Jump to content

Kraljevski Apartman


Apeiron

Recommended Posts

hehehe......ne slazem se za manowar,ali se slazem da treba bolje da rade...

prvi album je super,nema sta,pored kize debila je svirao jedan jako dobar gitarista,ne znam mu ime...drugi album je dobar isto...ne toliko kao prvi,ali je cool.......

treci je KATASTROFA.....uzas...2 i po pesme valjaju samo...produkcija ocajna,rifovi glupi,solaze jos gluplje...

cetvrti je nesto bolji,ali, u principu,isto vazi kao za treci...

problem je u tome sto sada imaju klavijature koje ne znaju da srede u studiju,trebalo bi da nameste da se klavijature cuju u pozadini,a ne da se nadjacavaju sa gitarom.....

u principu,ako i sledeci album bude kao prethodna dva,bolje da prestanu sa radom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

U potpunosti se slazem!

Ajde jos nekako i da razumem da ima ljudi kojima je njihova 'zika ok...ali ono sto me je uzasno potreslo jeste sto sam kod neke devojke sa foruma,ne secam se zaista koje videla u signature-u Kraljevski Apartman groupie!!!

Pa dajte ljudi (pevac tog benda je 17 godina bio moj prvi komsija) covek je stariji od mog caleta!!! bljak

Stvarno ne kontam čemu 'potresanje'... Zar vi ljudi ne razumete zezanje? Ja i još jedna devojka koje držimo to u potpisu, držimo to jer volimo Kraljevski, i eto, malo se zafrkavamo. Ili si zaista mislila da ovaj bend ima prave groupie girls? icon_smile.gif

Aj' da je neka devojčica od 13 godina videla to i snebiva se misleći da se neko loži na Lotketa, ali ovo je stvarno... no.gif

Edited by Mary Joe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma 'de bre, Lotke konza! icon_rockdevil.gifmhihi.gif

UBEDLJIVO NAJGORI VOKAL IMA TAJ MATORI JARAC!!!

Mozda sam ja pristalica nekih savrenenijih zvukova u metalu ali ovo je zaista kriminalno. Ima toliko boljih nasih bendova kao npr.Nork,

X-centar,Yobo,Sunshine...KA je vec uveliko za penziju pukeface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

razumeš se ti u savremeni metal kao marica u kriv kurac..

 

na avangardu, da se malo obrazuješ.

 

btw, KA je sranje, ali ti bendovi koje si nabrojala (do jednog) su sam talog u kanalizaciji naše scene..

U can suck my dick and fucking like it!!!

Za neupucene ovo je citat iz Kornove pesme Faget

Share this post


Link to post
Share on other sites

UBEDLJIVO NAJGORI VOKAL IMA TAJ MATORI JARAC!!!

Mozda sam ja pristalica nekih savrenenijih zvukova u metalu ali ovo je zaista kriminalno. Ima toliko boljih nasih bendova kao npr.Nork,

X-centar,Yobo,Sunshine...KA je vec uveliko za penziju pukeface.gif

Ma idi sta mi naprica,ako ti se ne svidja nemoj da ih slusas a i nemoj da ih pljujes.A o jarcevima drugi put,to je suvise glupav komentar...Uzivaj u NORKU i ostalim "grupama"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jao,što volim ove zaludne koji nemaju pametnija posla nego dolaze na stranice bendova koje ne vole i pljuju ih....Bar da imaju osnovane argumente nego citiram "matori jarac"....Devojko,imaš totalno pogrešno shvatanje,bitna je muzika i kvalitet benda na bini a ne koliko izvođač ima godina i kako izgleda...Bendove koje si navela kao uzore ne želim ni da komentarišem...nego uzmi ti lepo preslušaj neke albume kraljevskog pa se posle vrati na Deep Purple,Whitesnake,Led Zeppelin,Rainbow...pa kad prođeš tu školu možda shvatiš koliko je tvoja "savremena muzika" zaista "dobra"...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jao,što volim ove zaludne koji nemaju pametnija posla nego dolaze na stranice bendova koje ne vole i pljuju ih....Bar da imaju osnovane argumente nego citiram "matori jarac"....Devojko,imaš totalno pogrešno shvatanje,bitna je muzika i kvalitet benda na bini a ne koliko izvođač ima godina i kako izgleda...Bendove koje si navela kao uzore ne želim ni da komentarišem...nego uzmi ti lepo preslušaj neke albume kraljevskog pa se posle vrati na Deep Purple,Whitesnake,Led Zeppelin,Rainbow...pa kad prođeš tu školu možda shvatiš koliko je tvoja "savremena muzika" zaista "dobra"...

