Jump to content

HIP-HOP


Kox

Recommended Posts

iako volim i rep i metal, svi znamo da je rep metal nesto najgore sto se desilo covecanstvu.

 

tako i bidne za mesanje metal estetike i atmosfere sa repom, uglavnom je seljacki.

 

metal je metal i rep je rep. crnci su sa razlogom crni.

 

jedini belci koji su dobri u repu su oni koji imaju svoj neki trip urbane muzike i ne pokusavaju da izigravaju crnce.

 

El-P, Aesop Rock, Brother Ali, Slug, to su neki caucazoidi iz urbanih sredina koji su odrasli na crnacku muziku i uspesno izradili neki svoj trip u toj muzici.

 

Wiggerluk u maniru Jedi Mind Tricks, La Coka Nostra, etc, je nesto najgore sto se desilo repu, i narocito ta grupa fanova koji slusaju to i hatebreed i otprilike im "nigga" svaka druga rec iz usta kad nisu u drustvu crnaca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ jedini belci koji su dobri u repu su oni koji imaju svoj neki trip urbane muzike i ne pokusavaju da izigravaju crnce.

 

 

ti pricas o usa rapu..

ali stvarnost je drugacija...

pogledaj nemacku scenu..trenutno najjaca scena na svetu...i niko ne glumi crnju nego imaju svoj izraz.

Sido, Bushido ,Amar Fler, Toni Der Assi ,Massaka333 ,Sniper Killa G, Rapkilla, Kangal, Aggro Berlin...i pionir Kool Savas.

 

Znaci i camuge sa usa scene su priznale da su nemci broj 1 i da je Berlin scena najjaca na svetu trenutno...i WuTang su u Berlinu ima dugo vremena...Snup je javno pricao da je nemacka scena najbolja mislim da je i on u Berlinu.

I nisu jedini..

 

A to da li su crnci sa razlogom crni ...ni to nema veze, u ghettoima vise ne zive crnci po Evropi imas svuda ghettoe u kojima zive kanakeni i azilanti...i isti je kurac ko u crnackim ghettoima, tacnije zajebano je.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ jedini belci koji su dobri u repu su oni koji imaju svoj neki trip urbane muzike i ne pokusavaju da izigravaju crnce.

 

 

ti pricas o usa rapu..

ali stvarnost je drugacija...

pogledaj nemacku scenu..trenutno najjaca scena na svetu...i niko ne glumi crnju nego imaju svoj izraz.

Sido

 

 

sido1.jpg

 

 

skroz svoj izraz, ako nisi cuo za MF doom-a, sto naravno nisi.

 

doom-753530.jpg

 

samo nemaci slusaju nemacki rep, pricas iz bulje, nemas veze sa zivotom. I sve sto izlazi iz nemacke je bleda kopija americkog zvuka. ako nadjes jednom amerikanaca koji ima 30 godina i rep glava je koji je odrastao na rep 90ih i slusa nemacki rep, popusicu ti kurac.

 

pogledaj one Snow Goons, to ti je to, taj wigger conglomerate. :D to je esencija nemacke.

 

jedino sto sam iole originalno cuo iz evropu su TTC iz francuske.

 

http://www.youtube.com/watch?v=yWwgEdFPFjY

Share this post


Link to post
Share on other sites

dovoljno je sto nemci slusaju nemacki rap...

i naravno da nisi u pravu odmah ces da uradis to sto pricas !!!

1.nemacki rep slusha svako ko zna nemacki !!!

2.camuge priznaju koja scena je najjaca i sele se za Berlin

3.kakva bre kopija usa repa, nemacka skola repa ima i svoj poseban rapstyle ( surovi punchlines plus Kool Savas se prvi na svetu pojavio septo-sexto rimama ) i svoj poseban beatmaking style...sve to priznaju i vodece camuge i polako se sele za Berlin.

4. To sto uporedjujes masku Sida .Sido masku fura od 1997 , kakav bre Doom, nema to veze sa vezom sta ti pricas.

pogledaj im malo diskografije.

5Znam sta pricam jer sam tamo ziveo, ati se lozis na nesto a nisi mako iz svog mesta i jos nemas pojma o evoluciji repa nego mi pricas sta slusaju prosecni ameri...koga zabole za to covece sta slusha neki John iz Ohaja ???

