Jump to content

HIP-HOP


Kox

Recommended Posts

taman sam ovih dana hteo da otvorim hip hop topic.

nemam pojma da ovaj uopste postoji (!?!?!?)

 

samo dve zadnje strane procitah...

 

uzas zivi.

 

marty, nadam se da sada kapiras sta si iznedrio napisavsi da hetfield i dickinson mogu da napisu sjajan rap text.

 

KONZA!!! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

prvo sam se zapitao: jebote, ko se na ovom sajtu toliko razume u hip hop (i to ne jedan covek, bar nekoliko mora, ipak je ovo diskusija) da se napuni 20 MF strana!?!?

 

posto znam da se verovatno niko udubljuje u ovu muziku necu ni zalaziti dalje od ove predzadnje strane koju slucajno pregledah.

 

zbog cega necu da citam?

 

dve reci: metal forum

 

izdejstvovacu nekako da ovo bude prebrisano ili tureno u neku arhivu ne bi li se ljudi podsecali kako su jadni svojevremeno (verovatno i jos uvek) bili (jesu) a otvoricu jedan topic gde ce da bude zdrava rasprava bez pominjanja fosila metala i njihovih eventualnih rima i lajnova.

 

toliko.

 

 

poz

Edited by BodyRemover

Share this post


Link to post
Share on other sites

marty, nadam se da sada kapiras sta si iznedrio napisavsi da hetfield i dickinson mogu da napisu sjajan rap text.

 

Nisam rekao sjajan...inace Dickinson je vec napisao nekoliko takvih textova icon_da.gif ...a to da li valjaju ili ne nisam proucavao od sramote icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

taman sam ovih dana hteo da otvorim hip hop topic.

nemam pojma da ovaj uopste postoji (!?!?!?)

 

samo dve zadnje strane procitah...

 

uzas zivi.

 

marty, nadam se da sada kapiras sta si iznedrio napisavsi da hetfield i dickinson mogu da napisu sjajan rap text.

 

KONZA!!! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

prvo sam se zapitao: jebote, ko se na ovom sajtu toliko razume u hip hop (i to ne jedan covek, bar nekoliko mora, ipak je ovo diskusija) da se napuni 20 MF strana!?!?

 

posto znam da se verovatno niko udubljuje u ovu muziku necu ni zalaziti dalje od ove predzadnje strane koju slucajno pregledah.

 

zbog cega necu da citam?

 

dve reci: metal forum

 

izdejstvovacu nekako da ovo bude prebrisano ili tureno u neku arhivu ne bi li se ljudi podsecali kako su jadni svojevremeno (verovatno i jos uvek) bili (jesu) a otvoricu jedan topic gde ce da bude zdrava rasprava bez pominjanja fosila metala i njihovih eventualnih rima i lajnova.

 

toliko.

 

 

poz

Heheh, pa ukratko - ja i mozhda josh par ljudi komentarishemo domacju hop scenu, pa se povremeno ubaci neki kreten sa krajnje retardiranom ubilachkom porukom, pa sam onda pokushavao da objasnim ljudima razliku izmedju rap-a i hiphop-a (bezuspeshno, dodushe wallbash.gif ) i na kraju sam se smorio i batalio temu (tj. pustio metalce da zhive u zabludi da bi Dickinson mogao da napishe dobar hiphop txt). Toliko...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima josh mnogo ljudi koji slushaju hip-hop samo josh nisu primetili ovaj

forum! A shto se tiche toga da je ovo metal sajt ne mora da znachi da je

na njemu samo metal populacija, evo ja na primer sam zavrshila ovde zato

shto mi je drushtvo reklo da je strava sajt i zato shto gotivim rock i nu metal,

iako privatno slusham ISKLJUCHIVO hip-hop! icon_da.gif

Tako da sigurno ima josh ljudi koji slushaju hop! biggrin.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heheh, pa ukratko - ja i mozhda josh par ljudi komentarishemo domacju hop scenu, pa se povremeno ubaci neki kreten sa krajnje retardiranom ubilachkom porukom, pa sam onda pokushavao da objasnim ljudima razliku izmedju rap-a i hiphop-a (bezuspeshno, dodushe wallbash.gif ) i na kraju sam se smorio i batalio temu (tj. pustio metalce da zhive u zabludi da bi Dickinson mogao da napishe dobar hiphop txt). Toliko...

Ajde ne smaraj...ovo je ipak metal forum gde ljudi uglavnom ili mrze ili ne slusaju Rap i HipHop tako da zaista nema potrebe da ubedjujes nekoga u nesto niti da oni ubedjuju tebe...ja sam samo hteo da smirim strasti...zato sam i napravio ona "neortodoksna" poredjenja...a koliko vidim i uspeo sam u tome...barem dok se nije pojavila ova Powerpuff devojcica icon_smile.gif ...isto bi na primer bilo kada bi neki metalac sa ovog foruma otisao na neki yu-rap forum i tamo smarao ljude o metalu...ovde sigurno necete naci puno "istomisljenika" tako da zaista ne vidim svrhu ove teme...osim ako volite da se svadjate

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima josh mnogo ljudi koji slushaju hip-hop samo josh nisu primetili ovaj

forum! A shto se tiche toga da je ovo metal sajt ne mora da znachi da je

na njemu samo metal populacija, evo ja na primer sam zavrshila ovde zato

shto mi je drushtvo reklo da je strava sajt i zato shto gotivim rock i nu metal,

iako privatno slusham ISKLJUCHIVO hip-hop! icon_da.gif

Tako da sigurno ima josh ljudi koji slushaju hop! biggrin.gif

Naravno da bi bilo glupo da su svi ovde tr00 metalci ili sta vec...ja licno sebe ni nesmatram kao jednog metalca...kao ni pola ljudi ovde...ali opet nisam bas siguran da bi reperi bili bas dobro prihvaceni na ovom forumu icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...