Jump to content

Opeth


Baal

Recommended Posts

Jebote, kako dobar album. Ovo je nesto najoriginalnije sto je Opeth uradio u karijeri posle Damnationa (ali realno, originalnije od Damnationa). Burden mi bas i nije legao, malo mi je sladunjav mada ima divnih delova, a Heir Apparent mi je previse nasilan a nedovoljno melodican (ali naravno, nisam jos dao dugacak tretman slusanja, ima fore da se i ova misljenja izmene) ali sve ostale pesme su apsolutno fantasticne... Hessian Peel i Lotus Eater su verovatno dve najbolje Opeth pesme od Deliverance-a a i Coil i Porcelain Heart su sjajne.. Hex Omega, opet, bolje nego vecina Ghost Reveries-a. Sve u svemu, mnogo dobar album.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma album je sranje

 

 

 

 

 

salim se :)

za sada deli titulu albuma godine sa zadnjim Ayreonom, cak je mozda i kvalitetniji ali tesko je takmiciti se sa onakvim monstrumom zbog gostiju i cinjenice da je dugacak :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace nisam fan Opeth-a, ali drugar me je juce nagovorio da preslusam novi album i poprilicno mi se svideo :D

Mozda uzmem i stare radove da preslusam posle toliko godina odlaganja... :)

Evo sad mi neki lik iz Poljske prica kako je ovaj novi album sranje... Mislim da je prva osoba koja mi je to rekla :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace nisam fan Opeth-a, ali drugar me je juce nagovorio da preslusam novi album i poprilicno mi se svideo :D

Mozda uzmem i stare radove da preslusam posle toliko godina odlaganja... :)

Evo sad mi neki lik iz Poljske prica kako je ovaj novi album sranje... Mislim da je prva osoba koja mi je to rekla :lol:

 

Haha... Sad mi je jasno. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

izgleda da vecina vas voli Damnation tj mekane vokalchice :)

 

A sta je sa pesmama kao sto su BlackWater Park , Twylight is my Robe , In the Mist She was Standing , Under the Weeping Moo, The Night and the Silent Water

 

Damnation je meni najloshiji album od Opetha ( tj najgori od najboljih :) )

Edited by MeshuggahNS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...