Jump to content

Kraljevski Apartman


Apeiron

Recommended Posts

Haha, OK. Necu u detalje sa nekim ko nije muzicar po tom pitanju, ali 6 akorda iz refrena redom odsviranih su isti kao u Seven Doors. Mada nebitno, ako ti to ne cujes.

 

A slusala si Gorgoroth? Koji album? icon_razz.gif

 

Ajd da sam samo ja u pitanju...

 

Vise volim melodicniju muziku od one koja to nije a koja je uzgred svedena na samo skoro dva akorda, tako da ne slusam black metal, samim tim i Gorgoroth.

 

p.s. Ovaj plakat za najavu koncerta izgleda super.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam mnogo vremena sad, ali vraticu se kasnije. Za pocetak hocu da kazem da nikako, ali NIKAKO ne mogu da shvati matorce od 50 i kusur koji se nesto loze, kao sviraju i bacaju se po bini, a to sve skupa nema nikakvog smisla. Mislim da je krajnje vreme da ih neko opomene. ili jos bolje zabrani taj njihov GEOMETAL, ili za one nepismene SELJACHKI METAL. Sramota za nashu scenu u najmanju ruku. Daju klincima pogresan primer. I da se razjasnim - svaka pesma najvise 5 rifa. Ko prebroji vise, vodim ga na pivo. To nije METAL. To nije nista. Nije vredno pomena, a ne celog posta!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam mnogo vremena sad, ali vraticu se kasnije. Za pocetak hocu da kazem da nikako, ali NIKAKO ne mogu da shvati matorce od 50 i kusur koji se nesto loze, kao sviraju i bacaju se po bini, a to sve skupa nema nikakvog smisla. Mislim da je krajnje vreme da ih neko opomene. ili jos bolje zabrani taj njihov GEOMETAL, ili za one nepismene SELJACHKI METAL. Sramota za nashu scenu u najmanju ruku. Daju klincima pogresan primer. I da se razjasnim - svaka pesma najvise 5 rifa. Ko prebroji vise, vodim ga na pivo. To nije METAL. To nije nista. Nije vredno pomena, a ne celog posta!!!

Jos jedan smarator...

Ne vrijedi komentarisati... sto predlazem i ostalima... mozda ce odustati...

A ako je nekome da se idalje prepucava sa ovakvim "mudrim" komentarima... hm... ne znam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos jedan smarator...

Ne vrijedi komentarisati... sto predlazem i ostalima... mozda ce odustati...

A ako je nekome da se idalje prepucava sa ovakvim "mudrim" komentarima... hm... ne znam

Imas li ti da kazes nesto konkretno, ili si ovde samo da prekratio vreme? Tvrdim da je KA trebalo ODAVNO oterati u penziju, jer daju klincima pogresnu sliku o necemu sto se zove MUZIKA. Pored takvih bendova, nije ni cudo sto nam klinci i du na tehno zurke. Niko bre ovde nije gluv. Onom Lotketu treba jedan dobar hirurski zahvat na glasnim zicama da bi mogao uopste da govori kako treba, a o pevanju ne bi smeo ni da razmislja!!! I na kraju krajeva, novi album im je vrhunac komediografije. Textovi - Garavi Sokak sa neuroticnim vokalom icon_razz.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo iznad moze da se kandiduje za najgluplji post YU metal foruma svih vremena.

 

Ako je Apartman razlog zasto klinci idu na techno zurke, onda je Karleusa razlog zasto se sve vise slusa brutal death metal. Toliko je to slicno.

 

Poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo iznad moze da se kandiduje za najgluplji post YU metal foruma svih vremena.

 

Ako je Apartman razlog zasto klinci idu na techno zurke, onda je Karleusa razlog zasto se sve vise slusa brutal death metal. Toliko je to slicno.

 

Poz!

Ti Apeirone bi mogao da se bar pod pseudonimom ponasas razumno umesto licemerno! Licno znam, jer sam prisustvovao u par navrata, da i sam pljujes po KA gde stignes, osim kad se uplasis da bi to moglo da stigne do njih!!! Ne kapiram cega se plasis? Mislis da ce matorci ikad moci da ti zatrebaju, odnosno da ce moci da ti ucine neku uslugu. Pa oni da to mogu ucinili bi je SEBI pre mnogo godina i sad ne bi bili tu gde jesu... a to nije jako visoko cak ni za standarde jednog patuljka. Preispitaj se malo.

