Jump to content

Eyesburn


Zen

Recommended Posts

To sto je bilo 17.9. da nisu mozda bili dani Beograda ili tako nesto?

Bilo je prosle godine isto tako nesto u septembru i bilo je zivo sranje...

Svirali su samo pet pesama. :no:

Ne, ne... bio je pravi cert. Imali su neku smaracku predgrupu (Skarpse iz KS) i posle su normalno svirali- dugo ;)

 

 

A ko 'oce opet da cuje nove pesme ima priliku 28. oktobra u klubu Holidej.

 

 

:)))

Edited by AnaVH

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

ne, nije izasao jos...

izaci ce (valjda) u novembru, a koliko mi je Alek rekao nasli su izdavacha u Austriji

kod nas ce izdati za PGP

bice 12 pesama (u Austriji 14 [allright + agony // valjda])

 

ja sam alboom preslushao kod Aleka (medjutim iskoristio sam to da narezhem demo snimke ~15 novih pesama koje ce biti na albumu i koje se ne razlikuju od "originala") i bice malo vise HC koliko sam primetio

 

evotigana.gif

 

evo neshto za one koji preferiraju reggae, ovo mozete (za sad) naci samo kod men' icon_biggrin.gif

FOUNDATION lyrX

Edited by Avram

Share this post


Link to post
Share on other sites

ah da, imam ceo EXIT 05 (eyesburnov 'cert) i spotove agony, allright, foundation (mmmmm) i pump it veoma dobrog kvaliteta, svaki po 200-250 mb (sto bi trebalo da svedochi o kvalitetu slike)

al' ne dam! biggrin.gif

 

p.s. ispravka prethodnog posta: cuo sam neke nove pesme i uzhiwo i demo snimci se ipak tu i tamo razliqju od pesama koje ce biti na albumu (sto je i logicno, al' bejah ponesen utiskom icon_biggrin.gif)

Edited by Avram

Share this post


Link to post
Share on other sites

ah da, imam ceo EXIT 05 (eyesburnov 'cert) i spotove agony, allright, foundation (mmmmm) i pump it veoma dobrog kvaliteta, svaki po 200-250 mb (sto bi trebalo da svedochi o kvalitetu slike)

al' ne dam! biggrin.gif

 

p.s. ispravka prethodnog posta: cuo sam neke nove pesme i uzhiwo i demo snimci se ipak tu i tamo razliqju od pesama koje ce biti na albumu (sto je i logicno, al' bejah ponesen utiskom icon_biggrin.gif)

Hvala sto si drugare o tome i obavestio no.gif Ali ocigledno mi za ovo drugari trebaju '' ''

Ali dobro da se ne kachimo bezze...dakle kad se nalazimo da mi te snimke dash? icon_mrgreen.gificon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa vidis "ah da"... to znaci da sam se tek sad setio icon_wink.gif

ma naci cemo se kad hoces... biggrin.gif

...vidim ja kako se mene ljudi sete tek kad nabavim neki EB snimak (video/audio)... ccc... sram da vas bude icon_smile.gif

Edited by Avram

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma...znajuci EB......nece oni da izbace album jos duuugoooo ,duuuugooooo....

Avaj.....verovacemo Avramu icon_mrgreen.gif

 

Btw.....mrzi me da otvaram novu temu(mozda vec postoji) icon_redface.gif ....Dakle :

 

SOULFLY U Beogradu,02.03.2006.-Dom omladine!!! musik19.gif

 

 

.....pa ko voli...nek izvoli...... biggrin.gif

 

 

233.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

probaj na moj sajt da odes, pa na download, pa prvi download... (lyrics)... tako mora da radi icon_smile.gif

 

...a sto se albuma tice, kako ovi (iz EBa) pricaju, samo sto nije: omot se zavrsava, diskovi su na shtampanju, samo jos birokratija da se sredi, i eto nama albooma icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

.....ove nove pesme sto sam do sada cula po nastupima,stvarno su oooodlicne...... mhihi.gif

 

....mada moram i ovde da izrazim svoju tugu,zbog izvesnih promena u bendu ...... icon_frown.gif

Ipak,Nino i Laza su vrh....... icon_redface.gif .....

 

Weeeeeeeee.....jos malo......samo jos malo....... icon_mrgreen.giforangelistening.gif

 

 

 

 

 

 

233.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...