Jump to content

Kraljevski Apartman


Apeiron

Recommended Posts

Sta? Zar ovaj bend jos ljudi slusaju?.... Boooring... Mene KA neverovatno smara.

Kakav open minded komentar. Ne mozes tako pisati: "zar ovo ljudi jos slusaju, boring" i sl. Vredjas one koji slusaju, a ima ih. Igrom slucaja pa znam sta ti slusas, meni je komplet brutal death najsmorniji pravac u metalu ikad, pa opet nista ne pisem na tim temama.

 

Sto se tice toga da li treba dati priliku mladjim bendovima... Pa neka se izbore za to!!! Ko im brani? Ima ovde dovoljno mesta za bendove, ako su kvalitetni i ako rade, izborice se za polozaj.

 

Poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni licno su textovi malo smesni. Ono tipa "...nekad je dobro, a nekad CHORAK"!?! icon_confused.gif

Ili "...tvoje su krivine, a ja cu pravo"??? icon_confused.gificon_confused.gif

Inace s' obzirom da je album sniman u RTS-ovoj "petici" produkcija je mogla biti bolja! Sa muzicke strane nemam zamerke (bar ne neke vece)!

 

RESPECT K.A.!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je samo krivo sto neki mladi bendovi ,sigurno bolji od Kraljevskog,ne dobijaju vise paznje zbig matoraca koji su i dalje u fazonu Saxon-a,Dio-a itd..Ne kazem da ih treba zaboraviti vec dati palicu mladim ljudima

Neko ce pomisliti da mrzim ovaj bend,nekad sam ih bas voleo i znao sve pesme sa Long Live Rock`n`Roll i Izgubljen U Vremenu a sad su mi tako ljigavi da ne znam da li ih jos volim ili to polako prelazi u zescu mrznju.

Uglavnom ih ne podnosim............VISE!!!!!!!!

I jos jednom pukeface.gifpukeface.gifpukeface.gifpukeface.gifpukeface.gifpukeface.gifpukeface.gifpukeface.gifpukeface.gifpukeface.gifpukeface.gifpukeface.gifpukeface.gifpukeface.gifpukeface.gif

Mozda ima boljih ideja od Kraljevskog Apartmana, ali ti mladi bendovi su jos neiskusni, i vecina njih jos nema dovoljno svirackog iskustva, pa dog ga ne stekne, nek imaju nekog ko im moze pokazati!!!

 

A kad dodje vrijeme za penziju otice oni!!!

 

A u Pravu je Apeiron, kad kaze da ima dovoljno mjesta za sve, samo je na njima da se izbore!!!

 

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa neznam ja na KA gledam kao na neki naš underground HM bend koji nikad neće postići neki veliki uspeh ali će uvek imati određenu publiku.

 

Što se tiče teksta meni se ipak sviđaju oni sa prva 2 albuma nekako mi je bilo mnogo bolje uklopljeno iako se radilo o našem jeziku.

 

Sećam se prve svirke u PA koju je KA imao, bilo je odlično!!!

 

Podržavam ih definitivno!!

 

Pozdrav!!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Чисто сумњам да ће се из тога изродити нешто добро. ПГП је само наследио велику дистрибутивну мрежу. Може ли ми неко дати пример који се то бенд овајдио од њиховог рада у протеклих неколико година? Пример њихове пословности: дођем ја јуче у њихову продавницу у Македонској да купим диск Апартмана, а они ми кажу да га немају, јер им не ради магацин, па не могу да га пребаце у радњу. Dixi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Sto se tice toga da li treba dati priliku mladjim bendovima... Pa neka se izbore za to!!! Ko im brani? Ima ovde dovoljno mesta za bendove, ako su kvalitetni i ako rade, izborice se za polozaj.

 

Brate Laki,ne bih mogao da se slozim sa tobom...

Ali da se u ovoj zemlji ceni kvalitet,ne ceni se i da ima mesta za mlade bendove,nema...Mislim da KA nije kriv za to niti nijedan drugi bend...Za to sto nam DOBRI mladi bendovi propadaju ( jer ne mogu nikako da snime nista vise od dema a i ako snime mogu da izdaju za najgore profitere i da za to dobiju pet kaseta i tri diska i ) su krivi iskljucivo ljudi tj. publika i izdavaci...i niko vise...mislim da i sam vrlo dobro znas o cemu pricam...

Zato u nasoj zemlji ima mali milion "albuma" koji se po kvalitetu ne mogu takmiciti sa garaznim snimcima iz inostranstva,jer ko je lud da da minimum 1000 evra i da snimi nesto iole normalno i da za svoj trud i pare dobije tri diska...Svi ce uzeti da sviraju obrade ili da imaju pesme koje zvuce kao obrade,oticice u neki "studio" i snimiti demo na kompu(za max 200 evra) i izdati ga kao album...

Ja KA ne volim ali ih NE mrzim,cak su mi i simpaticni...ponekad se zajebavan na racun njihovih godina,jebga sta ces kad su stariji od Stonsa laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dragi Leshino, nisam ni mislio reci da je sve tako lako uraditi, samo sam pokusao skrenuti paznju da TO NIJE odgovornost Kraljevskog Apartmana, vec je to do drugih stvari. A kad kazem "borba", tu se ne misli samo na dobru svirku, vec na kompletnu promociju benda, pa i BORBU za pronalazak para. Trebam li ti reci da smo mi prvi album snimili parama koje smo digli kao KREDIT??? Ako nesto zelis, jebiga, moras da ulozis kompletnog sebe.

 

Apartman svoje radi kako treba, U ZANRU KOJEM PRIPADA, i to je to. Nista vise, i nista manje. I zbog toga ih cenim, kao sto cenim BILO KOJI metal bend koji U SVOM ZANRU odradjuje stvar odlicno.

 

Poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apartman svoje radi kako treba, U ZANRU KOJEM PRIPADA, i to je to. Nista vise, i nista manje. I zbog toga ih cenim, kao sto cenim BILO KOJI metal bend koji U SVOM ZANRU odradjuje stvar odlicno.

 

Ovo je tako divno receno...svaka cast ortak! icon_rockdevil.gif

Meni su KA odlican bend...imaju nenadijebive textove...!

Love them...sva 3 albuma koja imam su klasa!

 

wub.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Produkcija na novom albumu je katastrofa. Onakve gitare vise ne rade ni demo bendovi.

Tekstovi vise nego smesni: "vucem se kroz zivot korak po korak,

ponekad je dobro, ponekad je corak";

"ona vedri i oblaci, ona ima moc, ona moze da ti dan 'ladno pretvori u noc" i slicno.

Vrhunac poezije u domenu bendova kao sto je Griva, Nervozni postar...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...