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

5Znam sta pricam jer sam tamo ziveo, ati se lozis na nesto a nisi mako iz svog mesta i jos nemas pojma o evoluciji repa nego mi pricas sta slusaju prosecni ameri...koga zabole za to covece sta slusha neki John iz Ohaja ???

fail :haha:

brate shvati da nema jace scene od Americke i da su camuge najbolji reperi

belci za to nisu stvoreni :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ azal i talvi

 

Bushido je tezak preko 70 miliona ima on para da placa..platio je i nekom grku skoro neke pare...al sad je donet zakon na nivou nemacke da mozes da iskoristis ceo sempl iz tudje pesme ali ako tvoja pesma u kojoj si iskoristio taj sempl nema veze sa originalom - ne placas nista.

S druge strane zar Timba i Dre ne placaju svake godine po 20 miliona za kradje ?

Naravno , ja kradju ne podrzavam. Sida i Bushida sam naveo kao ljude koji su oznovali AggroBerlin uz Eko Fresha...uticajniji od njih je svakako Kool Savas.

Takodje volim samo underground a ne medijske face...ali svejedno zna se koja je scena najjaca a to je shwapska.

 

fail icon_smile.gif

brate shvati da nema jace scene od Americke i da su camuge najbolji reperi

belci za to nisu stvoreni icon_smile.gif

 

 

kakav bre fail wrong ovoono.

 

to sto ti pricas...tako sam i ja mislio dok se nije pojjavio Kool Savvas..

a ti se malo uputi u to sta pricaju Wutangovci.

Kad camuge priznaju da je najbolja scena u nemackoj...sta ima neki mali srbin iz srbije da me ubedjuje u suprotno ???

 

Usa scena je smesna sada postali su karikatura samih sebe.

sto naravno ne znaci da tamo nema dobrih underground repera...ali da im je scena u krizi , jeste, i nemacka je preuzela primat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

dovoljno je sto nemci slusaju nemacki rap...

i naravno da nisi u pravu odmah ces da uradis to sto pricas !!!

1.nemacki rep slusha svako ko zna nemacki !!!

2.camuge priznaju koja scena je najjaca i sele se za Berlin

3.kakva bre kopija usa repa, nemacka skola repa ima i svoj poseban rapstyle ( surovi punchlines plus Kool Savas se prvi na svetu pojavio septo-sexto rimama ) i svoj poseban beatmaking style...sve to priznaju i vodece camuge i polako se sele za Berlin.

4. To sto uporedjujes masku Sida .Sido masku fura od 1997 , kakav bre Doom, nema to veze sa vezom sta ti pricas.

pogledaj im malo diskografije.

5Znam sta pricam jer sam tamo ziveo, ati se lozis na nesto a nisi mako iz svog mesta i jos nemas pojma o evoluciji repa nego mi pricas sta slusaju prosecni ameri...koga zabole za to covece sta slusha neki John iz Ohaja ???

 

http://www.youtube.com/watch?v=FJEuUeBv5qI

Edited by en-a-dva-es-o-4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sta ti je to cudno ?

Tamo nemas nemackog repera...sve su to kanakeni i azilanti i to je ono sto sam vec pisao...to nisu debele shwabe nego azilanti, kanakani , ghetto !!!

 

 

 

onako.moze se slushati.

 

zipa ovo...matoro je jos iz vremena aggroberlina maltene...drzi se od 24e sec.

Share this post


Link to post
Share on other sites

gde su beatovi od vrhunskih nemackih beatmakera na novom snoopu i Wu Tang Clanu, nesto ih ne vidim :D

 

lupetas gluposti

 

 

ko se seli u berlin? sta bre lupas :D

 

ja sam ziveo u americi 23 godine glupane, ne bih cuo za nemacki rep nijedan da nisam dolazio ovde preko leta i gledao budajvu vivu.

 

to u americi niko ne slusa, ni hasselhoff.

 

 

"surovi punchlines plus Kool Savas se prvi na svetu pojavio septo-sexto rimama"

 

hahahaha sigurno ima najsurovije punchline-ove u istoriji repa, ne sumnjam brate hahahahah

 

septo-sexto rima a? zajebano sranje, daj definisi to.

 

ti nemacki reperi su uticajni samo na nemce, to niko ne slusa brate, pre svega sto im je gadan jezik i sto nista ne rade originalno. niko ne zeli da cuje neke nemce koje se tripuju da su mobb deep, sranje je presmesno.

 

 

 

 

uu brate, stvarno iskid od beata, zvuci kao nesto sa kool keith - matthew albuma. :D

 

solidna tematika isto, bas originalna, americi nisu nikad repovali o borilackim vestinama to je skroz neko novo sranje. next level govno.

 

evo jedna za tebe :D

 

Edited by azal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slusaj bre pod 1...ne nazivaj me glupanom i obracaj mi se normalno kao sto se ja tebi obracam..ovo ti je drugi post da mi se nesto kurcis tim recnikom i da me vredjas...ako si moderartor tiupane jebe mi se znas to ti ne da za pravo da vredjas mene koji znam o cemu pricam bre!!!

