Jump to content

Block Out


DevouredSoul

Recommended Posts

imas recenziju by PeteM u BV broj 5.

 

ima na kompu kod mene ali mi se ne salje da kvarim prodaju zineta icon_smile.gif

 

 

tezak slucaj pakla je apsolutni favorit albuma!

 

od prve do zadnje sjajno!

 

uz izuzetak nejasno formulisane produkcije u "Nevremena"

 

monument.

 

 

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Znate kako, da vas ja vrnem na normalitet...

 

Nedovršeno, mada za nas sjajno...i kada brljaju, ima smisla, dobro je.

 

Jebi ga.

 

Gradski ro©k sa elementima hevija. ph34r.gif

Edited by Swarun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po mom misljenu ovaj zadnji album je sto se muzike tice sasvim ok,produkcija je na nivou kao i na proslom albumu,jedina zamerka mi je Mitin vokal koji je na proslim albumima zvucao odlicno dok na ovom ne mogu da ga provalim,nije mi kao sto je bio

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
1.jul je bio propast.

Zar do pola pet da ih cekam?

icon_da.gif

4:35, da budemo tacniji icon_smile.gif.

Ja ih sacekala, odslusala sat vremena i sutradan na festival nisam ni otisla icon_smile.gif (imala sam kartu za 4 dana).

Nemam ja kapacitet fanova Marka Nastica (nastupao u 7:15, lepo jedan lik rece, odspava lepo covek, probudi se u pola sedam i na posao icon_smile.gif ).

Jeste li primetili da je sa prvim akordom Andreja pocela i kisa icon_smile.gif..

Toliko o Block Out-u.

Koliko ja vidim, oni su poceli svojski da se zabavljaju na bini icon_cool.gif .

Share this post


Link to post
Share on other sites

4:35, da budemo tacniji icon_smile.gif.

Ja ih sacekala, odslusala sat vremena i sutradan na festival nisam ni otisla icon_smile.gif (imala sam kartu za 4 dana).

Nemam ja kapacitet fanova Marka Nastica (nastupao u 7:15, lepo jedan lik rece, odspava lepo covek, probudi se u pola sedam i na posao icon_smile.gif ).

Jeste li primetili da je sa prvim akordom Andreja pocela i kisa icon_smile.gif..

Toliko o Block Out-u.

Koliko ja vidim, oni su poceli svojski da se zabavljaju na bini icon_cool.gif .

Ma i ja sam ih sacekala ali sa nedovoljno snage.Ceo bend je bio odsutan,ali su mi se svideli Mitini repici i gluma uz Blentostamin. musik20.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li je neko od vas aktivan na BO forumu na sajtu WWW.block-out.tk ?

 

Cini mi se da je forum zazivio ,i da ce dobor da se prica o ovom genijalnom bendu..Inace,na irc.krstarica.com postoji soba #block-out,slabo ko navrati..ali sam cuo da je i Mita svratio par puta.

Pozdrav,i pridruzite se

 

 

 

Nedostupnim Poljima....

 

 

orangelistening.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Имам само последњи албум. Атмосфера која је у њиховим песмама је одлична.

E, onda nista nis cuo..

Obavezno nabavljaj Godinu sirotinjske zabave i San koji srecan sanjas sam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

A prvi album???

 

Svaki je genijalan za sebe..recimo sta me odusevljava kod prvog albuma ovih dana..

 

Obratite paznju na bas linije..kako genijalno ..Stvarno covjeku skidam kapu sta mu pada na pamet..Ko zna o cemu pricam..zna.. icon_da.gif

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Po mom misljenu ovaj zadnji album je sto se muzike tice sasvim ok,produkcija je na nivou kao i na proslom albumu,jedina zamerka mi je Mitin vokal koji je na proslim albumima zvucao odlicno dok na ovom ne mogu da ga provalim,nije mi kao sto je bio

ako bi za neshto, vezano za novi album, moglo da se kaze: Najveci napredak...

onda je to vokal... Mita po prvi put stvarno peva, i nije ravan kao daska (shto nikada nije ni smetalo, ali sada vidim da moze to i bolje), aranzmani su raznovrsni (svaka pesma je odradjena na drugachiji nachin), a postoji, u nekim pesmama, i troglasje... cela stvar je genijalna... normalno je da nije kao shto je bio... poslednji album nije nije album nego klasika... to je postao i pre nego je izashao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...