Jump to content

Najbolji glas Black Metala!!!


Baal

Recommended Posts

  • 2 years later...

Sto volim da dizem iz naftalina ove nekro teme. :) Za mene je Attila oduvek #1, zatim Ihsahn, Mortuus, a mnogo volim i Sakisa iz RC, nekako mu je unikatan glas. :) E, da, i najlegendarniji kumovi ikada - Gunther Theys i Mika Luttinen. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

:):))

 

А читајућ моје постове од горе закључујем да ја никада нисам волео Мортуме, немам појма шта ми би. :):):))

 

Елем, број један је увек био и остаће Jon. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto volim da dizem iz naftalina ove nekro teme. :) Za mene je Attila oduvek #1, zatim Ihsahn, Mortuus, a mnogo volim i Sakisa iz RC, nekako mu je unikatan glas. :) E, da, i najlegendarniji kumovi ikada - Gunther Theys i Mika Luttinen. :da:

 

Ti bas uzivas u suvoparnim vokalima? Ne znam kad ce ljudi da shvate da Atilla nikada nije znao da peva. On je, u sustini, dobro osmislio svoj vokal, ali ga prilicno neuspesno sprovodi u delo, tako da vise zvuci kao klasican BM pevac kome je pukao glas. Paradoks je da skoro svako ko kopira Atillu bolje zvuci od njega. Coveku se jednostavno pohomerilo. :) Nazalost, Ihsahn-u je glas otisao posle In The Nightside Eclipse albuma i postao prilicno suv i nekako mucenicki. Izgleda da je kasno usao u pubertet, uprkos tome sto je genije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebem li ga, druze, meni ovo uopste ne zvuci "suvo": http://www.youtube.com/watch?v=RPh9FhU19XQ

 

A sto se tice Attile, meni su njegove izvedbe na "De Mysteriis..." i "Ordo..." same po sebi apsolutno dovoljne da bude najbolji ikada. :da:

 

Pa, preslusaj malo bolje. Samo najava pesme zvuci dobro, a posle sledi potvrda mojih reci. :da: A, sto se tice Atille, taj je totalno unistio De Mysteriis!!!!!!!!!!! Zatvarajte temu!!!!!! :violent:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Abbath је добар, има режећи добар вокал. Jon је увек био и биће за мене апсолутни врх. Није да има неки посебан вокал, нити нешто јак, али је мени...хух.

 

А. што се тиче брутално "злих" вокала - ту се слажем са Невеном - Mortuus.Човек има један од убедљиво најбољих вокала, просто да се заледиш кад га слушаш.

 

А о Atilli нећемо, човек је савршено отпевао на савршеном албуму. То не треба коментарисати, само слушати.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...