Jump to content

Prorock


Telcontar

Recommended Posts

Ako vec prozivas nekog (majcino _mleko) , mislivsi tu na Igora, ne zna se pise odvojeno,ali sada je kasno za gramatiku, a pri tom decko zna da svira . Btw novi bubnjar je nov iz razloga sto je bolji od starog, vrlo jednostavno.

 

Sto se tice svirke u B. Crkvi , postovao sam na toj temi , a ovde cu samo da se zahvalim svima koji su nas bodrili i podrzali.

Spisak svirki za Avgust:

5.8. Tobacco . Obrenovac

12.8.Zeppelin , Zrenjanin

13.8. ------ii---------

20.8. Muzlja ,Moto susret

27.8. Banatski Sokolac

 

A u medjuvremenu , svake srede od 22h (kada je lepo vreme i bez kise ) ,na Adi u kaficu Di Luna Sangrija , sa makiske strane(kod restorana Lovacka prica)< sviruckamo.

poz do prve sledece srede pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka cast bendu i sve najbolje od Urosa(Rospija)

Secam se bili ste jednom svirali u Domu kada ste svirali Abba-u i Masku

Ja sam poludeo ulazio sam u najgore sutke,nisam cuo nijednu gresku pa cak i da je slucajno bilo,sve vam je odavno oprosteno

 

 

Imate veliki pozdrav od gitariste rospije,to jest mene...

 

 

 

Veliki pozdrav,zivi bili i svako dobro... pivopije.gifpivopije.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

A u medjuvremenu , svake srede od 22h (kada je lepo vreme i bez kise ) ,na Adi u kaficu Di Luna Sangrija , sa makiske strane(kod restorana Lovacka prica)< sviruckamo.

poz do prve sledece srede pivopije.gif

Taaaatiiiiiceeee!!!! icon_smile.gificon_wink.gificon_smile.gif

Stigla sam i ja sinoc sa mora, tako da u sredu dolazim na svirkicu... Dogovaram se sad sa Oljom, pa cu videti ko ce jos sve doci...

 

Ljub pa se vidimo i cujemo... pivopije.gif

 

A, da! Jos uvek nisam smislila na koji nacin ce biti objavljen izveshtaj sa slikicama sa mora, ali bolje da pricekam i Dudine slike, ili mi on nece nista od toga dati ako sve sama uradim bez njegovog udela (chitaj zarade icon_smile.gif )... mhihi.gificon_smile.gificon_razz.gifbiggrin.gifmrred.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovaj bend jos nisam komentarisao...

ovako...sta reci,do jaja...stvarno,lepo rade to sto rade...

odlicni muzicari,odlican pevac(mmmm,srki laugh.gif )

ja se pitam da li taj bend radi autorske ili planira,ili ce celog zivota da sviraju u onom tesnom kuglasu...ja mislim da bi mogli da se probiju,to bi bilo znacajno za nasu rock scenu...so...?

puna podrska u svakom slucaju pivopije.gifpivopije.gifpivopije.gif

drugi gitarista rospije i jedini gitarista black clouda... musik19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala bendu ROSPIJE i da kazem da ce ovaj bend dozivotno svirati u Kuglasu icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_mrgreen.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Nazalost posto je Novembar u sred Avgusta no.gif , necemo svirati ni ove srede na adi , jer je hladnjikavo. Ja se iskreno nadam da ce leto doci iduce nedelje wallbash.gificon_rockdevil.gifpivopije.gif

 

poz pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala bendu ROSPIJE i da kazem da ce ovaj bend dozivotno svirati u Kuglasu icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_mrgreen.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Nazalost posto je Novembar u sred Avgusta no.gif , necemo svirati ni ove srede na adi , jer je hladnjikavo. Ja se iskreno nadam da ce leto doci iduce nedelje wallbash.gificon_rockdevil.gifpivopije.gif

 

poz pivopije.gif

ne razumem,stvarno zelite da ostanete takav bend?

mozete da probate da radite neke autorske...bla...

inace,bend ROSPIJA jos ne postoji,ne zvanicno,tek treba da krene sa radom... icon_uhoh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taaaatiiiiiceeee!!!! icon_smile.gificon_wink.gificon_smile.gif

Stigla sam i ja sinoc sa mora, tako da u sredu dolazim na svirkicu... Dogovaram se sad sa Oljom, pa cu videti ko ce jos sve doci...

 

Ljub pa se vidimo i cujemo... pivopije.gif

 

A, da! Jos uvek nisam smislila na koji nacin ce biti objavljen izveshtaj sa slikicama sa mora, ali bolje da pricekam i Dudine slike, ili mi on nece nista od toga dati ako sve sama uradim bez njegovog udela (chitaj zarade icon_smile.gif )... mhihi.gificon_smile.gificon_razz.gifbiggrin.gifmrred.gif

E stvarno steta sto ne svirate!

I ja zelim da imam fotografije, cisto da bih sprecila njihovo neautorizovano objavljivanje u nekom tabloidu. A tek oni video zapisi!

Dakle, vidimo se na Prorocku posto se vratimo sa Szigeta!

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja zelim da imam fotografije, cisto da bih sprecila njihovo neautorizovano objavljivanje u nekom tabloidu. A tek oni video zapisi!

Dakle, vidimo se na Prorocku posto se vratimo sa Szigeta!

Neeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!! Poenta je da to dobro PRODAMO negde, pa ako je i tabloid u pitanju, boze moj, nema veze.... icon_smile.gifmhihi.gifmrred.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Videcemo da svratimo kad se vratimo.... icon_biggrin.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prema poslednjim saznanjima mozda isviramo sutra , iskreno receno vise ni sam ne znam. Ako imate biciklu i zelite da je upotrebite , dodjite sutra oko 22h na adu , pa sta bude bice.

pozdrav buducem bendu ROSPIA , a sto se tice autorskih stvari napisao sam sve sto sam imao da kazem jos ranije na nekim stranama, znaci kada budemo imali normalne uslove za izdavanje , normalne izdavacke kuce i kada autorski bendovi budu tretirani kako im i prilici , onda mozda nesto i uradimo.

wallbash.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...