Jump to content

Block Out


DevouredSoul

Recommended Posts

Ako imas s kim gde prati liniju predhodna dva albuma,i Nikola je rekao da je sada zaokruzio jednu cjelinu.Ipak,sto ga vise slusam ,cini mi se da je ,sto se svirke tice ,ovo najbolji album..Poslusajte genijalan uvod bas-bubanj na Tezak slucaj pakla..ili ritam sekcija ..Andrej..strava..i ja ne mogu da poredim albume njihove koji je bolji..ipak atmosfera SKSSS je nenadjebiva..ali i ovaj..genijalan,naravno

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Ja sam ga danas u prodavnici držao u rukama i razmišljao o tome da napokon kupim disk Osvajača.

 

Definitivno sam izgubio interesovanje za ovaj bend.

Nedavno sam ih gledao uživo i svirali su 5 novih stvari od kojih mi se svidjela jedna. Svirali su i šest starih stvari od kojih su me tri smorile... Jebiga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
ako imas s kim i gde je najbolji album block out-a, po pitanju produkcije, tekstova, aranzmana, zrelosti samog benda..

 

andrej + majdan + tehno...logija mozda najbolje pesme koje je nikola napisao

po pitanju aranzmana tu je negde sa snom

po pitanju tekstova se slazem, iako se vidi da su neki pisani pre 4-5-6 godina i ne zvuce toliko aktuelno

slazem se i za andrej i za majdan, nijedna pesma sa prethodnih albuma ne moze da se meri sa ove 2

ali tehno...logija ne

deluje mi ako da je pisana namenski za zavrsetak albuma

a iz tri vode je verovatno najgroa pesma koju su napisali (ili bolje reci koju je mita otpevao)

sve u svemu odlican album pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

"blok aut je trebalo da bude glavni bend, ali je ispalo da su ostali u senci svoje predgrupe... zapravo, meni nije jasno ni sta to oni sviraju... gradski rok sa hevi elemntima, ali je sve to zvucalo jako pocetnicki... zbog ove slabosti najbolje bi bilo da na nekom sledecem koncertu promene mesto sa svojom predgrupom" icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...

Postovani prijatelji,

 

dugoocekivani koncert grupe Block Out u Beogradu

odrzace se 23.decembra u Domu Omladine, sto ce

ujedno biti i koncertna promocija poslednjeg

studijskog albuma "Ako imas s kim i gde".

 

 

sa block-out mailing liste

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...