Jump to content

Opeth


Baal

Recommended Posts

Ninja-Viking, šta, ti si kao došao neke reforme da vršiš ovde? Možeš da napustiš ovaj deo podforuma ako ti se ne sviđa što ti bendovi stoje ovde. Gde bi ti stavio ISIS? Šta te briga za spam? Ako ti se ne sviđaju naši postovi, imaš lepo komandu ignore user, na ovom delu foruma yumetala se već duže okuplja jedna ekipa i ovakvo je standardno zezanje ovde, ne razumem šta ti imaš da se mešaš u rad moderatora.

 

Izvini ako sam te uvredio ili nesto slicno, nije bilo namerno. Samo kazem svoje misljenje da je SPAM nepotreban u temi o jendom bendu. I nije da ja vrshim neke reforme :), procitaj Yumetla pravilnik(4.2) . Ne zelim da napustim ovaj podforum jer dosta mojih omiljenih bendova stacionirani su ovde, tako da su ovde topici samo o vashem SPAMU nebi ni dolazio , nego ovde se iskazuju razmisljanja i misljejna o doticnom bendovima, i floding je prilicno nepotreban :). Zasto me je briga za SPAM? pa to kada citam temu(posto sam nov moram da procitma odprilike sta su ljudi rekli o tom i tom bendu) , i prilicno se smorim kad vidim nesto nevezano za temu, i to kako se razvija celu stranu, to je tipican floding.

 

Gde bi ti stavio ISIS? Pa 1996 Neurosis je osmislio novi pravac u metalu koji se zove Post-metal. Pa bi tu svrstao Isis , a posto nepostoji tema nit pod-tema Post metal stavi bi u opstu metal diskusiju. Ali nije to ovde ima i dosta methacore bendova i dosta progresiv death metal bendova kojima se moze lako odrediti zanr :).

 

"Ako ti se ne sviđaju naši postovi, imaš lepo komandu ignore user" - ti oces meni da kazes da ti nikad neces ,nesto napisati sto nije spam? neverujem, zato nikog necu ignorisati mozda nesto korisno kazu, a posto sam ja NOV uopste u metla svetu i ovde mene ,svaka nova informaciaj obraduje, i jedva cekam da je upijem :).

 

"na ovom delu foruma yumetala se već duže okuplja jedna ekipa i ovakvo je standardno zezanje ovde" --- zar nije logicno da otvorite neku bla-bla sekciju i tu udarite brigu na veselje i spamujete do mile volje :).

 

" ne razumem šta ti imaš da se mešaš u rad moderatora." nemesam se ja u njihov rad , samo iskazujem moje misljenje za to forumi i postoje. Ni sam ja nekom naredio sta da rade ili ne . :)

 

Izvini nisam ovo napisao da bi te uvredio ili nesto slicno ovo je moje misljenje da je SAPM nepotreban u ovakim temama :). I sorry na typo greskama. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ово прелази границе... добили сте спејс, задовољите се тиме, или на неки други начин, ја у то не залазим. сада ми јако мало фали да будем вулгарна.

 

:(

 

Zaplašila nas je da će biti vulgarna... :confused::lol:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvini ako sam te uvredio ili nesto slicno, nije bilo namerno. Samo kazem svoje misljenje da je SPAM nepotreban u temi o jendom bendu. I nije da ja vrshim neke reforme :), procitaj Yumetla pravilnik(4.2) . Ne zelim da napustim ovaj podforum jer dosta mojih omiljenih bendova stacionirani su ovde, tako da su ovde topici samo o vashem SPAMU nebi ni dolazio , nego ovde se iskazuju razmisljanja i misljejna o doticnom bendovima, i floding je prilicno nepotreban :). Zasto me je briga za SPAM? pa to kada citam temu(posto sam nov moram da procitma odprilike sta su ljudi rekli o tom i tom bendu) , i prilicno se smorim kad vidim nesto nevezano za temu, i to kako se razvija celu stranu, to je tipican floding.

 

Ma šta mi se izvinjavaš. ;)

 

Gde bi ti stavio ISIS? Pa 1996 Neurosis je osmislio novi pravac u metalu koji se zove Post-metal. Pa bi tu svrstao Isis , a posto nepostoji tema nit pod-tema Post metal stavi bi u opstu metal diskusiju. Ali nije to ovde ima i dosta methacore bendova i dosta progresiv death metal bendova kojima se moze lako odrediti zanr :).

 

Pa taj forum nikada ne bi zaživeo (post-metal), a ovde ima puno zajedničkih bendova koje ljudi ovde slušaju, tako da bi bilo glupo odvajati ih po nekim podforumima.

 

a ti oces meni da kazes da ti nikad neces ,nesto napisati sto nije spam? neverujem, zato nikog necu ignorisati mozda nesto korisno kazu, a posto sam ja NOV uopste u metla svetu i ovde mene ,svaka nova informaciaj obraduje, i jedva cekam da je upijem :).

 

Sve što ja napišem je spam. ;):rockdevil:

 

"na ovom delu foruma yumetala se već duže okuplja jedna ekipa i ovakvo je standardno zezanje ovde" --- zar nije logicno da otvorite neku bla-bla sekciju i tu udarite brigu na veselje i spamujete do mile volje :).

 

Ima već tema za pedere i dukatlije, ali kada naleti dobra prilika na nekoj drugoj temi šteta je propustiti je. ;)

 

Izvini nisam ovo napisao da bi te uvredio ili nesto slicno ovo je moje misljenje da je SAPM nepotreban u ovakim temama :). I sorry na typo greskama. :)

 

Ma, rekoh, šta mi se izvinjavaš, ništa me nisi uvredio. ;) Očekivao sam drugačiji odgovor od tebe, tipa "puši kurac" ili "naći ću te punjena kobasico degenerične umetnosti", prijatno si me iznenadio i sve je ok.

 

Hajd' pozdrav. ;):rockdevil:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

еее, а треба то сачекати....

ја као да сам на иглама... хахахаха...

једва чекам да се појави, јееедваааа...

најбоље ми је да неко време не размишљам о томе,

и онда се само појаве, и ја набавим.

ето. решено.

и онда слушам, слушам.... :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma najbolje je da downloudujes Bloodbath ili Ayreon(the Human equation), i uzivas u Mikaelovim vokalima dok neizadje novi album tako ce ti brze proci vreme . :)

 

имам .... али није поента у томе. ако хоћу Опет, уживаћу у њиховим претходним албумима.

свакако ћу сачекати да изађљ албум нови. Опет или ништа......

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

ааааааааааааааа...мммммммммммммм.... дииивнооооооо!!!!!!!

диван спот! диван, прелеп...тако ....симболичан..........диивнооо! :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...