Pazi kako mi se obracas jer ako se ja tebi obracam sa uvazavanjem onda vrati respect .

 

Melbeatz ...pogledaj malo ko je melbeatz i sta ta riba radi i za koga sve radi...izmedju ostalog je lansirala povratnicki singl i prodidziju.

 

znaci sine ne lupetam gluposti.

 

wutang je vec u berlinu.snup se seli a i 50cent je pricao o tome.

znaci ti da malo znas neke stvari ne bi postavljao takva pitanja.

imas cak i pesmu, nadji guglaj posto to vidim da cesto radis...

Tony D ...e u klipu mu Sido lupa bubnjeve a sa njima je i ekipa iz wutanga.

 

i sta ako si ziveo tamo...vidim koliko znas sta su i gde su wutang...vidim koliko znas kad si uporedjivao Sida zbog maske a Sido ima izdanja dok Doom nije ni imao masku.

 

Viva kao ni Mtv nije merilo stvari.

 

Ja ti kazem amerika je prestala da bude merilo bilo cega...zta nekog boli kurac sta slushaju john jim i azal , znaci prosecni amerikanci ?

To je taj mentalitet pa prosecni amer ne zna ni gde je nemacka a kamoli sta je njihov rap !!!

 

Ali zato znaju oni koji treba da znaju...i oni su lepo priznali da je nemacka scena najjaca trenutno i otisli u Berlin...a kao sto sam ti reko i ostali se spremaju, manje paparazza , bolji porezi.

 

Vidis koliko znas o rap tehnici...nemas bre pojma sta su sexto-septo ??

A znas sta je multies rhyme ?

E sexto i septo su ti shestostruka i sedmostruka rima u lajni.

Tebi to zvuci ko scifi jer si navikao mozda na mulities ( dvostruku rimu u lajni ).

Pricam ti o evoluciji repa za koju je zalsuzna nemacka scena i takve rime su produkt prvo Kool Savvasa.

Da je zajebano jeste ne moze to svako..

 

Vidis tvoj problem je u tome sta pricas da niko ne slusa nemacki rep...ti znas ko sta slusa i ovde si glasnogovornik svih repheada na svetu ?

 

Ne seri, vidis da nisi u toku rep stremljenja i novih desavanja...a i nisu nova cela prica sa nemacke scene traje dugo i razvila se u najjacu scenu.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

daj brate link za pricu gde su ghostface i raekwon otisli u berlin da zive :D :D

 

ili je mozda neki njihov weed carrier otisao tamo...mozda shorty shitstain iz brooklyn zoo ekipe?

 

mozda neko iz theodore unita ima rodjake u berlin pa je otisao.

 

stvarno nisam znao da se wu tang kao kolektiva pokupila i otisla u nemacku :D

 

jel cappadona vozi taksi u berlinu sad?

 

mora da dobro zvuce ti septo-sexto mutliji, cuo sam da ce do da krene Rakim da korisiti, jer je bog Rakim Allah isto mnogo nalozen na nemacku i hocu on, kool g rap i slick rick da urade novu grupu gde ce samo nemci iskusni boom bapperi da ih lejsuju sa beatovima.

 

ovaj lik radi za prodigy beatove?

 

uff prodigy su mi top 5 rep grupa svih vremena, tu su sa EPMD, public enemy, mobb deep, gangstar pa onda prodigy.

 

Tony D je prestao da bude relevantan kad se Sido pojavio na sceni i jedino je poznat sto su ga semplovali Naughty by Nature. nikad nije radio sa wu tangom, radio je uglavnom sa nekim zaraslim new jersey glavama poput poor righteous teachers like je treci klasa producenata u 90ih.

 

Sido je prvi album izdao 2003, doom nosi masku od 1998.

 

sve sto pricas je sci-fi ne samo septo-sexto multiji, rodjace.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je l ti citas sta ja pisem ???

 

Melbeatz je riba !!! i IZMEDJU OSTALIH je radila i prodidziju...jebe se meni za njih razumes i ja to ne slusham al im je ona uradila povratnicki singl...a ti ako te zanima sta je i kome od amera radila ti lepo uzmi pa trazi.

 

Ko god da je otisao u nemacku sigurno nije Bomshot iz bratske im Warghoust ekipe...on je zauzet time da trazi ekipu za dzihad projketa te da trazi muslimane po netu da za odredjene pare mogu da stave Warghoust logo i da ga promovishu.

 

Sta si ti cuo mene to ne zanima...ne mozes da kazes septo-sixto multiji...nepravilno je...jer na sta lici sedmostruke dvostruke rime muhahahahah multi je multi a sexto je sexto a septo je septo...razlika je to sine.