A to sto sam napisao da klinci zbog KA slusaju techno. Razjasnicu za one sa skromnijim umnim kolicnikom. Da je to sto KA svira R'n'R ili ne daj Boze metal, i ti i ja bi slusali techno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti Apeirone bi mogao da se bar pod pseudonimom ponasas razumno umesto licemerno! Licno znam, jer sam prisustvovao u par navrata, da i sam pljujes po KA gde stignes, osim kad se uplasis da bi to moglo da stigne do njih!!! Ne kapiram cega se plasis? Mislis da ce matorci ikad moci da ti zatrebaju, odnosno da ce moci da ti ucine neku uslugu. Pa oni da to mogu ucinili bi je SEBI pre mnogo godina i sad ne bi bili tu gde jesu... a to nije jako visoko cak ni za standarde jednog patuljka. Preispitaj se malo.

A to sto sam napisao da klinci zbog KA slusaju techno. Razjasnicu za one sa skromnijim umnim kolicnikom. Da je to sto KA svira R'n'R ili ne daj Boze metal, i ti i ja bi slusali techno!

Mikice, jebem ti mater. icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E opet se moram oglasiti.Dosta mi je ovih smaratora kako neko rece.

Big mama je sa ona dva posta upravo izbio na celo najglupljih izjava

na svetu. Potisnuo je cak i onu izrecenu davnih sezdesetih projektanta u

nekoj kompjuterskoj firmi da ne vidi svrhu serijske proizvodnje racunara.

 

Ako su Saxon, Dio, Maiden koji inace sviraju 3 rifa i to ista 25 god.

i ostali "Zeldi" hvala na prosvetljenju. toliko dugo sam ziveo u zabludi

slusajuci metal da uopste nisam ni shvatao da je to ustvari turbo folk.

tj. nije "PRAVI METAL"

O hvala ti Big mama i hvala Fantasmicu (koji se inace oglasio povodom hita godine) da nije vas je bih i dalje pustao kosu i isao obucen u crno noseci lance i ostalu "dizelasku" opremu.O hvala vam jos jednom i trudicu se da prosirim vest da i drugi ne budu u zabludi, bicu vam zahvalan vecno. Inace svesradno cu vam pomoci u nameri za zabranu seljackog metala i lustraciju rockera sterijuih od 30 god.

Stay Heavy icon_rockdevil.gif

 

A sad stvarno

Ko voli i slusa Kraljevski vidimo se na koncertu musik19.gif

Ko ne voli a postuje ih RESPECT to you. icon_rockdevil.gif

A ovi smaraci koji samo nesto kenjaju Get on your knees and suck it. icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti Apeirone bi mogao da se bar pod pseudonimom ponasas razumno umesto licemerno! Licno znam, jer sam prisustvovao u par navrata, da i sam pljujes po KA gde stignes, osim kad se uplasis da bi to moglo da stigne do njih!!! Ne kapiram cega se plasis? Mislis da ce matorci ikad moci da ti zatrebaju, odnosno da ce moci da ti ucine neku uslugu. Pa oni da to mogu ucinili bi je SEBI pre mnogo godina i sad ne bi bili tu gde jesu... a to nije jako visoko cak ni za standarde jednog patuljka. Preispitaj se malo.

A to sto sam napisao da klinci zbog KA slusaju techno. Razjasnicu za one sa skromnijim umnim kolicnikom. Da je to sto KA svira R'n'R ili ne daj Boze metal, i ti i ja bi slusali techno!

NE SERI!

 

U zivotu svom nikad nisam rekao nista protiv Apartmana!

 

Ko si ti koji moj da uopste mene poznajes? Ako vec znas ko sam, mogao bi se i sam predstaviti, i navesti primere za optuzbe koje iznosis...

 

Pricas tolike gluposti da ne verujem da imas vise od 15 godina. Ako imas, onda je to zalosno.

 

Poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo iznad moze da se kandiduje za najgluplji post YU metal foruma svih vremena.

 

Ako je Apartman razlog zasto klinci idu na techno zurke, onda je Karleusa razlog zasto se sve vise slusa brutal death metal. Toliko je to slicno.

 

Poz!

Istina!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E opet se moram oglasiti.Dosta mi je ovih smaratora kako neko rece.

Big mama je sa ona dva posta upravo izbio na celo najglupljih izjava

na svetu. Potisnuo je cak i onu izrecenu davnih sezdesetih projektanta u

nekoj kompjuterskoj firmi da ne vidi svrhu serijske proizvodnje racunara.

