Jump to content

Eyesburn


Zen

Recommended Posts

Pozdrav i tebi niking!

 

Slazem se da je album najjachi!!!!! A sto se gitare tice, tu se bas i ne razumem... vise se razumem u trombon icon_razz.gif

Shalim se...

Ma popravice to Eyesburn-ovci na live svirkama, kojih ce, nadam se, biti mnogoooooo!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Sid Cekaj,brate,ko je tebi dao dozvolu da napravis temu Ko je Misko?!? Tuzicu te za autorska prava, najebaces!!! icon_evil.gif I koja je to fora da marnjavas prvo forum,a onda i pesmu!!!!

 

Izvinjavam se ostalima zbog offa! Jedva cekam da nabavim novi Eyesburn! icon_rockdevil.gif

Edited by metalia

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Sid Cekaj,brate,ko je tebi dao dozvolu da napravis temu Ko je Misko?!? Tuzicu te za autorska prava, najebaces!!! icon_evil.gif I koja je to fora da marnjavas prvo forum,a onda i pesmu!!!!

 

Izvinjavam se ostalima zbog offa! Jedva cekam da nabavim novi Eyesburn! icon_rockdevil.gif

Trsha mladi? xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma popravice to Eyesburn-ovci na live svirkama, kojih ce, nadam se, biti mnogoooooo!!!

Da, live ce ovaj album sabijati... sam ako ikad dodjemo do tog live-a... 27,28,29 decembar, pa sredinom januara, pa sadAPRIL icon_mad.gificon_mad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, live ce ovaj album sabijati... sam ako ikad dodjemo do tog live-a... 27,28,29 decembar, pa sredinom januara, pa sadAPRIL icon_mad.gificon_mad.gif

Da,stvarno.......Avrame intervenisi....... icon_biggrin.gif

Jbt,nije bila cak ni "promocija" albuma..... icon_rolleyes.gif

 

 

 

 

 

 

233.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvinjavam se što upadam ovako, ali ako nekom treba original "Solid", nek se javi na PM, cena vrrrrrlo povoljna... disk je u savršenom stanju (bez ijedne ogrebotine, kartonski omot oko CD boxa prisutan itd.), prodajem ga zato što sam se zajeb'o pri kupovini (tako mi i treba kad ne poslušam pre nego što kupim)... dakle korovci, jav'te se...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvinjavam se što upadam ovako, ali ako nekom treba original "Solid", nek se javi na PM, cena vrrrrrlo povoljna... disk je u savršenom stanju (bez ijedne ogrebotine, kartonski omot oko CD boxa prisutan itd.), prodajem ga zato što sam se zajeb'o pri kupovini (tako mi i treba kad ne poslušam pre nego što kupim)... dakle korovci, jav'te se...

...hm....ne znam zasto,al' ovo me malo vredja...... icon_confused.gificon_cry.gif

Jeste sve co'ek lepo rek'o i objasnio......al' ipak..... no.gificon_rolleyes.gif

 

 

 

 

 

233.gif

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adamov forum, Adamovu pesmu i Adamov gif u potpisu i Adamovu temu o Misku....... UMRIIII!!!!!

Smeshna si.. x)

Ja, Trsha i Adam vodimo administraciju na tom 4umu.. x)

Adam je odradio site a Ja 4um.. On je nachinio banner za isti.. x)

Mishka je moj idol, zbog toga i ovaj gif stoji u potpisu.. xD

A za otvaranja teme... sam dobio dozvolu od Trshe koji je istu temu otvorio josh na nekim 4umima.. I postavio linkove za download ovih spotova.. x)

necu da umrem. icon_razz.gif

Edited by Sid

Share this post


Link to post
Share on other sites

...hm....ne znam zasto,al' ovo me malo vredja...... icon_confused.gificon_cry.gif

Jeste sve co'ek lepo rek'o i objasnio......al' ipak..... no.gifrolleyes.gif

 

 

 

 

 

233.gif

Ne znam što te vređa, ne kažem da je album loš al se meni ne sviđa jer ne volim takvu muziku. Dakle ako nekom treba, dajem ga budzašto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvinjavam se što upadam ovako, ali ako nekom treba original "Solid", nek se javi na PM, cena vrrrrrlo povoljna... disk je u savršenom stanju (bez ijedne ogrebotine, kartonski omot oko CD boxa prisutan itd.), prodajem ga zato što sam se zajeb'o pri kupovini (tako mi i treba kad ne poslušam pre nego što kupim)... dakle korovci, jav'te se...

Korovci? icon_sad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Smeshna si.. x)

Ja, Trsha i Adam vodimo administraciju na tom 4umu.. x)

Adam je odradio site a Ja 4um.. On je nachinio banner za isti.. x)

Mishka je moj idol, zbog toga i ovaj gif stoji u potpisu.. xD

A za otvaranja teme... sam dobio dozvolu od Trshe koji je istu temu otvorio josh na nekim 4umima.. I postavio linkove za download ovih spotova.. x)

necu da umrem. icon_razz.gif

A ti si gloop!

Mishka?!?

Dzabe se pravdas, tacno se zna kad je neko fake!

Sto ce reci nas narod, ubacio si se.... icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...