Jump to content

HIP-HOP


Kox

Recommended Posts

uopste nije stvar u tome... ima mnooooooooooogoooo bendova koji su kvalitetni ali su meni 'sranje' zato sto takvu muziku jednostavno ne slusam....drugo je da kazes da je on govno zbog te njegove komercijalizacije ....ne, nego su deca cula da nije troo sluati Eminema i sad prosipaju tu neke gluposti tipa 'on nije umetnik' ....cekaj, ti stvarno ne mislis da on ima ok textove?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne, nego su deca cula da nije troo sluati Eminema i sad prosipaju tu neke gluposti tipa 'on nije umetnik' ....cekaj, ti stvarno ne mislis da on ima ok textove?

kada sam bio klinac(9 god) slusao sam eminema jer sam mislio da je cool posle nekoliko meseci provedenih u zabludi shvatio sam kako je to tracenje dragocenog vremena , a ovo ti kazem da ne mislis da sam cuo da je bitno da mrzis eminema da bi bio tr00, ja ga mrzim zato sto je ljigav odvratan , svi ga vole i tako to! textovi? hm , verovatno kaoi svaki reper: pljuje drugog reper zato sto mu je ovaj stao na zulj ili oteo ribu? jel sam u pravu? ispravi me ako gresim! icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

aaaa...jebote oko cega se vi svadjate... ko da sam up'o na indijanski forum.

ZAPAMTITE: rep je muzika koja ima najjace rime (čak i višesložne (multije)) i najace tekstove. NIJEDNA DRUGA MUZIKA NIJE BOLJA U TOME. To je činjenica. icon_da.gif

 

Drugo: da li je eminem (ostale mtv nigge ) reper ili ne? jeste pa sta bi drugo mogao da bude. on je najuspešniji BELI reper IKADA !!! A sad se postavlja pitanje koliko je on kvalitetno dobar. To pitanje donosi mnoge nesuglasice cak i medju reperima. Po meni je on dobar. Gledam vas sto ga pljujete, (a i vas sto ga hvalite) pa jebote nemate pojma. To sto se vama nesto dopada ili ne ne mora da znaci da je i dobro/sranje. icon_mrgreen.gif

 

a ti sto kazes da je kurt opravdano (?!?) uzimao heroin i ostala sranja...

hahahahahhahahah laugh.gif (jel si ti čist? ) jedini razlog je bio taj sto se NAVUKAO, kao i SVI OSTALI NARKOMANI. verujem da skoro svi džankiji na zutom zele da prestanu, al svaki 10ti se izvuče.

 

verovatno je i opravdano uradio fejs lifting sačmarom. laugh.gif

 

pis!

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. cuti glupa si!

 

eminem ima do jaja textove...to sto je komercijalan je druga stvar. covek je talentovan i zna da odradi odlicnu pesmu.u to da l' je govno ne ulazim...

 

2. nemoj biti licemerna i psovati keve druima zbog necega sto i ti verovatno radis (kao clan SRSa pretpostavljam da 'pljujes' pokojnog Djindjica....ako ne, onda nisi TROO radikal evotigana.gif ). Jebi ga, nekog jednostavno boli qrac sto je taj lik riknuo....ako ga nisu postovali dok je bio ziv, sto bi sad? (da se ogradim, ja ovim ne pljujem po Moskriju samo kontam kako nekog moze da zaboli za to)

01. Jebote, ribo, aj iskuliraj malo. Eminem po meni ima sranje textove, ljigav je, odvratan, infantilan je skroz wallbash.gif

Tebi ako se sviđa slušaj ga, niko ti ne brani-ja neću!

 

02. Što se Đinđića tiče ovo nije mesto za to ali o njemu sve najgore!

A ti si neka pa znaš da Moskrija niko nije poštovao dok je bio živ...? Ćuti, pametnija si. Čovek je bio car, i nisi ni svesna koliko je poštovan u svojim krugovima. Ako ga ne poštuje par 'troo' metalaca, koga briga? Ja sam samo protiv toga da se o mrtvima priča sve najgore, kako su radili neki metalci. To me je iznerviralo. I ja ne znam, šta se ti koji moj sad tu kurčiš kadte niko nije dirao? no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

a ti sto kazes da je kurt opravdano (?!?) uzimao heroin i ostala sranja...

hahahahahhahahah laugh.gif (jel si ti čist? ) jedini razlog je bio taj sto se NAVUKAO, kao i SVI OSTALI NARKOMANI. verujem da skoro svi džankiji na zutom zele da prestanu, al svaki 10ti se izvuče.

 

verovatno je i opravdano uradio fejs lifting sačmarom. laugh.gif

 

pis!

wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifph34r.gifwallbash.gifviolent.gifevotigana.gificon_rockdevil.gifwallbash.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Isus Banovanik
verovatno je i opravdano uradio fejs lifting sačmarom. laugh.gif

xaxa reci... fejs lifting sa chmarom icon_smile.gif ( wallbash.gif )

 

 

lake_bodom.. i dalje si mnogo glup icon_frown.gif previshe chak i za svoje predispozicije metalca prve decenije 21. veka.. ... tebe bre ne bi primili u repere icon_smile.gificon_smile.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Isus Banovanik
02. Što se Đinđića tiče ovo nije mesto za to ali o njemu sve najgore!

 

Ja sam samo protiv toga da se o mrtvima priča sve najgore, kako su radili neki metalci.

ti si glupa kao noc. ako ne uvidjas zasto, pogledaj citat.

 

I ja ne znam, šta se ti koji moj sad tu kurčiš kadte niko nije dirao?

 

kako wadikalski icon_smile.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...