Jump to content

Tehnika sviranja gitare


Dushan S

Recommended Posts

Шарки се вратио са својим неделима свог гитарског неумећа! Кликом на линк испод сазнаћете колико дотични везе нема са свирањем, а приликом бележења овог зла је био неухрањен па је то допринело да ово што ћете чути буде још горе. Будите брутални. :pivopije:

 

http://putstuff.putfile.com/30438/2275976

 

Ево и овде, јер се прешло на нову страницу. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
Guest skiuljko

cao!skoro sam provalio za ovaj forum pa reko aj i ja nesto da prozborim.

sviram gitaru otprilike godinu i po dana,do skoro nimalo nisam bio zadovoljan svojim napredovanjem pa sam odlucio da prelazim skolu za gitaru zarka radosavljevica iz 1973,takodje nabavio sam udzbenik za srednju skolu i to iscitavam.za sada je ok.isao sam na par casova gitare i tu sam navatao par skala.voleo bih kada bi mi neko poslaoneke blues skale na mejl i nekog mudrog shtiva,slusam rock,jazz,blues,reggae.

da budem iskren slabo razumem strane izraze koje svi koristite pa bi voleo da mi ih malo pojasnite.

dobro bi mi doslo par saveta za pocetnika.

 

"ja sam gospodar violine,a gitara je moj gospodar" Paganini

 

[email protected]

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ma Angel-a slusam vec 4 godine i iskreno slabo da znam koji njegov arpeggio ili deonicu. Jedino sto znam svirati ( neke delove ) je No boundries ili Speed lives ( Speed killes video ). Sto se tice Claptona naravno da ga sviram a sto se tice Hendrixa slabo. Ma bez obzira kakva god skola bila zelim da je pogledam i da vidim sta covek radi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...