Jump to content

Kraljevski Apartman


Apeiron

Recommended Posts

Ne samo zvuk i organizacija... Ne bi mi bilo zao ni da dam 500 za koncert Apartmana jer znam da ce mi biti sjajno, nego da dajem svakog petka za hit po 100 i smorim se k'o zmaj sedeci i stojeci, slusajuci ekstremniju muziku u zagusljivom prostoru punom ''Me hates you all'' ljudi... Izvinjavam se, nemam ja nista protiv te mjuze, cak ponesto i sama slusam, ali sto se tice koncerata to je realnost...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam komentar! Samo sam prosla pores Skca u to vreme oko 9 i videla BRDO ljudi. Zalosno je sto je na Carpathianu bilo mnogooo manje ljudi a na KA su dosli svi. Mislim da je ulaz bio previse skup za nase uslove. Ipak to nije ne znam kakav bend pa da tako zacepe cenu. Sve u svemu ne bih nikad isla na KA i ne mogu da se opasuljim zasto je bilo tako puno... Kaze mi ortak da su se klali da udju... icon_confused.gif  icon_uhoh.gif  no.gif

Ceca i Chola su bolje napunili Marakanu od Metallice .. pa ono ... nikom nista ... Ne mogu se porediti Kraljevski Apartman i Carpathian Forest !!! I sto mora biti vise ljudi na nekom bendu samo zato sto su iz Norveske?

 

 

Osim toga , deo ljudi je dosao i zbog Interfectora, koji meni licno 20 puta bolje zvuci od Carpathiana Foresta ... uz sve to cena karte 300 din .. mislim nema nikakve svrhe dovoditi u bilo kakvu vezu ova 2 dogadjaja ...

Edited by solicitor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nije fora u tome odakle je bend, nego u tome sto je Carpathian Forest dosao sad i mozda nikad vise, a Kraljevski Apartman svira 20-30 puta godisnje. Ja koji tu muziku ne volim sam 5-6 puta do sada bio na koncertima KA. A ovaj sam propustio.

 

ED GAIN

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam komentar! Samo sam prosla pores Skca u to vreme oko 9 i videla BRDO ljudi. Zalosno je sto je na Carpathianu bilo mnogooo manje ljudi a na KA su dosli svi. Mislim da je ulaz bio previse skup za nase uslove. Ipak to nije ne znam kakav bend pa da tako zacepe cenu. Sve u svemu ne bih nikad isla na KA i ne mogu da se opasuljim zasto je bilo tako puno... Kaze mi ortak da su se klali da udju... icon_confused.gificon_uhoh.gifno.gif

Па, ево ја први нисам ишао да гледам Карпатијане, јер ме је сморило да пуцам паре да гледам бендове које не волим, смао зато да бих подржао сцену. А и сад је превише таквих концерата. Од сада ћу да идем само на концерте бендова који ме интересују, блек метал свирке ме више неће видети.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolega se opametio. icon_da.gif

Није у томе проблем, него је превише таквих свирки, ап нема пара за све њих, а треба куповати и плоче, спремати фанзин (који би требао ускоро, а за то треба лова), свирати у бенду и јести нешто на крају крајева.

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Pa tog matorca bog sigurno cuva s obzirom da je jos uvek ziv i da peva icon_smile.gif

 

Smesni su ko cirkus...

pa.... da postoji Bog mozda bi ga i cuvao, ali nema veze mrred.gif

Pa nisu smesni, ali iskreno, nemaju mnogo svojih pesama... npr. Znak zveri... Ko da slusam srpsku verziju The number of the beast! icon_smile.gif

Mada o5 nemam nista protiv... icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kraljevski apartman rules.Najiskrenije i najvece srce medju muzicarima na danasnjoj sceni imaju ovi "matorci,kako neki kazu.Hail to them.

Sinoc sam slusao 202 i cuo stvar "Sve su noci iste".Strava je ,nemam reci.

Njima se moze prebaciti da mnogo"pozajmljuju" od starih Hard'n'heavy bendova,da ne menjaju stil da nisu originalni itd.,ali sve im treba oprostiti jer i u tim godinama ipak sviraju i stvaraju dobru mjuzu i prave rsum gde god da dodju.

Ovi mrsimudi koji nista nisu ucinili za metal,a umeju da pljuju i vredjaju iskreno srce starih lavova (obicno black-eri,koji inace smatraju da su nesto posebno ako mogu da svare sistanje i vristanje Danny Filth-a,istipovani likovi i sta ti ja znam ko sve jos),bolje je da cute jer mi je od njih muka.Pitacu ih za 10 godina dok budu vodili uredn zivot i nosili kratku kosu i kravate,gde im je njihova velika "metalstina" kojom su se tako dicili.

I da zavrsim ovo naklapanje stvari koje je Kraljevski Apartman obradio ili "pozajmio"delove,koliko ja znam su:

Slike-Uriah Heep-Lady in Black.

Misterija-Black Sabbath-Heaven&Hell

Long live rock&roll-Rainbow.

Ranjena zver-Saxon-Unleash the beast.("pozajmljeni" delovi).

Mozda ima jos neka ne mogu da se setim,ali meni omiljene su:

Ne verujem u lazne andjele,Jesen,Vino viski i rock&roll,Posle oluje,Nikad se ne predajem,Slomljeno srce,Za ljubav ne treba da molis,Necu da stanem na pola puta...

Kao sto vidite ni jedna (sem Misterije,koju nisam gore pomenuo) nije obrada,tako da ne mogu da im zamerim ni na tome.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...