Jump to content

Heller


...

Recommended Posts

Niko nikoga nije niti razbio niti pesnicio,falilo je vremena ,heller i pergament su kao skupili se u znak protesta.

Jednostavno kisa je sve izjebala,nekoga manje nekoga vise,Nikome na pamet nije palo da pohvali taj poduhvat koji je definitivno ravan cudu.

 

elem,kao sto sam rekao pergament i heller su se skupili na bini pozdravili rulju,a kratkoosi basista pergamenta je odrzao govor i

normalno nesto zvakao vidno ljut sto nisu dobili dovoljno vremena,jer slovenci nisu silazili sa bine kao dete s tresnje,a Stevo je spucao nogom u dupe nekoga

tonca i to je to

 

 

postoje snimci

 

i ubuduce pitajte nekoga ko zna za taj event a ne babu simanu i sta je rekla seka persa

 

Ufff Jebote ,

 

Pa lepo smo rekli koji bendovi nisu svirali i zasto ,E sad sta je bilo tacno Stevina pesnica ili noga mnogo bitno u pizdu materinu .

 

A i jebe mi se da znam sve u detalje . Uglavnom po tvom je ispalo da seremo tu naokolo i da nismo ni bili na tom festivalu.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

sobzirom kad je bio taj fest, mislim da svi serete po malo. bas se svi secate kako je ko koga spuco...ja se secam tog festivala kroz maglu, jer samo bio mali kad je to bilo, ali secam se da su metalci u mom kraju dosta pričali o tome.

izvinjenje dudiju,tacno vala samo eto nasrasmo se bez veze svi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niko nikoga nije niti razbio niti pesnicio,falilo je vremena ,heller i pergament su kao skupili se u znak protesta.

Jednostavno kisa je sve izjebala,nekoga manje nekoga vise,Nikome na pamet nije palo da pohvali taj poduhvat koji je definitivno ravan cudu.

 

elem,kao sto sam rekao pergament i heller su se skupili na bini pozdravili rulju,a kratkoosi basista pergamenta je odrzao govor i

normalno nesto zvakao vidno ljut sto nisu dobili dovoljno vremena,jer slovenci nisu silazili sa bine kao dete s tresnje,a Stevo je spucao nogom u dupe nekoga

tonca i to je to

 

 

postoje snimci

 

i ubuduce pitajte nekoga ko zna za taj event a ne babu simanu i sta je rekla seka persa

 

Pa evo mi smo bili pa i pricamo tako kako pricamo...ti nisi mjerodavan jer si nosao suncane cvike i u 23:00h po grinichu...

Na sceni je bilo prilicno "zivahno" posle nastupa Annatheme,siguran sam da je neko popio patos na stejdzu,koje bio nijesam moga vidjeti od mraka...Onaj celavi jes odrzao govor ali od prilike ovako"zahvaljujemo se organizatorima a najvise nasim prijateljima iz Annatheme koji su bili fer pa opalili sat ipo svirku,nasim fanovima samo cu reci da ce Pergament i Heller odrzati zajednicki koncert cim budemo mogli itd,itd"

kaki Slovenci? Tebi najlakse po Slovencima,ljudi kuturni pa se ne brane...Epidemic Zone bio najavljen, Sarcasm nije ali najavljeni Aragon nije svirao i to je tó...

Znaci kriva je samo Annathema...

Slava Polzovicima,dug zivot i mlogo muske djece pokuci radi ove "radne akcije"

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa evo mi smo bili pa i pricamo tako kako pricamo...ti nisi mjerodavan jer si nosao suncane cvike i u 23:00h po grinichu...

Na sceni je bilo prilicno "zivahno" posle nastupa Annatheme,siguran sam da je neko popio patos na stejdzu,koje bio nijesam moga vidjeti od mraka...Onaj celavi jes odrzao govor ali od prilike ovako"zahvaljujemo se organizatorima a najvise nasim prijateljima iz Annatheme koji su bili fer pa opalili sat ipo svirku,nasim fanovima samo cu reci da ce Pergament i Heller odrzati zajednicki koncert cim budemo mogli itd,itd"

kaki Slovenci? Tebi najlakse po Slovencima,ljudi kuturni pa se ne brane...Epidemic Zone bio najavljen, Sarcasm nije ali najavljeni Aragon nije svirao i to je tó...

Znaci kriva je samo Annathema...

Slava Polzovicima,dug zivot i mlogo muske djece pokuci radi ove "radne akcije"

 

ok e bas je sve tako bilo,izdalo me pamcenje,izgleda da je snimak sto ja imam ipak neka montaza,bog dao zdravlja prosvetitelju

evo izvinjavam se i risti podvoznjaku 68 dudiju i svima ostalima

 

p.s.hvala Polzovicima za ovaj event is sve ostale

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Polzovici su kao i uvek ispali djane...i kad je bilo ono ''jaci od mrznje'' i tu su ispali djane.mi divljamo,a onaj aca polzovic ''nemojte to da radite'', a mi ''marš u pičku materinu'',posle nesećam se svega,ali neko mu je otkinuo pirsing,ili šta je bilo,pa je svima šatro jebo mamu sa bine.mi dole u masi,''sidji dole pićko!!'' koji su to dani bili.

