Jump to content

Opeth


Baal

Recommended Posts

Pa da, poprilično je jasno kome bih dao svoj glas, samo ne vidim nikakvu korist od toga, haha... :lol:

 

Pa, mozda je previse prozaicno (u stvari, sigurno jeste), ali ako bi, recimo, Akerfeltova pobeda ili pobeda Opetha i srodnih savremenih bendova koji se odlikuju nekom naprednoscu (avangarda FTW!!11one!1) doprinela tome da se takav nacin razmisljanja i pisanja pesama rasprostrani medj' mladjahnim narastajima - sto implicira manju incidencu nastajanja recikliranih reciklaza reciklaze u vidu novih GnRova, ajsd rtova, Manovara, klonova i sranja - onda je to vec nesto. Naravno da je ovo uber wishful thinking, ali svakako bi takav scenario bio ohrabrujuci mesto dodeljivanja nagrade Slashu po zasluzi "ziva legenda" i slicne otrcane ogavstine, uz konstantno ignorisanje cinjenice da se vreme od kako je zadnji put stvorio nesto relevantno meri vec decenijama.

 

Sad stvgarno gotov rant.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo bash se dowuje, ove dve promo pesme sa Watersheda.

 

Opeth je jedan od onih bendova koji sa svakim albumom naprave takvu uniklnu atmosferu koja vas drzi citavim albumom i kojoj cete se rado vracati . To je verovatno razlog zato sto je Mikael veliki fan Obskjurnog roka iz 70-ih, al istvarno Opeth je jedna masteriozan band, neznam koji band bolje mesha clean i growl od Mikalea. Isto tako Mikael ima velik italenat za poeziju :) .

 

isto svaki njihov album posle Orchida je remek-delo za sebe. I smao je stvar za koji se najvishe vezes album, meni je licno najomiljeniji My Arms your hearse, mada kolko god upoznao ljudi koji slusaju opeth sako ce imati drugcije misljenje o omiljenom albumu bio to Blackwater Park ili Morningrise ili pak Ghost Reverse.

 

Jedva cekam da izadje ceo watershed :rockdevil: ! I da vidimo kako bubnja ovaj novi Legolas. :)

 

i na koju foru je ovo avangard? Jebote gledam ovu temu avangard metal i neverujem sta sve vidim, ko je bre pravio ovu temu i na koju foru ljudi ovde stavljaju bendove? Osecam da cu sledece videti Deicide ovde ili pak mozda u Art Rock delu.

 

Opeth je progresivni ded metal, mozda ponekad ima tu atmosferu funeral gothica ali opet, opeth je DEATH METAL.

Edited by Ninja-Viking

Share this post


Link to post
Share on other sites

MSN ako nije problem?

 

 

 

Je l' možeš da dođeš Biserka, ako nije problem? :lol:

 

искулирајте мало људи.....

e, Biserka, ako te oni budu karali, jel mogu i ja?

 

ти можеш да караш себе у своје смрдљиво дупе....

 

Meni daj Skype, želim da razgovaram za dž sa tobom.

 

 

Hahah... Ovo su totalno drugačije okolnosti... :lol:

 

ово прелази границе... добили сте спејс, задовољите се тиме, или на неки други начин, ја у то не залазим. сада ми јако мало фали да будем вулгарна.

 

Kakvi ste vi mentoli,ostavite devojku.

захваљујем.

Share this post


Link to post
Share on other sites

^ Jel postoje moderatori u ovoj sekciji , ako ima kako moze da tolerise tolku kolicinu SPAMA gore napisanu, pa nije ovo odeljak za muvanje, mozda je smesno, ali ipak ovo je tema o opethu ispostujte ih kolko tolko.

 

"Svakako nije isto Deicide i Opeth.Imaju oni i akusticnih delova,a kad imas toliko izmesanih pravaca onda je nemoguce svrstati ga na jedno mesto."

 

Ma oni su mi prvi pali na pamet, mada sam sarkasticno to rekao, kad sam video koji sve bendovi se nalaze ovde ISIS,Cult of Luna, Genghis Tone , Converge(aj mi reci molom te na koju foru ovo XD ), Gojira , Mastodon, Angelic Process , DAATh, Dillinger Escape Plan, Baroness i slicno. Svim ovim bendoviam nije mesto ovde jer, neznaci ako je progresivno da je avangardno :) .

 

Eh da i poslushah ove dve nove pesme i odlicne su, samo cu tolko reci do novog albuma jer mnooogo ocekujem, od watersheda . :)

Edited by Ninja-Viking

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ninja-Viking, šta, ti si kao došao neke reforme da vršiš ovde? Možeš da napustiš ovaj deo podforuma ako ti se ne sviđa što ti bendovi stoje ovde. Gde bi ti stavio ISIS? Šta te briga za spam? Ako ti se ne sviđaju naši postovi, imaš lepo komandu ignore user, na ovom delu foruma yumetala se već duže okuplja jedna ekipa i ovakvo je standardno zezanje ovde, ne razumem šta ti imaš da se mešaš u rad moderatora.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...