 

Ako su Saxon, Dio, Maiden koji inace sviraju 3 rifa i to ista 25 god.

i ostali "Zeldi" hvala na prosvetljenju. toliko dugo sam ziveo u zabludi

slusajuci metal da uopste nisam ni shvatao da je to ustvari turbo folk.

tj. nije "PRAVI METAL"

O hvala ti Big mama i hvala Fantasmicu (koji se inace oglasio povodom hita godine) da nije vas je bih i dalje pustao kosu i isao obucen u crno noseci lance i ostalu "dizelasku" opremu.O hvala vam jos jednom i trudicu se da prosirim vest da i drugi ne budu u zabludi, bicu vam zahvalan vecno. Inace svesradno cu vam pomoci u nameri za zabranu seljackog metala i lustraciju rockera sterijuih od 30 god.

Stay Heavy icon_rockdevil.gif

 

A sad stvarno

Ko voli i slusa Kraljevski vidimo se na koncertu musik19.gif

Ko ne voli a postuje ih RESPECT to you. icon_rockdevil.gif

A ovi smaraci koji samo nesto kenjaju Get on your knees and suck it. icon_mrgreen.gif

Ti poredis KA sa MAIDEN-om? Ili si GLUV, ili si GLUP!

Share this post


Link to post
Share on other sites

NE SERI!

 

U zivotu svom nikad nisam rekao nista protiv Apartmana!

 

Ko si ti koji moj da uopste mene poznajes? Ako vec znas ko sam, mogao bi se i sam predstaviti, i navesti primere za optuzbe koje iznosis...

 

Pricas tolike gluposti da ne verujem da imas vise od 15 godina. Ako imas, onda je to zalosno.

 

Poz!

Ako iskreno verujes u to sto pises, onda se plasim da ni ti sam sebe ne poznajes bas najbolje. Navodeci primere morao bih da kucam satima, a toliko vremena, veruj mi - NEMAM! Jedno je sigurno. Tako preplasen neces stici daleko. Suoci se sa svojim strahovima, pobedi ih, pa se vrati na post da pricamo k'o ljudi.

I jos nesto. Za onih 15 god., vodim te jednom prilikom na pivo pivopije.gif .

A sad me banuj. Kako god okrenes zbog toga te niko nece sankcionisati, a kapiram da moras da otvoris ventil i istreses po nekome sav taj strah. Evo, javljam se dobrovoljno... banuj me, banuj me, banuj me... evotigana.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slusaj idiote, ocigledno je da ne zelis da kazes ko si, i da se igrom slucaja od nekuda poznajemo. Da li ti je zaista cilj da se pljujemo ovde medjusobno u tom slucaju? Ako imas sta nerascisceno sa mnom, brate reci to javno nakon sto otkrijes ko si, pa da vidimo.

 

Banovati te ili ne, ne igra nikakvu ulogu, mozes da se prijavis ponovo pod opet nekim debilnim nickom, posto ocigledno uzivas u tome.

 

A vidim da si se ubio od primera koje navodis da znas o pljuvanju po Apartmanu.

 

Poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti Apeirone bi mogao da se bar pod pseudonimom ponasas razumno umesto licemerno! Licno znam, jer sam prisustvovao u par navrata, da i sam pljujes po KA gde stignes, osim kad se uplasis da bi to moglo da stigne do njih!!! Ne kapiram cega se plasis? Mislis da ce matorci ikad moci da ti zatrebaju, odnosno da ce moci da ti ucine neku uslugu. Pa oni da to mogu ucinili bi je SEBI pre mnogo godina i sad ne bi bili tu gde jesu... a to nije jako visoko cak ni za standarde jednog patuljka. Preispitaj se malo.

A to sto sam napisao da klinci zbog KA slusaju techno. Razjasnicu za one sa skromnijim umnim kolicnikom. Da je to sto KA svira R'n'R ili ne daj Boze metal, i ti i ja bi slusali techno!

Ja licno ne poznajem ovakvog Apeirona, sve njegove rijeci o KA su apsolutno rijeci hvale, to je sigurno, a u stvari sta ima da pisem o Apeironu, kad ga svi dobro znamo, i znamo njegovo misljenje o Apartmanu, a ovakvi pljuvatori trebaju biti samo ignorisan!

 

Poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi mi treba da budemo sretni da uopšte i postoji takav bend kao što su K.Apartman kod nas ...A ne proseravati oko rifova ..klinci prde u prašinu-

 

Poštovanje bendu..

Ne znam da li da se smejem, ili da placem. Ziveo KA i svi vi zajedno sa njim!!! Ko shvati, njegova je!!! icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...