Jump to content

Sta osecate i da li na vas doom metal utice depresivno?


Agarth

Recommended Posts

Ako ti tako kazes! Ali, posto smo na ovom podforumu, onda Consecration u ruke kad izadje. Jes' da je muzika tripozna, ali je do jaja. Do tada moze i Rain Delay. Nije bas pravi doom, ali ima dovoljno elemenata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma daj..kako ne moze?!...

sve zavisi od toga kako se trenutno osecas..o cemu razmisljas...kakva si osoba pre svega...

 

 

 

 

Ne,zavisi od doom muzike koju ti slusas...

Ja sigurno ne slusam doom da bih se osecala veselo...to je za depresivne trenutke u zivotu...

Ali dobro,svako muziku dozivljava na svoj nacin,tako da...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne,zavisi od doom muzike koju ti slusas...

Ja sigurno ne slusam doom da bih se osecala veselo...to je za depresivne trenutke u zivotu...

Ali dobro,svako muziku dozivljava na svoj nacin,tako da...

 

 

Nije i nE sLazeM sE sA tObOm,aLi ok... :cool:

MozEmo mI Ovo dA rAzjAsniMo i VeceRas..tAmaN prEd novU..vIdImO sE :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teme beznadja,licnog dozivljaja ljubavi,tuge,kao i gubitak vere su prelomni trenuci u svacijem zivotu...Meni doom pomaze da se pronadjem i obavim razgovor sa samom sobom...Deluje depresivno u smislu da se okrenem toj nekoj ''tamnijoj strani'',ali isto tako pokrece brojna pitanja...Depresija i suicidnost su bolesti uma,njihovo razvijanje nikako ne moze biti podstaknuto jedino muzikom...Tako da,deluje depresivno samo kada ja tako zelim i kada se jednostavno prepustim,nikako ne krece samo od sebe...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja doom slusam i u mislima odlutam negde jaaako daleko,posto su tekstovi bas inspirativni i proistekli su iz razmisljanja o raznim temama u zivotu, i cesto su prilicno mastoviti....ne smatram da je doom samo za teske trenutke u zivotu,meni kada je tesko slusam neku veselu muziku,kada sam srecna slusam doom jer onda mogu da se opustim i razmisljam i uzivam....i ne smatram da doom baca u bilo kakvu depesiju,ona sigurno da jeste proizasao iz necije depresije i frustracije ali ne deluje ili barem ne bi trebao da tako deluje na one koji to slusaju....poenta je u razmisljnju na temu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da bih umrla iznutra kada bih slusala samo doom...

Ali - u momentima kada sam nabijena nekom negativnom energijom, ili jos gore nedostatkom energije, tugom bez nekakvog pravog razloga... - pustim doom i jednostavno "isplacem" to sve, uvek se osecam bolje (iako to nije uvek doom, nekad je u pitanju i bilo koja tuzna muzika).

Posto nisam pravi fan doom-a, ne slusam ga stalno i nije mi za sve tripove, ali...

Ume onako "ispunjeno" da me skenja, a takva tuga je izuzetno lepa emocija, nije nimalo negativna... Pomaze mnogo kao neki ventil.

 

Ipak - nikako ne bih mogla stalno/ cesto da slusam doom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

takodje ... ajde budite ljudi i recite sta je pustano negde od 22 - 23 30 ... ne mogu da spawam :/

 

Inache sto se teme topica tiche . Muzika utiche pozitivno i produhovljuje me . Posmatram same tekstove sa umetnichkog aspekta i to me najvishe inspirishe , kada dodjem sjeban i slusham neki gothic polako se osecam sve bolje i bolje , ovo je snazno generalizovano sada , mrzi me da pishem :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...