallbash.gif (sada će svi misliti kako se izvlačim, ali stvarno je tako bilo) icon_biggrin.gif sa elfovima mi nije loše bilo....

 

a sada sam Protag0nist i tu ništa nemam, sa njim igram dotu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 394
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kako sam danas zajebao ove na pubu icon_smile.gificon_smile.gif uzmem i kreiram igru sa 56k icon_smile.gificon_smile.gif i oni kao laguje... lik kaže ima kašnjenje od 2 sekunde a ima net od 4mbita icon_smile.gificon_smile.gif ... ali svi ostanu u igri icon_smile.gif nisam verovao icon_biggrin.gif

 

kasnije tek izašla dvojca iz moje ekipe jer su ih ubili par puta... zatim jedan iz njihove i još jedan iz moje... i 2x4 smo igrali i pobedili ja i ovaj lik... ja bio medusa score 22:3 jupiiiii...

 

koliko je bolje bez laga.... icon_da.gificon_cry.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebes mu ako sam ja sad razumeo sta ti pricas. Kakav trip.

 

Ne znam sta je tu toliko zabavno oko ove igre da se prasina digla kao oko kantera. Sva mi je neka previse u gospodaru prstenova. Znalo se, zakon je bilo dok su bile samo orke i ljudi, a sada tu jos neki isfeminizirani, greenpeace vilenjaci. Previse komandi malo prstiju.

Ne svidja mi se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razumeće me kum i imenjak valjda icon_smile.gificon_biggrin.gif

 

Jesam očajno napisao wallbash.gificon_smile.gif

 

 

Anti, sve je stvar u vežbi.... prsti mogu sve da postignu icon_da.gif micro etc.

Idi i skini jedan moj replay, dota naravno, 2 sata je trajala partija.

 

idi na official site, i potrazi topic Super Dota, i skini taj replay. Partija je odlicna i vredi onih 1.5 mb.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skinuću .... icon_wink.gif

 

Upravo završih partiju sa Bounty-em... imao sam oko 25-9 , odlična partija je bila... mada bio je jedan kreten u protivničkom timu koji je koristio ulti sa Morphsom wallbash.gif

 

 

zaboravih da dodam...

 

6.03b je super, meni se baš sviđa... još kad se navikneš, super! icon_biggrin.gif

Uskoro će 6.04 koja će kako kažu biti izbalansirana.

Edited by Protagonist

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skinuću .... icon_wink.gif

 

Upravo završih partiju sa Bounty-em... imao sam oko 25-9 , odlična partija je bila... mada bio je jedan kreten u protivničkom timu koji je koristio ulti sa Morphsom wallbash.gif

 

 

zaboravih da dodam...

 

6.03b je super, meni se baš sviđa... još kad se navikneš, super! icon_biggrin.gif

Uskoro će 6.04 koja će kako kažu biti izbalansirana.

Pazi 6. 03 vise nema favorite ( medusa, rikimaru, furion, sven ) sada je ono kao izbalansiran, ali dryada u 6.03 ima nenormalnu regeneraciju. E da ja sam bezimeni, bio, a sada sam svetskimegacar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ok, vidimo se tamo... taman da te oderem icon_razz.gif

 

 

Inače 6.04b je super icon_da.gif danas sam je igrao i razvalio sam sa Dragon Knightom icon_biggrin.gif

E u kurac, ovaj provajder, kog koriste ovi likovi, je banovan sa evrope, tako da ja visim na east-u i primetio sam da su tamo likovi ( igraci ) mnogo bolji. icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

 

Ne znam sta je tu toliko zabavno oko ove igre da se prasina digla kao oko kantera. Sva mi je neka previse u gospodaru prstenova. Znalo se, zakon je bilo dok su bile samo orke i ljudi, a sada tu jos neki isfeminizirani, greenpeace vilenjaci. Previse komandi malo prstiju.

Ne svidja mi se.

Premalo prstiju?Ko ti kriv kada ih imas pet,a ne 10 ko sav normalan svet.To se da primetiti pogotovo kada sviras...ocajan si. icon_razz.gificon_rockdevil.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 7 months later...
  • 2 months later...

Pitanje za sve, posto vidm da ovde ima ljudi koji se mnogo bolje razumeju u kompjutere, igrice i ostala zala:

 

Otkako sam pazario FX karticu ne mogu da instaliram Warcraft III..a ni moj drug takodje.Sva sreca pa je on imao i stari GeForce 4 pa bi ga ubacili u masinu, instalirali igru i potom vratili FX karticu i tada bi tek mogli da igramo.ali sad je prodao tu staru karticu a ja u medjuvremenu izbrisao igru i sad mi stoji tako bezveze..a igra mi se.Verovatno su u pitanju neki driveri, kodeci, palci..ali sta ja znam..

Pomoc?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...