Jump to content

Gitare i oprema


Dushan S

Recommended Posts

DiMarzio Steve's Special recimo ako pricas o 'bridge' magnetu. Mos' se ore a i ne mora, i mos' se solira ih. Ako je u pitanju 'neck' magnet onda 'Air Norton' recimo. pivopije.gif

HVALA!!!

 

JOS SAMO DA NADJEM CRVENI ILI CRNI... icon_mrgreen.gif

 

SVI TI "Steve's Special" su beli(vudeo sam samo bele u MixMUsic-u)...a meni dzitra crna ,skroz icon_cry.gifno.gif

Edited by Secret_Player

Share this post


Link to post
Share on other sites

HVALA!!!

 

JOS SAMO DA NADJEM CRVENI ILI CRNI... icon_mrgreen.gif

 

SVI TI "Steve's Special" su beli(vudeo sam samo bele u MixMUsic-u)...a meni dzitra crna ,skroz icon_cry.gifno.gif

Ima ih crvenih i crnih (eto ovaj na sliCHki levo, bridge). Prave ih doduse i sarene (jedna plocica crna, jedna crvena ili druge kombinacije) ph34r.gif .

Share this post


Link to post
Share on other sites

zasto ne? stavis kintu na racun neposredno pre transfera. mislim, treba biti zaista maler pa da te neko ojadi ako pazis koliko mozes.

 

da, ali ovde govorimo o kreditnoj kartici tipa visa alterna i slicno. ta kartica moze da se zaduzi u minus do neke sume, pa se to posle otplacuje na kredit. mislim, zato se i zove "kreditna". a "debitna" karica je prepaid, koliko para na racunu toliko moze da se skine, sto je za net super. kad bi se neko dokopao moje kreditne mogao bi da me baci u dug, sto ni malo nije naivno.

 

mene najvise plase domaci provajderi kroz cije "kablove" mora da prodje broj kartice kako god okrenes. icon_smile.gif a posle, otkud ja da znam da nece neko da uhakuje tu firmu od koje sam kupio nesto i da se dokopa brojeva kartica? to se radi samo tako...

 

masterom i visom classic opusteno mozes da uzimas sve do 250$. To su sitne i rutinske transakcije koje prolaze, visi iznosi od tog se salju na posebnu obradu serveru koji te shutne u bulju kad vidi S od Srbija icon_smile.gif

Eh, pay pal...tugo jesenja icon_smile.gif

a jel visa classic kreditna ili debitna? za maser mi se cini da je krednita.

 

 

 

e da, i meni je (da kucnem u drvo) do sada sve stizalo regularno sto sam narucio (uglavnom elektronske komponenete i neke knjige)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo, malo da osvezimo temu nekim slikama. icon_smile.gif

home-made footswitch za mog marshala icon_smile.gif (a moze i za druga pojacala gde treba dva prekidaca). desni prekidac sa crvenom lampicom je distorzija a levi sa zelenom je reverb on/off...

 

user posted image

 

 

uskoro onaj multipraktik icon_smile.gif AB router sto sam pricao, samo da uhvatim jos malo vremena...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Риспект ман! pivopije.gif

yo! icon_rockdevil.gif

da vidis tek ovaj ruter, licice na ruski tenk posto je kuciste domacInske proizvodnje, i ima jedno pola kile. icon_smile.gif

 

 

Made in Seriba pivopije.gif

 

SERIba? icon_smile.gificon_smile.gif

 

nego sta! zdelano vodje! icon_smile.gificon_smile.gif

kako li se na ruskom pise "made in serbia", da mi je znati, bas bih udario cirilicom s unutrasnje strane, da se zna. icon_smile.gif

 

 

odlican switch bogami

fala lepo. pivopije.gif

 

imaginos, visa classic je debitna kartica, koja moze da se pretvori u kreditnu polaganjem masnijeg depozita.

hmm... koliko je to "masnije"? cisto da znam da li mogu da se pruzim. icon_wink.gif

 

p.s. da, ali ko ne reskira ne bankrotira. icon_wink.gif jednog dana ce doci paypal i ovde. u medjuvremenu, cekamo mesiju (muad' pal-a icon_smile.gif ). wallbash.gif

Edited by imaginos

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ih 'Pro' brate.  laugh.gif

Pa svi su Pro (dobro de vecina).

 

Koja serija 'Pro'. Posto kazes da je bez bloka (nije floating) onda znaci 2200 ili 2300 serija. 2300 su stavljali na Carvine jos od 1984.

 

Imas sliku ovde pri dnu gde su tremolouai.

 

Na www.kahlerusa.com imas 2200Pro i 2300Pro da narucis. Pocela je proizvodnja ponovo prosle godine.  A mozes da si kupis i nut. pivopije.gif

Kahler Pro 2300 ... zlatni icon_wink.gif

za nut znam ... kosta 45 eur ali nemam pojma kako da ga narucim jbg.

Edited by Dani Filth

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam isprobao celu seriju(ne znam dal je bas ta...nisam zapamtio...) tih malih laney-a...ali ovi su bili lampasi(barem neki) cini mi se...

