Jump to content

Pergament


dr.lecter

Recommended Posts

Ne volim nista da obecavam unapred ali jedan lik iz Finske

priprema da izda na cd -u sve od Pergament ..Vruca linija , mr war , i demo snimke

 

i to u malom broju samo za fanove

Ја сам чуо да од тога неће бити ништа, тј. да је Хенри одсутао. Додуше, не знам из прве руке, нисам се чуо с њим, тако ми је пренето.

 

Што се царине тиче, то није проблем ако добијаш сопствене дискове. Постоји неки члан у закону који каже да су ослобођени плаћања царине бендови који издају у иностранству и добијају уговорену количину дискова. Довољно је само написати ту једну изјаву, чак ни не траже уговор на увид.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја сам чуо да од тога неће бити ништа, тј. да је Хенри одсутао. Додуше, не знам из прве руке, нисам се чуо с њим, тако ми је пренето.

 

Што се царине тиче, то није проблем ако добијаш сопствене дискове. Постоји неки члан у закону који каже да су ослобођени плаћања царине бендови који издају у иностранству и добијају уговорену количину дискова. Довољно је само написати ту једну изјаву, чак ни не траже уговор на увид.

 

Ok bar su realni oko toga

 

 

Henri zajebava :) ako nece biti nista od toga , izdacemo to sve u Kanadi jos i za manju lovu.

najverovatnije u 500 primeraka

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па, шта онда ког врага чекате њега? Ја кажем увек, ако хоћеш нешто да урадиш ваљано, уради то сам (ако можеш, наравно).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da u ovoj jbn. zemlji neke stvari treba da se postave na svoje mesto, vise mesta za heterogenost... manje uniformisanih sabana...rec / glas vise za umjetnost/ke...

Pergament ce svirati, so, decko neroni suza uzalud...tek ce se prziti...

 

 

ps. koliko cujem vec u nedelji iz exit-a...naravno Vojvodina je u pitanju...

jos ce se pisati...pricati

 

 

A.

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da u ovoj jbn. zemlji neke stvari treba da se postave na svoje mesto, vise mesta za heterogenost... manje uniformisanih sabana...rec / glas vise za umjetnost/ke...

Pergament ce svirati, so, decko neroni suza uzalud...tek ce se prziti...

Ubij me ako sam shvatio sta si pokusala da kazes.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja jos manje, ali valjda su nas zato i postavili za moderatore. Izgleda da cu i ja odgledati toliko hvaljeni ovde bend, mada kada RNA preporucuje nesto, ne znam koliko mogu biti sigurna da ce mi se svideti, za razliku od onog sto preporuce Apeiron i Vanja. Ali, ajde da vidimo i to cudo za 2 dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za sve prisutne i one manje bistre:

Mitingujemo i kad nismo toga svesni..

post, koji sam ostavila samo za decka koji ocajava, jerbo ne ide na svirku u cetvrtak, jeste da bice i dr. svirki pored ovog jbn. exita i da ce pergament svirati, intenzivno su u brainbrake-u ...

 

Moderatori/modelatori, svi ___ po 10 krugova laganog istrcavanja, kako bi ste podrzali ove ovde sto sviraju i mitinguju...to Vam dodje kao izvlacenje...

ko vezba znace, ko ne naucice..

....ili Vi ste tu samo zbog nas...

 

 

 

A.

 

sta sam htela reci...

jos

 

RNA sve pohvale za istancan ukus...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je zao sto nece biti ovaj Dudi, deluje mi jako zanimljivo. O trcanju nema govora, moram da perem sudove i ves i da se pripremam sutra za posao. Za Lakija ne znam, on valjda moze.

O mitingovanju ni govora, mitinguje se samo za Marca Hietalu.

RNA je dobar momak, ali ne voli Sonatu, tako da....

Edited by Shamandalie

Share this post


Link to post
Share on other sites

O trcanju nema govora, moram da perem sudove i ves i da se pripremam sutra za posao.

To ti sleduje doveka jer si rekla da Queensryche lici na Kamelot.

O mitingovanju ni govora, mitinguje se samo za Marca Hietalu.

Nastavi tako, i moraces i prasinu da brises.

RNA je dobar momak, ali ne voli Sonatu, tako da....

E dokurca!

 

Sad ima pored pranja vesa i sudova i brisanja prasine, i prozore da oribas, i rucak da skuvas, i da usisas stan!

...I da slusas Slayer dok to radis i to jos nasmejana! I da znas sve refrene! Solaze se podrazumevaju, kao i to koja je Hannemanova a koja Kingova...

