Jump to content

Heller


...

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Zapravo, na informaciju sam naleteo skroz slučajno. Treba da naručim neke ploče od njih pa sam u prolazu malo čituckao njihov forum. Dakle, lik hoće da reizda Heller vinil, ali mu ovi iz benda nisu odgovorili (ukoliko ih je uopšte kontaktirao na pravu adresu?)...

 

Dakle: obrati pažnju!

 

Ako znate nekog iz postave Heller-a, pod hitno im ovo dojavite i nek kontaktiraju čoveka. Nisam sigurno jedini koji bi voleo da ima Heller na ploči i kome se smučio onaj REX-ov CD, tako da bi ovo bilo kul kad bi na kraju ponovo izašlo i na pravom formatu. :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не ради се о томе. Овде би то ретко ко купио. Ух, што не могу ја да преговарам у име бенда. Извукао бих им баш лепо паковање за албум, уколико би хтели да ураде. А тражио бих да се уради и нови омот.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не ради се о томе. Овде би то ретко ко купио. Ух, што не могу ја да преговарам у име бенда. Извукао бих им баш лепо паковање за албум, уколико би хтели да ураде. А тражио бих да се уради и нови омот.

 

 

Za to treba da se kontaktira Simo Rebic on je izdao taj album ima i master trake .

 

On je vlasnik tog materjala

Znaci on bi dao pravo u ime grupe da se reizda album isto kao i za Pergament.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

А то Јосуке зан 100%... Наравно да ће прво да контактира бенд, па онда евентуално да се продужи ланац даље.

Share this post


Link to post
Share on other sites

А то Јосуке зан 100%... Наравно да ће прво да контактира бенд, па онда евентуално да се продужи ланац даље.

 

Najverovatnije da od njih nece uskoro dobiti odgovor .

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa i REX su reizdali taj album na disku, tako da valjda ne bi trebalo da bude problem da NWN to reizdaju na vinilu. Valjda...

 

Rex su dobili pravo da reizdaju album , A to vazi i za Nuclear war now.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
E onda dolazi do one cuvene guzve i pesnicanja na stage-u,Stiv iz Pergamenta,tehnicari,Atila iz Hellera,Polzovici... u publici haos,navijanje skandiranje,bodrenje jednih ili drugih...ko u kaubojskim filmovima kad pocne tuca u Saloon-u i kad se svi sa svim biju...

Ovakvo nesto je nezamislivo u normalnim zemljama ali kod nas nista nije normalno,cak ni u tim mirnijim vremenima :mrgreen: ...ali vjeruj mi drazi mi je ovaj fest sto sam gledao nego da sam te godine otisao na Donington.

 

moze l' neki matorac:) da kaze nesto vise o ovome?

Edited by Amon-Ra

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto ukratko je napisano ,

 

Samo da kazem da je bio problem sto su kasnili i nekim grupama su skratili vreme nastupa a nekim produzili

 

tu su ispali Heller ,Pergament i Jagode .

 

a Steva iz Pergamenta je nekoga razbio i to na bini , jebi ga mesecima su se uvezbavali za taj dogadjaj

i odjednom neko kaze da nema nastupa nek idu kuci .

 

A Heller su ipak davali autgrame tamo kod nekog kioska

Share this post


Link to post
Share on other sites

Зашто? Џет нам никад није онемогућио наступ. Кад понестане времена увек он буде тај који не свира.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto ukratko je napisano ,

 

Samo da kazem da je bio problem sto su kasnili i nekim grupama su skratili vreme nastupa a nekim produzili

 

tu su ispali Heller ,Pergament i Jagode .

 

a Steva iz Pergamenta je nekoga razbio i to na bini , jebi ga mesecima su se uvezbavali za taj dogadjaj

i odjednom neko kaze da nema nastupa nek idu kuci .

 

A Heller su ipak davali autgrame tamo kod nekog kioska

 

I treba tako odma bre u glavu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
I treba tako odma bre u glavu.

 

Niko nikoga nije niti razbio niti pesnicio,falilo je vremena ,heller i pergament su kao skupili se u znak protesta.

Jednostavno kisa je sve izjebala,nekoga manje nekoga vise,Nikome na pamet nije palo da pohvali taj poduhvat koji je definitivno ravan cudu.

 

elem,kao sto sam rekao pergament i heller su se skupili na bini pozdravili rulju,a kratkoosi basista pergamenta je odrzao govor i

normalno nesto zvakao vidno ljut sto nisu dobili dovoljno vremena,jer slovenci nisu silazili sa bine kao dete s tresnje,a Stevo je spucao nogom u dupe nekoga

tonca i to je to

 

 

postoje snimci

 

i ubuduce pitajte nekoga ko zna za taj event a ne babu simanu i sta je rekla seka persa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...