Jump to content

Gitare i oprema


Dushan S

Recommended Posts

Ljudi otje ko dati odgovor na moje pitanje? :-] Il` su svi isqlirali icon_rockdevil.gif

Hoće ti neko odgovoriti na pitanje kada ga postaviš kako treba.

 

Isto kao da si pitao: Šta da kupim, Renoa ili Fiata, bez naznake modela, godišta, stanja, cene itd itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja imam ebanovinu( icon_smile.gif ) na vratu...i kazem ti...onaj ko tu lepotu lakira treba da bude obesen na terazijama... icon_biggrin.gif .

Nastranu shalu, video sam one super tin (thin, ne teen icon_wink.gif ) lakove koji se

jedva primecjuju... Meni je ebanovina previse crna! icon_mrgreen.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Edited by LoodeeKooD

Share this post


Link to post
Share on other sites

U principu sve je stvar navike...ja licno volim malo deblje ili bar srednje vratove...a svi govore kako je mnogo lakse svirati na tanjim...navika je cudo icon_smile.gificon_da.gif

V-shape neck konza

 

Ne znam ja stvarno nisam odushevljen Jem-om (probao sam neki potpisan i sviran od Vai-ja licno)

 

@Marty AJ bih uzeo Bmw-a ali ako nemam love moze i Volvo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo bas sam sad pitao caleta (koji je automehanicar) i rekao mi je da je Fiat mnogo bolja opcija icon_da.gif ...kaze Reno se mnogo kvari...a posle mi je rekao da u Francuskim automobilima ima vise plastike nego metala icon_smile.gif

eto ti... tako ti je i sa svim zoomovima! icon_da.gif

 

male plasticne igrackice! icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

vratovi(fretboard-ovi) se retko kad lakiraju...na akustari sigurno ne...

 

a tonik je vrlo blag...ima mali procenat alkohola...

Maple fretboard se obavezno lakira, a ostali se lakiraju sve do fretboarda koji ostaje ne-lakiran. Zato ebenovinu, rosewood, pau ferro i slicno drvo treba mazati raznim preparatima da ne propadna (ala limunovo ulje, ili fender fretboard conditioner i slicne stvari)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...