Jump to content

Gitare i oprema


Dushan S

Recommended Posts

e' date='20. 2. 2005, 10:41'] nije stvar u prigusivanju, sve je ok kad je desna na zicama... ali onda nista od svirke sa JoJo-om icon_smile.gif

Pa mozes da odradis i Mikica mute... To ti je kada najkraci ud prebacis preko zica. Za tu aperaciju moras da spustis dzitru ispod nivoa moshnica tako da si istovremeno i trWe. Dodushe, pravi majstori kao Mikica mogu to da odrade i u polozaju gitare "narodnjak-friendly", ali polako, sve se vezba... Jedina nuspojava bi bila sto ce ti ud izgledati kao roshtiljski kobaz - izbazhdaren po zalogajima... To je dok ti ne ocvrsne kozica, znaci i ovde mora da se vezba svaki dan po 10 sati... icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sredicu joj oktave...a strucan naziv za to je "Intonation Setup" ...ako hoces mogu da ti posaljem podugacak PP u toku nedelje kada budem imao vremena i da ti objasnim kako to funkcionise, pa da je onda sam sredis...

Daj bre salji mi to,molim te BRE!

Share this post


Link to post
Share on other sites

e da to se i meni desava... opet ne znam da li je do gitare ili guitar port-a ili kompjutera... jebi ga to se desava kada kupis sve najjeftinije...

nije problem do kompa,to se desava i kad dzitru direkt prikljucim...aa ovo moje i nije bas nejjeftinije...nije skupo ali ni najjeftinije..mislim da se Ibanez ipak drzi kvaliteta i kod slabijih modela...toliko...

Edited by Heavy jerk

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako pricaš o inbus ključu imam ga - ali ne znam gde treba da ga ubodem - tamo gde je na Yamahi bilo ono čudo za dotezanje ovde ima nešto kao poklopac wallbash.gif

Froiibaad, stvarno si chudo... icon_rockdevil.gif Cak si i sam rekao da je nesto kao poklopac... UzNes zvezdasti, skines poklopac. Pa ispod te kapice ti je d' izvines mesto gde moze da se gurne... icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Froiibaad, stvarno si chudo... icon_rockdevil.gif Cak si i sam rekao da je nesto kao poklopac... UzNes zvezdasti, skines poklopac. Pa ispod te kapice ti je d' izvines mesto gde moze da se gurne... icon_wink.gif

pa u tome i jeste trip shto taj qrac ne znam da skinem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je l' se to meni chini ili na njemu pishe Ud Al Off? Kurac Ali Iskljucen (slobodan prevod)? Je l' to nesto sto iskljucuje nakurchenost kod gitarista? Kada hoces da svirash na clean? To je za Mikicu grom... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

moze da znaci i "Kurac CEO iskljucen"!? icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...