Jump to content

Najbolji glas Black Metala!!!


Baal

Recommended Posts

Pa DMDS je daleko od savršenog u svakom pogledu, pa tako i Atilline izvedbe. Mislim, pogledaj samo koliko je puta fulao na naslovnoj pesmi, baš zna da zazvuči smešno kad isfalšira. Na Ordu toga nema.

 

EDIT: Slušam ja drljanje, kako ne, upravo se vrti Antaeus :meshuggah:

Edited by Gojko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa na DMDS-u fora i jeste bila u sto vecem improvizovanju, drljanju, falsiranju... Jbg, taj album nikada ni nije planiran da bude neko savrseno iskomponovano i izvedeno delo, u njemu uopsteno ima jako mnogo tog nekog skoro "punk" pristupa u smislu da je odsviran na taj divljacki nacin. ;) Ordo je vec nesto drugo, skroz je drugacije zamisljen u samom korenu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je Ordo super bas takav kakav je, kao zacrnjena, nerazumljivo iskomponovana, odsvirana i isproducirana "masa" zvuka, ali ne mogu da ga poredim sa DMDS-om ni u kom smislu. :da: A mogli bi mi malo i do Mayhem teme? :)

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да човек нема права на своје мишљење сад бих те напљувао. :)

 

Nema potrebe da me pljujes. Jednostavno mi objasni zasto nisam u pravu.

 

Pa, nemam bas izrazite favorite, ali ako bas moram da izdvojim neke, onda bi to bili Jon Nodtveidt, Abbath (na Pure Holocaust-u, pre svega), Legion (premda uzivo zvuci gore nego vas dragi Atilla), Pest...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ама, нисам био озбиљан, човече. ;)

 

Зато што кад слушаш албум имаш осећај да ће да ти се заледи крв у жилама. Извор невиђеног зла. Можеш да назовеш то како хоћеш, рикањем, режањем, урликањем, фалширањем, али је добро.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ама, нисам био озбиљан, човече. ;)

 

Зато што кад слушаш албум имаш осећај да ће да ти се заледи крв у жилама. Извор невиђеног зла. Можеш да назовеш то како хоћеш, рикањем, режањем, урликањем, фалширањем, али је добро.

 

Vidis, od svega sto si nabrojao, na albumu ima samo tog poslednjeg.

 

Slazem se sa Nenadom, ali sam mislio da samo govorimo o stranim pevacima. U tom slucaju, ova dvojica, pa 10 praznih mesta, pa Abbath i ekipa.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па, добро, не знам како да ти дефинишем да је човек са фалширањем снимио најбољи блек метал албум икад.

 

De Mysteriis ne moze da bude najbolji BM album upravo zbog Atillinog pjevanja.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nazivajte vi to falsiranjem, urlikanjem, krkljanjem, kako god hocete ali taj Attila je bog otac za sve klonirane decije scream glasice ovog sveta. :da: :da: :da: Eto, na primer, za mene je Legion klovn jedan najobicniji. :)

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nazivajte vi to falsiranjem, urlikanjem, krkljanjem, kako god hocete ali taj Attila je bog otac za sve klonirane decije scream glasice ovog sveta. :da: :da: :da: Eto, na primer, za mene je Legion klovn jedan najobicniji. :)

 

Svidja mi se sto argumentovano pricate o Atillinom vokalu. :) Legion je pevao kao zmaj, mozda mu nastup nije bas bio idealan, ali je drao grlo kao Musa jarca! Zato za par godina nece moci ni da govori, a kamoli da peva! Ista je sudbina zadesila i Caligulu, jos jednog fenomenalnog pevaca! :sad:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ама, нисам био озбиљан, човече. ;)

 

Зато што кад слушаш албум имаш осећај да ће да ти се заледи крв у жилама. Извор невиђеног зла. Можеш да назовеш то како хоћеш, рикањем, режањем, урликањем, фалширањем, али је добро.

 

Meni je nevidjeno zlo kad vidim besnog kera da kidise na mene :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...