Samo mi objasni ko si ti da meni delis savete? icon_twisted.gif

A sto se tice kvaliteta...molim te da mi navedes neki kvalitet ovog benda...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ako nisi cula bas nista kvalitetno,onda si verovatno gluva...

Kvaliteti

Odlican vokal,ritam sekcija radi ko sat,solidni gitarski rifovi,dobri textovi,odlican bend i jako dobri ljudi koji na koncertima postuju druge muzicare,publiku i ostalo. icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na ovoj temi se večito vode polemike- Kraljevski je sranje, Kraljevski rules...

Na nekoj od prethodnih stranica sam već argumentovala to zbog čega volim ovaj bend! Prema tome, nek' pričaju ljudi šta hoće, Kraljevski konza i kraj priče, više nemam nameru da objašnjavam! icon_rockdevil.gificon_wink.gifmusik19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ako nisi cula bas nista kvalitetno,onda si verovatno gluva...

Kvaliteti

Odlican vokal,ritam sekcija radi ko sat,solidni gitarski rifovi,dobri textovi,odlican bend i jako dobri ljudi koji na koncertima postuju druge muzicare,publiku i ostalo. icon_rockdevil.gif

sad cu ti reci ja,koji sam ih slusao jos od 2000. godine,kada su izdali 2. album...nisi skroz upravu...vokal nije nista posebno,ritam sekcija dobra,gitarski rifovi na prva 2 albuma dobri,ostala dva sucks,jedino od muzicara tamo vredi bubnjar,da se ne lazemo,njemu svaka cast...isto vazi i za pesme,prva 2 albuma cool,treci krsh,cetvrti malo bolji...

sve u svemu,da je bend mladji,onda bi mozda imao i svetliju karijeru,ako ne poprave produkciju i jos neke stvari,pretvorice se apartman u jednosoban stancic bez wc-a

Share this post


Link to post
Share on other sites

sad cu ti reci ja,koji sam ih slusao jos od 2000. godine,kada su izdali 2. album...nisi skroz upravu...vokal nije nista posebno,ritam sekcija dobra,gitarski rifovi na prva 2 albuma dobri,ostala dva sucks,jedino od muzicara tamo vredi bubnjar,da se ne lazemo,njemu svaka cast...isto vazi i za pesme,prva 2 albuma cool,treci krsh,cetvrti malo bolji...

sve u svemu,da je bend mladji,onda bi mozda imao i svetliju karijeru,ako ne poprave produkciju i jos neke stvari,pretvorice se apartman u jednosoban stancic bez wc-a

O tome i ja pricam... icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

UBEDLJIVO NAJGORI VOKAL IMA TAJ MATORI JARAC!!!

Mozda sam ja pristalica nekih savrenenijih zvukova u metalu ali ovo je zaista kriminalno. Ima toliko boljih nasih bendova kao npr.Nork,

X-centar,Yobo,Sunshine...KA je vec uveliko za penziju pukeface.gif

sto se tice ovog posta,apsolutno se ne slazem,da se razumemo...

ti bendovi nabrojani ovde nisu bas za pohvalu,pogotovu nork,koji su tako neoriginalni da je to strasno...imaju dobrih pesama,jeste,mada ne slusam to,ali ka koliko god bili stariji,znacajniji su za nasu metal scenu...

a i sva ta vasa glupa svadja je stvar ukusa...mislim,kao da cete dokazati jedni drugima da ste upravu...ja sam rekao objektivno sta sam imao za ovaj bend,idu pogresnom stranom sada...previse onih klavijatura...za njih je spas jos jedna gitara,klavijature da budu onako pozadinske i produkcija albuma da se popravi...

sto se tice lotketovih glasovnih mogucnosti,nije los,sasvim solidan za bend...inace,cuo sam da nema pojma o rock muzici i da slusa country...kazu da nije cuo za whitesnake do pre godinu dana icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

.ja sam rekao objektivno sta sam imao za ovaj bend,idu pogresnom stranom sada...previse onih klavijatura...za njih je spas jos jedna gitara,klavijature da budu onako pozadinske i produkcija albuma da se popravi...

To stoji,mada im jos jedna gitara po meni nije potrebna...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...