 

Opet citaj sta pisem...nisam ni rekao da je Tony D radio sa Wutang vec da se oni pojavljuju u klipu.

 

Agroberlin je nastao malo pre 2003 rodjace...ti lupetas, pogledaj kad je nastao agroberlin..Masku je Sido nosio i ranije al ko jebe i Sida covece kazem ti on je medijska licnost njega je Bushido izbio tad na snimanju agroberlin.Ima mnogo boljih mcs od Sido tamo.A SIDO JE I PRE AGGROBERLIN NOSIO MASKU.

 

A sto se maske tice 98, 97 koja je razlika ? ja ga pamtim kad se pojavio a bilo je davno , ne guglam i ne trazim slicice kao ti druze.

 

I NE SERI BRE ZA SCIFI KAD SI TI LUPETAO I UPOREDJIVAO SIDA I DOOMA...A TO VEZE NEMA...UPOREDJIVAO SI IH I SRAO ZBOG MASKE KAO SIDO KOPIRA DOOMA...A SIDO NOSI MASKU PRE NEGO JE DOOM IMAO IDEJU ZA MASKU !!!

E TO JE TVOJ SCIFI SINE !!!

ZNACI TVOJ PROBLEM JE STO ZNAS KO JE OD CAMUGA STA JEO I KOJU JE PLAVUSU TRSIO AL NE ZNAS NI KAKAV JE TEHNIKA RIMA NITI KAKO JE UZNAPREDOVALA NI KO JE PRVO KORISTIO TAKVU TEHNIKU.

 

p.s nemci i ne rade te sranje boombap beats...pogledaj malo Toni Der Assi, on je Srbin a tamo je rodjen.

Edited by Tomba La Bomba
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

na svu srecu postujes na metal forumu sad, da si na nekom hip hop forumu vec bi te svi iskidali i otisao bih da places uz sexto-septo rime.

 

daj neku vikipediju o tim rimama da proucim, bas me zanima :D

 

probao sam da nadjem na netu nesto sto je melbeatz radila sto je na engleskom a da nije neki shugavi remix i nisam uspeo, mozda ti mozes da mi pomognes, posto je ona nemacki DJ Premier kako ti pricas. :D

 

MF Doom je legenda hip hop muzike, jedan skit na KMD albumu vredi vise od bednog belaca onog, dobro mu ime, kao Sida za usi.

 

uzivaj u svom imagiranom svetu gde je nemacki rep najnapredniji na svetu i gde su nistarije nemacke smatrane kao velike face u svetu.

 

berlin je novi new york, to je jasno kao dan. :D

 

Novi Kool Suvasa ili sta vec ce da parira Illmaticu, jedva cekam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niko se ne smeje covece osim ja tebi sad sto nemas pojma o rimovanju...slusaj Kool Savassa.

 

Trazi Melbeatz po space...Pa imas Strike...pa Jason Juice...ali to su dve skole beatmakinga, tesko ameri mogu da repuju na takve matre jer nisu samples nego su melodije, drugacija je to atmosfrea za rap ( ono sto sam stavio sa tjuba bushido kickboxer to je prastaro ).

 

Kool Savvas je legenda covece , nije on bre klinac !!!

Bushido je isto legenda , albumi mu zabranjivani prava cenzura !!!

Jebes Sida dobio je batine od Bushida na snimanju aggroberlin.

 

A ti zivi u svom svetu i drkaj na afroamerikance sve dok ne budes saznao da sam bio u pravu za sve sto sam ti ovde pisao.

fuck usa !

 

 

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Trazi Melbeatz po space...Pa imas Strike...pa Jason Juice...ali to su dve skole beatmakinga, tesko ameri mogu da repuju na takve matre jer nisu samples nego su melodije, drugacija je to atmosfrea za rap ( ono sto sam stavio sa tjuba bushido kickboxer to je prastaro ).

 

melodije a? zvuci zanimljivo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da...nadji Strike, Jason...trazi malo covece dovoljno sam ti ja rekao ..nemoj samo da kontriras bezveze nego idi poslusaj pa se javi a nemoj da svrsavas na sve sto je afroamericko...nemacka scena je separatna covece.

 

na melodiju baciš triple-double rimu.

 

 

repa se i na beat ( bubanj ) i na melodiju..drugacija tehnika i zato su shwapski mcs bolji.

 

EVO VAM PA SLUSAJTE KAKAV JE NEMACKI UNDERGROUND !!!I RAPERI I BEAT !!!

 

NAJBOLJA PESMA U 2008 !!!

 

 

 

 

  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...