 

sve u svemu...za tu cenu...(30k do 50k)...ekstra se cuju...i jos imaju sasvim solidne built-in efekte...

Share this post


Link to post
Share on other sites

probao sam TF300. 120W combo, ima celestion seventy 80W u sebi, mnogo lepo zvuci, bas sam se iznenadio.

otvoren je skroz nazad pa malo baseva nedostaje ali to se da srediti. Razmisljam da smaknem jedno.

ne znam koliko kosta...ali ako je u rangu ovog gore navedenog...toplo preporucujem...

 

sasvim solidno isprobano pojacalo...ruku na srce...malo serem...jer sam pojacala probao sa jebenim cudom u ruci...santaninim prs-om...verovatno bi i cajavec buvao kao 5150 sa tom djitrom... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

dobar brate zvuk...da meni treba tako nesto...kupio bi ga... icon_da.gificon_da.gificon_da.gif

 

inace mix music je ovlasceni diler...to verovatno znas...pa ako hoces...hitaj tamo...

Edited by darijus

Share this post


Link to post
Share on other sites

da li bi iko mogao da mi pojasni tematiku serijskih brojeva na fenderovim pojacalima interesuju me vintage glavudze(neki link ili nesto) Elem pazario sam bandmaster reverb TFL5005D, pa bih da znam od kad datira!

http://www.fender.com/support/dating/amp_dating.php

 

pocni od ovog...ako ne pomogne...kopaj taj google majku mu...

 

ako ni to ne pomogne...posalji kodove meni... pivopije.gif

Edited by darijus

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam koliko kosta...ali ako je u rangu ovog gore navedenog...toplo preporucujem...

 

sasvim solidno isprobano pojacalo...ruku na srce...malo serem...jer sam pojacala probao sa jebenim cudom u ruci...santaninim prs-om...verovatno bi i cajavec buvao kao 5150 sa tom djitrom... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

dobar brate zvuk...da meni treba tako nesto...kupio bi ga... icon_da.gificon_da.gificon_da.gif

 

inace mix music je ovlasceni diler...to verovatno znas...pa ako hoces...hitaj tamo...

znam, znam, tamo sam ga i probao. Probao sam i randalle u toj klasi i mnogo su tvrdji...nekako kruto zvuche, ovaj laney je bash simpatichno besan...

videcu sta cu, definitivno ne vidim bolje pojacalo za te pare...naravno, novo i bez velike potrage.

 

hvala na feedbacku pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

TREBA MI SAVET!!>>

KAKO DA PROMENIM BOJU NA GITARI:

KOME DA NOSIM?

KOJU VRSTU BOJE DA KUPIM?

LAK?

KOLIKU STETU MOGU DA NAPRAVIM?

KOLIKO TO MOZE DA KOSTA?

DA LI POSTOJI NEKO KO SE BAVI TIME,A DA GA NEKO OD VAS ZNA? icon_confused.gif

AJD RECITE VI STARIJI KOJI IMATE ISKUSTVA SA TIM.

 

IMAM GRX20L IBANEZA IZ CHICAGA.DOSADILA MI JE CRNA BOJA,A NEMA TEORIJE DA NADJEM OK LEVORUKU GITARU TIPA "JACKSON CUSTOM" MODEL,ZA NEKE NORMALNE PARE U OVOJ ZEMLJI.

ZA BILO KOJU LEVORUKU GITARU IMA DA SE CEKA PO PAR MESECI,A TO SMARA...VEOMA. no.gif

Edited by Secret_Player

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj menjati farbu. Svako ce ti ovde to odraditi kicherski, za velike pare, a to nije gitara za ulaganje.

 

Ako si pak zagrizen, kupi smirglu, neku od finijih varijanti. Skini celu farbu. Nacrtaj sta 'oces. Zastiti lakom za drvo. Ali ova operacija spada u cherupanje prve gitare pa su takvi i rezultati...

 

Ne mozes sjebati nista osim izgleda. A posto ces morati da skidas hardver - onda postoji velika mogucnost da ces zaista nesto sjebati. Nemoj to da radis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

imam ja drugara koji airbrushom uradi chuda, radio je ljudima gitare i to izgleda mnogo dobro. Comi (ritam nereda) je imao jednog S ibaneza uradjenog od strane tog drugara. fora je da lik uopste ne naplacuje mnogo, a radi i automobile, biciklove, kucista, telefone...you name it icon_wink.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

jednom prilikom mi je ispala gitara i otpao joj deo "glazure" sve do grubog drveta, odneo nekom liku u Rumi koji restaurira antikvitete namestaja. Tip uzeo uzorak boje i telo djitre u komoru spekao boju i sad da ti je pokazem nikad ne bi rekao da je igde bila cuknuta! Odradio je bruka! Meni je radio za dzabe preko veze, ali mogu ti nabaviti broj pa pitaj za koliko love bi radio i da li bi uopste radio tako nesto! Znaci moze i to jako dobro, samo je problem da li hoce, jer kazem ti, radi namestaj i nadrkana kola(BMW,MERCEDES,i sva ostala predrkano skupa govna)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...