Jump to content

Pergament


dr.lecter

Recommended Posts

great kat je žena.

lita ford je preobučena britney.

 

čak i heart su veće metalke od lite.

 

a jadranka je kvlt

 

Po cemu je Jadranka Jankovic kult? Mozda po tome sto je pisala sitne clanke o metalu u jedinom ROCK casopisu tada u YU . I svi ti clanci i slike su bili maznuti iz stranih casopisa. Dobro i to postujem jer sam i ja sam odrastao uz taj Rock magazin ali previse je teska rec kult za nju.

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Скренуште са теме...

 

Па да питам ја шта је са издавањем тог диска Пергамента што је спомињано овде тај први и други албум? Хоће ли то скоро изаћи?

Edited by Ф1!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Скренуште са теме...

 

Па да питам ја шта је са издавањем тог диска Пергамента што је спомињано овде тај први и други албум? Хоће ли то скоро изаћи?

 

 

Izgleda da nece od toga biti nista

 

stali smo kod jedne table gde pise STOP i nismo smeli dalje ..Vratili smo se nazad

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

great kat je žena.

lita ford je preobučena britney.

 

čak i heart su veće metalke od lite.

 

a jadranka je kvlt

 

 

Dobro zensko si pa je normalno da si ljubomorna... :)

Meni onaj spot Lite Ford sa Ozijem dovoljno kazuje a u ono vreme ih je bilo tako malo da nije mnogo moglo da se bira.Sad imate konkurenciju veliku. :)

A Great Kat je imala karijeru u P.... M..... Kako dosla tako i otisla.Bila je previse napaljena.

A kako to mislis da su cak i Heart VECE metalke od Lite?Mozda po visini ili sirini?Ako cemo tako onda i Girlschool ima prodju.

Samo opusteno... :D

 

 

E sad bih ja objasnjavao koja je to pesma... ali vidim skontao si....a to sa "onim slogiranim" .... pa nadam se da se zajebavas ili da to meze da se pripise tvom cudnom (i nesvacenom) smisu za humor, jer je Shlog covek qlt xD

 

 

Prijatelju naravno da se zezam sve vreme kao i sa svim metalcima koji su "prevazisli" slusanje i sviranje metala gledajuci na to kao na zanimaciju iz klinackih dana a sada su se produbili i nasli sebe u obozavanju dzez i bluz dosadnog ritma za uspavljivanje.Ajmo sad vi koji ste spoznali prave vrednosti raspalite po meni... :)

Edited by Mr.Hate

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sreca, i dalje sam klinac, kog bluz i dzez ni malo ne zabavljaju... mada imam neq dozu neshvacenog postovanja prema ome... bla bla...... sreo sam sinoc Shloga na svirci u Mitrovici, pozdravim se s covekom on kaze "Izvinjavam se, poslala pe profesorica geografije po kredu i sundjer" ja poceo da se smejem kazem:"Ako cete da vratite sundjer na kraju casa, moze..." i onda je jos trazio kartu Tunguzije, sto nismo imalo XD a svirka bila sranjeeeee - cak se i on smorio i otisao qci... xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinoć su ljudi dosta kasno počeli da dolaze u klub, oko 22.30 je još bilo prazno, što mi je bilo čudno jer je bio petak uveče i ulaz se nija naplaćivao. Svirka je počela (koliko se sećam) u 23.40 h. Tada je već klub bio skoro potpuno pun. Svirali su bogami do oko 2.15 h. Nastup je bio podeljen u 3 bloka, sa pauzama od oko 15 minuta. Iz Peramenta/Rosenkreutza su bili Branko i Stevan a ostali su bili dosta mlađi, rekao bih po godinama da im mogu biti deca. Bas je svirala jedna devojka. Bazirali su se na period dok je pevao Bon, tako da su svirali svega nekoliko pesama iz kasnijeg perioda (Hells Bells, Big Gun, Hard As A Rock i možda još jednu). Čudno mi je bilo da niko nije predstaio članove benda i rekao kako se ko zove. Moram reći da je Branko pevao skoro bez greške. Možda se setim još nekih detalja, pa ću napisati malo kasnije...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinoć su ljudi dosta kasno počeli da dolaze u klub, oko 22.30 je još bilo prazno, što mi je bilo čudno jer je bio petak uveče i ulaz se nija naplaćivao. Svirka je počela (koliko se sećam) u 23.40 h. Tada je već klub bio skoro potpuno pun. Svirali su bogami do oko 2.15 h. Nastup je bio podeljen u 3 bloka, sa pauzama od oko 15 minuta. Iz Peramenta/Rosenkreutza su bili Branko i Stevan a ostali su bili dosta mlađi, rekao bih po godinama da im mogu biti deca. Bas je svirala jedna devojka. Bazirali su se na period dok je pevao Bon, tako da su svirali svega nekoliko pesama iz kasnijeg perioda (Hells Bells, Big Gun, Hard As A Rock i možda još jednu). Čudno mi je bilo da niko nije predstaio članove benda i rekao kako se ko zove. Moram reći da je Branko pevao skoro bez greške. Možda se setim još nekih detalja, pa ću napisati malo kasnije...

 

E da... nisam se ni setio do sada.... da li se nesto zna o redu Rosenkreutza, ja od njih imam samo jednu pesmu - Ain't Just Like A Woman.... imaju li oni jos stvari????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Реду или раду, пошто постоји и ред Розенкројцера као тајно друштво?

 

Очигледно ниси слушао њихов албум "Нећу никоме да гледам у леђа". Ја сам га пре пар недеља пустио у радњи, издржао 5 песама и склонио га да га никад више не узмем у руке.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Наравно, кад је нешто толико лоше да га треба пљувати... а Розенкројц је то свакако био. Сва срећа па о том бенду може да се говори у прошлом времену.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Сва срећа није моја, само у њој радим. И питај бога колико дуго нико тај албум није ни погледао. Мене је дуго интригирао због екстремно лоше рецензије својевремно у "Рок експресу". Свака реч те рецензије је на месту.

Share this post


Link to post
Share on other sites

А ја не мислим исто. Све што је речено је срочено лепо и скроз је тачно. Нисам веровао док нисам чуо, ја бих био још бруталнији.

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...