Jump to content

Pergament


dr.lecter

Recommended Posts

Javi se coveku na ovaj mail:

[email protected]

A mogao bi Splicanin da kazes i koliko imas godina...Moj blizak drugar bio je u Splitu ovog leta i kaze da se sjajno proveo i da je izuzetno primljen od strane domacina.Pozdrav...

 

e hvala puno!

pa ovo lito san ti ja na brodu bio.. imam 22 god. a koji je to bija tu? da nije onaj šta mu cura tu živi? znam da je on iz beograda mislim, malo čudna veza na tako daleko al jebi ga.. samo njega nisam imao prilike upoznat još, curu mu znam.. ako je to taj uopče :D

Edited by Glasnik Smrti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Превидео сам далматинско писаније. Њто, гос'н мржња ти је дао контакт човека који има ту плочу. За сада је он једини који је има овде уопште. Видео сам је прошле недеље, у одличном је стању (барем омот).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Превидео сам далматинско писаније. Њто, гос'н мржња ти је дао контакт човека који има ту плочу. За сада је он једини који је има овде уопште. Видео сам је прошле недеље, у одличном је стању (барем омот).

 

 

Imam je i ja,ima i Zaki al nisu na prodaju.To se vuce ljudima po podrumima i tavanima a ne slusaju ih uopste,skupljaju prasinu.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

e hvala puno!

pa ovo lito san ti ja na brodu bio.. imam 22 god. a koji je to bija tu? da nije onaj šta mu cura tu živi? znam da je on iz beograda mislim, malo čudna veza na tako daleko al jebi ga.. samo njega nisam imao prilike upoznat još, curu mu znam.. ako je to taj uopče :D

 

22 god.??? Pih,sve mularija po forumima

Mislim da znam ko je iza imena "Glasnik Smrti".To je sa Hrvatskog Defender-a "Berzerker" on je "tamo mali od palube" jesam u pravu???

Promjeni ime jer je ovde bilo najmanje 5 Glasnika Smrti i svi su promjenili ime ili izvrsili samoubistvo na kraju :twisted:

 

Inace nemoj da kupujes ove ploce po ovim cijenama,jednostavno sa muzickog gledista ne vrijede ni 10€.

Vidio sam prije 2 dana na njemackom SB fest da jedan jacih dilera "Kruki" prodaje Pergament za samo 30€,Pomoranca i Gordi za 15€.

Jebem mu sve kako moze biti skuplje vani nego tamo dje to izdato? Sto bi Bosko/RNA rekao - lihvari i zelenasi

Pazi molim te Legija za 100€,pa muzika je za buvljaka od 2€ u vrh glave

Edited by dr.lecter

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па, добро сад, није баш да је Легија 2 евра по квалитету, али преко 10 никако. Уосталом, то нико ни не купује зато што је музика добра, него само зато што је ретко.

 

Кажем ја, заситило се тржиште. Сви које наша некадашња сцена занима су набавили своје примерке, тако да нема више потражње и природно је да цене падају.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebi ga kako kome ... ti mislis da ne vredi vise od par evrica a neko daje koliko to njemu vredi.

 

 

Dok Kole npr na ebayu prodao DR steel plocu nekome za 300 $ sto je preterana cena al eto neko opet kupi pa sta.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Некад људи даји онолико колико им се тражи, јер другде не могу да нађу. То и јесте суштина чињенице да је нека ствар реткост.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
Некад људи даји онолико колико им се тражи, јер другде не могу да нађу. То и јесте суштина чињенице да је нека ствар реткост.

 

jel ovo P.O. Box Pergamenta ili berza ...retkost...

:meshuggah:

 

 

elem, da najavim 21 / 11/ 2008.

u 66, novosadskoj..bice neke svirke...

 

pisacemo se jos...

 

A.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не мораш још, само једном за промену напиши све разговетно, како треба. Знаш, нико није дошао на овај форум да учи дешифровање.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не мораш још, само једном за промену напиши све разговетно, како треба. Знаш, нико није дошао на овај форум да учи дешифровање.

 

ti mi reci sta moram RNA, please... :meshuggah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па, ево, на пример, претпостављам да већина људи овде не зна ко је тај твој Трбокљун, укључујући и мене. Не познају сви лично чланове бенда. Онда, не познају сви Нови Сад да аутоматски знају шта је ког врага 66. А све се то да лепо обајснити у 2 минута додатног куцања једним прстом. Ако користиш више од једног, време се драматично скраћује.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...