Jump to content

A Perfect Circle


azal

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Pre neki dan svukoh eMOTIVe s neta i utisci su ocekivani.

Album pravljen na brzaka, a i tek toliko da se s vrata svuche ljigavi Virgin ne moze ostaviti impresivan utisak kao prethodna remek dela. Na njemu se nalazi 10-ak cover pesama, jedna nova i jedan remix! Ceo album ima ideoloski koncept "war, peace, love and greed", kako i sam bend kaze. Po meni zaista najbolja stvar jeste upravo njihova nova, pod nazivom "Passive", inache prvobitni "Vacant" pravljena za vec pominjani Tapeworm projekat od kojega izgleda nece nishta ni biti... zaista izvrsno... Super je i Lennonov cover "Imagine". Svi coveri su inache lagani, tako da je pomenuti "passive" najcvrshca stvar na albumu. Simpatichan mi je i Crucifixov cover, 'Annihilation', koji je inache prvi track na disku... Tu su josh i coveri Depeche Mode, Black Flag... Ostaje nam josh da se dokopamo DVD aMOTION-a, pa da kompletno sredimo utiske...

Edited by Sentinel

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Izvini, istripovao sam se icon_smile.gif

 

Elvis Costello

 

Elem, nabavih danas aMotive dvd i na njemu se nalazi sasvim pristojnih 3,5gb materijala - svi spotovi, backstage zezanja, photo gallery itd...

moguja tonekako da presnimim?

ili mi bar reci gde da qpim disk.........u srbiji? icon_uhoh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

btw, mislim da je Orestes [iliti Orfej po srpski] neprevazidjena stvar.............

 

da, jednostavno neprevazidjena...

Should I call you my brother, my soulmate.... da te zovem uzdanicom, nadom... pivopije.gif

 

..ili da ti samo kazem: Tell me about it!

 

respect, brate... ova ti je zlatna... pivopije.gif

 

...ti si dakle prvi i jedini koga do sada znam, a da mu je, kao i meni, Orestes najbolja stvar APC-a...

 

..heh, koliko sam puta uz Orestesa umrla i ponovo pozelela da ozivim...

 

...malo sam se rasula, jebi ga, bash me oduvala ova explicitnost... ustvari zabola se pravo u chuku...

 

-------------------------------------------------

 

Samo, OREST NIJE ORFEJ!!!!!!!!!!!! Fatalna greshka... potpuno su iz drugih mitova... ako nishta, oslushni text APC-ovog Orestesa i videcesh no.gif ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...