 

Danas Sonata, sutra Colonia...

 

Sonata my ass...

 

Izgleda da cu i ja odgledati toliko hvaljeni ovde bend,

Tebi ime Pergament nista ne govori?

 

...i ves da opeglas!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rucak za sutra sam spremila. Ves sam ti ispeglala, ali ko ti je kriv kad imas dioptriju, a neces da nosis naocare! Sve je spakovano i nalazi sde na krevetu, dovoljno je da se okrenes ili pogledas preko ramena. Prasinu cu obrisati sutra, ne mogu sve da stignem veceras.

Slejer nemam ni na kompu, ni na CD-ima, ni na K800i. trenutno slusam Poisonblack. Da sam bila pametna isla bih da gledam taj Quunsryche, umesto sto sam cekala otkazani Judas Priest.

 

PS. Pergament je ono na cemu su pisali Egipcani, a posto oni nemaju veze ni sa Vikinzima, ni sa Keltima, ni sa starim Slovenima i Arkonom, a niko od njih ne lici na Marca hietalu, onda cemo videti posle Rotting Christa...vredi li cekati.

Edited by Shamandalie

Share this post


Link to post
Share on other sites

....da i naravno pozdrav za zavicaj_Beckerek je samo jedan.....a kako se secam samo jos kod Gute se svira, a tesko da ce sa njegovim "istancanim" ukusom moci spojiti Pergament i przacina...

 

mozda KC ili ti dom mladih, nekadasnji...ostaje da Vi domestic to potrazujete...i oni uoce...i naravno posteno plate...

 

A.

 

 

Svoje komentare ostavi za drustvo na koncertu. Verujem da ce im se dopasti. Posebno za izvesne kokoske.

Edited by Shamandalie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, super rasprava ovde :meshuggah:

 

Nego, Pergament, da, i meni je drago sto cu videti te legende uzivo, medjutim, cuo sam neke stvari koje me nisu bas razdusevile, a to je recimo da nece svirati Children of a Savage Kind of Seed... i da ce veci deo repertoara biti na srpskom jeziku... A ne znam da li znate ko je uopste vokal Pergamenta na Exitu? Saznadoh pre par dana od coveka koji ce pevati, i blago se zaprepastih :meshuggah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

RNA je dobar momak, ali ne voli Sonatu, tako da....

Не да их не волим, ја их уопште не признајем - као независно Косово - они за мене не постоје.

 

Danas Sonata, sutra Colonia...

 

Sonata my ass...

Немам шта да додам. :rockdevil:

 

PS. Pergament je ono na cemu su pisali Egipcani, a posto oni nemaju veze ni sa Vikinzima, ni sa Keltima, ni sa starim Slovenima i Arkonom, a niko od njih ne lici na Marca hietalu, onda cemo videti posle Rotting Christa...vredi li cekati.

Кад смо код тога, стари Египћани су писали на папирусу. Пергамент је штављена кожа на којој су писали средњевековни неуки, махом европски народи, који нису познавали процес прављења папира.

 

A ne znam da li znate ko je uopste vokal Pergamenta na Exitu? Saznadoh pre par dana od coveka koji ce pevati, i blago se zaprepastih

Мислим да има слика на некој од претходних страна. Колико је мени познато, чика Лотке, једино ако у међувремену још нешто ниси променили, па да ме запрепасте Алијом Исламовићем или неким сличним.

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, super rasprava ovde :meshuggah:

 

Nego, Pergament, da, i meni je drago sto cu videti te legende uzivo, medjutim, cuo sam neke stvari koje me nisu bas razdusevile, a to je recimo da nece svirati Children of a Savage Kind of Seed... i da ce veci deo repertoara biti na srpskom jeziku... A ne znam da li znate ko je uopste vokal Pergamenta na Exitu? Saznadoh pre par dana od coveka koji ce pevati, i blago se zaprepastih :meshuggah:

 

Lotke je pevac imali su vec svirku u Somboru , Kazu da dosta dobro zvuci

 

A za Exit ja mislim da je problem sto ce svirati posle hedlajnera to znaci da masa ljudi ode posle toga

 

Kao i prosle godine ostalo nas mozda 20 posle U.D.O

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма, какви, после хедлајнера има више људи него пре. Мада, сви темпирају да дођу само да гледају главни бенд.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма, какви, после хедлајнера има више људи него пре. Мада, сви темпирају да дођу само да гледају главни бенд.

 

Jebem li ga prosle godine ako nas bilo kazem 20 ak posle U.D.O su svi krenuli negde

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...