 

i to sa hellerom,sećam se bre svega,dilolu je upravu.anatema su ispali djane,ali znate što,zato što su ih Polzovići pokrivali svojim usranim explosiv recordsom.tad su imali onaj album empire of noise...

 

Boban iz ritma nereda mi je super ortak,ali Polzovići ih timare,i kad se setim kako su samo forsirali ritam nereda na koncertu motorheda,ja bijo u bekstejdzu,sećam se kako su oni iz alogie popoizdeli.tako je bilo pre nekoliko godina,pa se nećudite što heller i pergament ispizdeli.

Polzovići su uvek imali svoje pulene,i uvek ih forsirali.to što je hard metal bijo dojajan ćasopis,neznaći da su i oni bili kul ljudi.boba škrbić je jedini valjo iz te hard metal ekipe,koliko se samo puta moj burazer opijo sa njim.lik je bijo legenda.ne znam šta je danas sa njim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok e bas je sve tako bilo,izdalo me pamcenje,izgleda da je snimak sto ja imam ipak neka montaza,bog dao zdravlja prosvetitelju

evo izvinjavam se i risti podvoznjaku 68 dudiju i svima ostalima

 

p.s.hvala Polzovicima za ovaj event is sve ostale

 

Oooo," bog s tobom kleku treso" pa kako mozes biti takav nihilista,sta nije jasno? tako je bilo iz moga ugla i to je to.Ti imas te snimke i svoje misljenje.Moga bi te snimke nedje i staviti da vidimo u kakvoj smo zabludi.Ponasas se ko zena koju neko odavno nije dobro izj...

Kako god bilo ,pozdrav od mene...ja se vise ne javljam na ovakve zajebancije...

 

Inace fest je bio Lud´lo

img1333zs3.jpg

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

risto nisi fer

poznajes me ,pa bi bio red da mi kazes ko si,

 

spopadas me po netu onako iza monitora,seruckas...valjda ti je to hobi

nadam se da ti nista u proslosti nisam ostao duzan,a ako jesam reci pa cemo to lako rjesiti ako su

neke materijalne stvari u pitanju,a ako je neka riba .....nisam ti ja kriv

 

a u prednosti si i sto znas kako bi prosao samnom jedan na jedan,sto nije slucaj samnom jer ne znam ko si

a ti mene kao sto vidim poznajes

 

a trenutno mi se bas ponasa onako kako ti rece

 

bilo bi fino da se javis na [email protected] ako ti nije iz ponizenja posto vidim da si ti neki lord ovde

 

puno pozdrava

 

 

i da ne zaboravim glavno MRZIM PARTIZAN

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

stvar ukusa

 

meni je prvi atack bio puno bolji,iako je na drugom sve puno bolje bilo organizovano

 

ne sjecam se da je svirao epidemic zone,mislim da je bilo nemoguce,kao i za zagrebacki drinking school

 

zadnja kombinacija je bila da dodju s nama jer granice izmedju hrvatske i srbije u to vrijeme(pogledaj datum na karti)

a iz bosne se moglo jos uvijek ici svuda,i taman smo s polzovicem sve skontali da ljudi dodju ali eto ljudi su se bojali

 

 

e da,svi troskovi su bili placeni,cak i hotel u koji smo u tri sobe natrpali milion ljudi,mozda je tu bio i neko od vas

i onda smo se svi iznapijali,izdrogirali izseksirali i sve ostalo

 

e da... svirali su i rapid force a eto i mi

 

heller se tada bio vec raspao

Share this post


Link to post
Share on other sites

stvar ukusa

 

meni je prvi atack bio puno bolji,iako je na drugom sve puno bolje bilo organizovano

 

ne sjecam se da je svirao epidemic zone,mislim da je bilo nemoguce,kao i za zagrebacki drinking school

 

zadnja kombinacija je bila da dodju s nama jer granice izmedju hrvatske i srbije u to vrijeme(pogledaj datum na karti)

a iz bosne se moglo jos uvijek ici svuda,i taman smo s polzovicem sve skontali da ljudi dodju ali eto ljudi su se bojali

 

 

e da,svi troskovi su bili placeni,cak i hotel u koji smo u tri sobe natrpali milion ljudi,mozda je tu bio i neko od vas

i onda smo se svi iznapijali,izdrogirali izseksirali i sve ostalo

 

e da... svirali su i rapid force a eto i mi

 

heller se tada bio vec raspao

 

U pravu si zeznuo sam se ja sam napisao epidemic zone a zapravo je trebao da bude DRINKING SKULL iz ZG

Pa normalno da nisu dosli pa taj usrani rat je vec poceo.

 

Jeste ja sam mislio na mesto i organizaciju da je bila puno bolja .

 

Kad se setim staro drustvo tek smo se vratili iz Budimpeste sa Monsters of Rock festivala i onda jos taj dan pali na Hard metal festival.

 

 

@ Dilolu u kom bendu si bio?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...