Jump to content

Kraljevski Apartman


Apeiron

Recommended Posts

Aj sad da fino se osvrnem na tvoje postove posto izgleda ne odustajes...

Ovako... nije mi jasno koga to ugrozavaju matorci od 50 godina? Sta ima veze koliko imaju godina... pa ja da sam muzicar to bi mi bio podsticaj... kao ono, cus ove starkelje sviraju, izdaju albume i ljudi ih vole... a njihovo vrijeme je davno proslo, zasto ja mlada krv (haha) ne bi mogao da uradim nesto slicno, odnosno makar 2 puta bolje jer sam svjeziji (al mozda je ovdje problem - tj. da ti jesi muzicar)... mene bi bilo sramota da mi starkelje uzimaju posao, al ne bi pljuvao po njima, nego u najboljem slucaju ignorisao...

Drugo... geometal nikako ne moze da znaci seljacki metal... jer ne znam kako si to izveo da je geo=seljak...

Dalje... sta ti smeta 5 rifova... pa ne mora nesto biti kompleksno da bi bilo dobro... ne znam ko je izmislio to pravilo pa se svi hvataju za njega kada blate heavy metal bendove... necemo valjda sad svi da slusamo progressive (nekima je dosadnije da ti lik svira solazu 25 minuta) da li ste vi ljudi ikad culi da postoje razliciti ukusi???

To da daju pogresnu sliku klincima, to necu da komentarisem... jer ne shvatam poentu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da bi resenje bilo da i Alogia svira u SKC-u zajedno sa Kraljevskim, i onda bi valjda malo manje kenjali! icon_smile.gif

 

Ja obozavam i KA i Alogiu, ali ipak nesto vise KA, u svakom slucaju, ne da mi ne bi smetalo da svira i Alogia, nego icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gifpivopije.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam mnogo vremena sad, ali vraticu se kasnije. Za pocetak hocu da kazem da nikako, ali NIKAKO ne mogu da shvati matorce od 50 i kusur koji se nesto loze, kao sviraju i bacaju se po bini, a to sve skupa nema nikakvog smisla. Mislim da je krajnje vreme da ih neko opomene. ili jos bolje zabrani taj njihov GEOMETAL, ili za one nepismene SELJACHKI METAL. Sramota za nashu scenu u najmanju ruku. Daju klincima pogresan primer. I da se razjasnim - svaka pesma najvise 5 rifa. Ko prebroji vise, vodim ga na pivo. To nije METAL. To nije nista. Nije vredno pomena, a ne celog posta!!!

Jel se dele Warnovi za imbecilnost laugh.gif ?!?

 

Sta kaze pravilnik mhihi.gif ??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj sad da fino se osvrnem na tvoje postove posto izgleda ne odustajes...

Ovako... nije mi jasno koga to ugrozavaju matorci od 50 godina? Sta ima veze koliko imaju godina... pa ja da sam muzicar to bi mi bio podsticaj... kao ono, cus ove starkelje sviraju, izdaju albume i ljudi ih vole... a njihovo vrijeme je davno proslo, zasto ja mlada krv (haha) ne bi mogao da uradim nesto slicno, odnosno makar 2 puta bolje jer sam svjeziji (al mozda je ovdje problem - tj. da ti jesi muzicar)... mene bi bilo sramota da mi starkelje uzimaju posao, al ne bi pljuvao po njima, nego u najboljem slucaju ignorisao...

Drugo... geometal nikako ne moze da znaci seljacki metal... jer ne znam kako si to izveo da je geo=seljak...

Dalje... sta ti smeta 5 rifova... pa ne mora nesto biti kompleksno da bi bilo dobro... ne znam ko je izmislio to pravilo pa se svi hvataju za njega kada blate heavy metal bendove... necemo valjda sad svi da slusamo progressive (nekima je dosadnije da ti lik svira solazu 25 minuta) da li ste vi ljudi ikad culi da postoje razliciti ukusi???

To da daju pogresnu sliku klincima, to necu da komentarisem... jer ne shvatam poentu

Ajd sad polako. Kovanica GEOMETAL nastala je kombinacijom: GEA - ZEMLJA, GEAK - ZEMLJORADNIK, SELJAK!!! Jel to jasno, ili ti treba ilustracija.

