Jump to content

A Perfect Circle


azal

Recommended Posts

  • 1 month later...

Ja sam se tek sad dovatila APC ove muzike i jarko zalim sto ranije nisam to ucinila!!!!!!!!"Vanishing" je moja lichno omiljena pesma!!

 

I dajte ljudi zashto je zamrla tema!Jedva sam je pronashla!

Sad cu da pronadjem sve albume ..Imam samo onaj poslednji valjda!!

 

Zzop

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da!A oni su imali tri?

Mnogo sam promasila!Nije kao da se sad razumem u APC!!!Ali mi se mnogo svidja muzika!Po celom gradskom busu odzvanja svaki dan!hehe!!

 

A jarko zalim?Ima li koje greske u tome??!!!

 

Zzop

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehehe go girl

 

Da, imaju tri albuma, dva sa autorskim stvarima, tretji sa obradama i, po mom mishljenju, taj tretji je bio i ostao nebuloza. A prva dva se kolju oko toga koji je bolji laugh.gif

 

erm... jarko zhalish... chudno zvuchi icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehehe go girl

 

Da, imaju tri albuma, dva sa autorskim stvarima, tretji sa obradama i, po mom mishljenju, taj tretji je bio i ostao nebuloza. A prva dva se kolju oko toga koji je bolji laugh.gif

 

erm... jarko zhalish... chudno zvuchi icon_wink.gif

Treci nisu samo obrade tu je Passive!Meni se svidja i taj album iako nije kao prva dva! icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

lol

i ja volim emotive...prvi album mi je nekako najkompletniji i mozda ima najvise The Pesama i nekako mi nije za poredjenje sa drugim, jer su dosta razliciti...nekako bih mogao da skupim pesme koje volim sa prva dva i da napravim jednu killer kompilaciju...mada opet, deluje mi kao da je skroz druga muzika...a treci je opet za sebe i svidja mi se ali na drugi nacin opet...i ipak ne toliko koliko prva dva...ali nikako ne mislim da je sranje, bar zbog poruke koju nosi, a mislim da je to i bio cilj...

 

e, ko hoce da dodje, sviracemo sutra tj. danas (cetvrtak) judith na akademiji (bend cannot)...sviraju i rain delay i the phonerings...ako ste pravi fanovi apc-a docicete da cujete bar tu jednu stvar icon_smile.gificon_razz.gif i pomocicete nam da otplatimo prostor icon_smile.gif

poz

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

lol

i ja volim emotive...prvi album mi je nekako najkompletniji i mozda ima najvise The Pesama i nekako mi nije za poredjenje sa drugim, jer su dosta razliciti...nekako bih mogao da skupim pesme koje volim sa prva dva i da napravim jednu killer kompilaciju...mada opet, deluje mi kao da je skroz druga muzika...a treci je opet za sebe i svidja mi se ali na drugi nacin opet...i ipak ne toliko koliko prva dva...ali nikako ne mislim da je sranje, bar zbog poruke koju nosi, a mislim da je to i bio cilj...

 

e, ko hoce da dodje, sviracemo sutra tj. danas (cetvrtak) judith na akademiji (bend cannot)...sviraju i rain delay i the phonerings...ako ste pravi fanovi apc-a docicete da cujete bar tu jednu stvar icon_smile.gificon_razz.gif i pomocicete nam da otplatimo prostor icon_smile.gif

poz

Ma super samo ti nas dobaci do akademije! wallbash.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

nekako sam ovo i ochekivala..

no u svakom sluchaju icon_sad.gificon_cry.gif

- An article has been posted on MTV.com today about the current situation with A Perfect Circle. According to Billy Howerdel, "We don't know what's happening. Maynard and I talked about it lightly. A few months ago, it was like, 'If we did A Perfect Circle again, I'd want to do this or that.' It was a benign conversation. I think we both entertain the fact that it could happen again, but for right now we don't have any plans to do it again. We're focusing on what we're doing now. A Perfect Circle is done for now." In the mean time, Billy has plans for his solo project due sometime later this year.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...