Jump to content

Kraljevski Apartman


Apeiron

Recommended Posts

U pravu si o Telcontare...

Mada ste Lotke ima od zivota sem hita 202...

Bolje ovako...

A jebi ga.... Ima Respect zato sto su bili jedan od dva metal benda koji su radili u srbiji tokom '90-tih... ( Apartaman i PsychoParadox... ok bilo je i jos nekoliko bendova tu... )

 

Ali ono... nekada je bolje penzionisati se na vreme... Lotketu je ipak malo ( vishe ) puko glas, godine, alkohol, cigarete, sta li vec... Mada ume da napravi atmosferu, apartman je mozda posle 3 albuma ipak trebao da ode u penziju.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi, mislim da ne treba pljuvati svakog predstavnika domace scene koji ne odgovara tvom sopstvenom muzickom ukusu (ovo se ne odnosi na Telcontara vec na onu ''stalnu pljuvacku grupicu'').

Uostalom, kao sto rekoh ranije, kada sticenici tih ljudi (jer valjda nekog od domacih bendova podrzavaju) budu imali toliko iskrenih fanova i budu onako ''dizali masu'' , mogu mi se javiti i tek onda cemo raspravljati.

Sto se Lotketa tice, on i sa takvim glasom savrseno odgovara muzici Kraljevskog. Licno, ne bih mogla da zamislim neciji drugi glas uz te pesme.

I, stvarno ne znam sta ce biti kad ne bude Kraljevskog! no.gifno.gifno.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mada ume da napravi atmosferu, apartman je mozda posle 3 albuma ipak trebao da ode u penziju.....

Posle 2 albuma su trebali u penziju...

Lotke i atmosfera - pa za zeldi metal ekipu je mozda dobra....

Mada bolje otici na cigansku svadbu...ima free alkohola

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posle 2 albuma su trebali u penziju...

Lotke i atmosfera - pa za zeldi metal ekipu je mozda dobra....

Mada bolje otici na cigansku svadbu...ima free alkohola

Zasto penzija, ako mladi ne znaju svirati, nek stari sviraju!!!

 

Oni su odlicni!

 

Poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

O, hvala, hvala biggrin.gif

 

Ko ce pohvatati sve cestitke na milion tema icon_mrgreen.gif

 

Vas dve - veceras se pije, samo da znate da ste obe pozvane, bice vec javljeno sta i kad.

 

Idem sad da kupim neke delove za bubanj, posle toga, kad Laza stigne, zovemo ljude.

 

Poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Novi je malo bolji od Rokera ali ništa specijalno. Sada mnogo slabije zvuče pošto je dat veliki deo klavijaturama. Produkcija je prilično loša ajde da su 70 pa da shvatim ali 21 vek a produkcija žnj. Bubanj najlošije zvuči. Mislim da su ipak prva 2 albuma mnogo dalje od poslenja 2, mada imaju moju podršku!

 

Ja kupih u PGP disk za 360din. icon_confused.gif

 

Sve Najbolje!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Novi je malo bolji od Rokera ali ništa specijalno. Sada mnogo slabije zvuče pošto je dat veliki deo klavijaturama. Produkcija je prilično loša ajde da su 70 pa da shvatim ali 21 vek a produkcija žnj. Bubanj najlošije zvuči. Mislim da su ipak prva 2 albuma mnogo dalje od poslenja 2, mada imaju moju podršku!

 

Ja kupih u PGP disk za 360din. icon_confused.gif

 

Sve Najbolje!!

Pa iskreno bolji je Rocker od ovoga, ali i ovaj je na svoj nacin odlican, a za produkciju se slazem, bubanj je nekako sirov!!!

 

Nemojte da piraterisete domaca izdanja, podrzimo Apartmance, jos su mladi!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

U krajnjem slucaju nek' ti nareze neko...

Jok! no.gif I ja sam protiv piraterizovanja domaćih bendova!

 

APARTMAN i dalje razbija i nikako ne treba da prestanu sa radom!

 

Ako neko sazna da u PGP-u (Makedonska ili Zelenjak) opet ima da se kupi novi album, nek javne!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jok! no.gif I ja sam protiv piraterizovanja domaćih bendova!

 

APARTMAN i dalje razbija i nikako ne treba da prestanu sa radom!

 

Ako neko sazna da u PGP-u (Makedonska ili Zelenjak) opet ima da se kupi novi album, nek javne!

Apsolutno podrzati, nego sta!!!

 

Zar su vec rasprodali prvi tiraz???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je samo krivo sto neki mladi bendovi ,sigurno bolji od Kraljevskog,ne dobijaju vise paznje zbig matoraca koji su i dalje u fazonu Saxon-a,Dio-a itd..Ne kazem da ih treba zaboraviti vec dati palicu mladim ljudima

Neko ce pomisliti da mrzim ovaj bend,nekad sam ih bas voleo i znao sve pesme sa Long Live Rock`n`Roll i Izgubljen U Vremenu a sad su mi tako ljigavi da ne znam da li ih jos volim ili to polako prelazi u zescu mrznju.

Uglavnom ih ne podnosim............VISE!!!!!!!!

I jos jednom pukeface.gifpukeface.gifpukeface.gifpukeface.gifpukeface.gifpukeface.gifpukeface.gifpukeface.gifpukeface.gifpukeface.gifpukeface.gifpukeface.gifpukeface.gifpukeface.gifpukeface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...