Dalje... Nemam nameru da se ponovo osvrcem na los uticaj KA (i drugih takvih bendova (na zalost ima ih jos)) na klince, jer sam to vec objasnio u nekom od proslih postova. Potrazi ako te zanima.

I da ne bih citirao jos kojestarija, iskoristicu priliku da BORI kazem da je stara kerina ovoga puta na pogresnom tragu. Ali Boze moj. Neka nastavi, mozda i iznjuska nesto do kraja... ako ne naleti na KLJUSE!!!

Laku noc gospodo icon_spava.gificon_spava.gificon_spava.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd sad polako. Kovanica GEOMETAL nastala je kombinacijom: GEA - ZEMLJA, GEAK - ZEMLJORADNIK, SELJAK!!! Jel to jasno, ili ti treba ilustracija.

Dalje... Nemam nameru da se ponovo osvrcem na los uticaj KA (i drugih takvih bendova (na zalost ima ih jos)) na klince, jer sam to vec objasnio u nekom od proslih postova. Potrazi ako te zanima.

I da ne bih citirao jos kojestarija, iskoristicu priliku da BORI kazem da je stara kerina ovoga puta na pogresnom tragu. Ali Boze moj. Neka nastavi, mozda i iznjuska nesto do kraja... ako ne naleti na KLJUSE!!!

Laku noc gospodo icon_spava.gificon_spava.gificon_spava.gif

Sto si mi odgovorio jebo si majku... nista konkretno receno... osim to za geometal... geak nije zemljoradnik, vec prostak, seljacina i iz toga slijedi da to nije izvedeno iz rijeci gea sto mozes vidjeti ako potrazis rijec geak u drugim jezicima... agrometal ko sto se prije govorilo ovdje moze da prodje, jer agro(culturist) je seljak, a ni to nije dobro jer to predstavlja zitelja sela koji ne mora da bude prostak vec moze biti sasvim normalan, cak obrazovan covjek... tako da nijedno ni drugo ne stoji

Eto tako... a posto na moju primjedbu nisi nista dalje konkretno odgovorio mogu post da zavrsim ovdje jer nema smisla tvoja prica

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ne znam sto ismijavate tekstove na srpskom, samo pogledajte na sta lice tekstovi na engleskom (bar vecina njih), zato ne pljuvati po tekstovima, a pogotovo na srpskom jer samo nam je to ostalo od jezika, zar svi oce da pricamo na engleskom......Podrska starcima! icon_evil.gificon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ruka pravde-ocena 4 od 5

kosta 540 dinara.

3 najbolje pesme-

Ruka Pravde(strasno upecatljiv text)

Dao sam sve od sebe(reci)

Zacaran Krug(ovo mi je najbolja pesma na albumu,smenjuje se brzi i spori delovi-text nije los narocito

 

ZNAM DA ZNAS GDE SE KRIJE ISTINA,

IZA KOJIH VRATA JE TVOJA SUDBINA,

ZNAM DA ZNAS,

KADA SE KNJIGA ZATVARA.

 

ZNAM-JA ZNAM

JA ZNAM DA JE BOL VECA KADA SI SAM,

I KAD NEMAS NIKOGA,

KO CE STOBOM TAJNE DA CUVA...)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ruka pravde-ocena 4 od 5

kosta 540 dinara.

3 najbolje pesme-

Ruka Pravde(strasno upecatljiv text)

Dao sam sve od sebe(reci)

Zacaran Krug(ovo mi je najbolja pesma na albumu,smenjuje se brzi i spori delovi-text nije los narocito

 

ZNAM DA ZNAS GDE SE KRIJE ISTINA,

IZA KOJIH VRATA JE TVOJA SUDBINA,

ZNAM DA ZNAS,

KADA SE KNJIGA ZATVARA.

 

ZNAM-JA ZNAM

JA ZNAM DA JE BOL VECA KADA SI SAM,

I KAD NEMAS NIKOGA,

KO CE STOBOM TAJNE DA CUVA...)

O tome mi pricamo, mozda je ocjena malo previsoka, ali kako kome, ali album je odlican!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...