Jump to content

Heller


...

Recommended Posts

Zapravo prvi koji su poceli da sviraju nesto zesce su "Gordi" na zadnja dva albuma "Pakleni Trio" iz 1981. i "Kraljica Smrti" iz 1982. godine.

Prvi koji su poceli da sviraju thrash kod nas(mislim na SFRJ) su "Heller" i "Evil Blood".

 

Ma pakleni trio je zakon album,imamo burazer i ja plocu koju je moj bata kupio tada kad je izasla a ja imao samo 5 godina :bigblue: nego mislio sam na prvi thrash album u nasoj dragoj nam bivsoj SFRJ...

Mada sam ga ja nabavio dosta kasnije,'91. kad sam posao u srednju skolu.Ali pola odeljenja elektrotehnicara automatike je slusalo Heller tada :red:

Ovaj Rattlehead sto pljujepo Heller-u je verovatno bio u jaslicama u to vreme.Takodje i kad je u stvari izasla ta stvar od Megadeth-a Rattlehead,ja je prvo cuo na Beyond metal zone kompilaciji '89-e otprilike,3 godine posle izlaska kompilacije.

Edited by Mr.Hate

Share this post


Link to post
Share on other sites

e sad, jbg, onda sam i ja u to vreme bio u jaslicama, al' o5 mi je HELLER omiljeni bend :pivopije:

 

Mozda ali ti znas da postujes i pratis scenu od nastanka,svaka cast!Imam ja omladince sa kojima kontaktiram i koji vrede a ima ih i koji nisu vredni paznje...Ovi koji vrede zauzvrat dobijaju uvek sve sto pozele od muzike i koncerata a ovi ostali se snalaze sami,he,he,he...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја сам био маљи дец кад је овај бенд постојао, али сам га набавио редно са осталим метал албумима из бивше ЈУ и апсолутно је међу најбољима, мад аих и нема нешто много.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Слика говори више од речи.

 

zabombarderkuhelerovic.jpg

 

Eto a koji bombarder ledena krv vinil jel crveni ili beli?

 

Meni je onaj iz finske obecao plavi i jos nisam dobio a on je izdao ploce limited.

 

mislim da rade sada da reizdaju i bez milosti plocu gatefold u koloruu 300 kom.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto a koji bombarder ledena krv vinil jel crveni ili beli?

 

Meni je onaj iz finske obecao plavi i jos nisam dobio a on je izdao ploce limited.

 

mislim da rade sada da reizdaju i bez milosti plocu gatefold u koloruu 300 kom.

Мој је бели, а овде има један баја на берзи плави за 35 евра, број 001 од 100.

Финац, именом и презименом Хенри Јувонен, планира већ 2-3 година да уради "Speed Kill" на плочи. Каже да "Без милости" неће радити јер већ постоји плоча.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мој је бели, а овде има један баја на берзи плави за 35 евра, број 001 од 100.

Финац, именом и презименом Хенри Јувонен, планира већ 2-3 година да уради "Speed Kill" на плочи. Каже да "Без милости" неће радити јер већ постоји плоча.

 

Da Henry Juvonen on je uzeo vec od mene dosta ploca oko 30 ak .

 

Lik je totalni fanatik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...