Jump to content

Kraljevski Apartman


Apeiron

Recommended Posts

Nisu to vredjanja uopste.Sto se mene tice,mozes da brises sve moje postove na ovoj temi.

Nemoj misliti da je Lotke dobar covek toliko.Jebiga,ti si se raznezio kad je pustio suzu...pa sad,kao,dobar je.

A Rogosic nikad nije bio objektivan.To se vidi po njegovim recenzijama,kako ocenjuje albume.Ono sto mu se ne svidi ispljuje posteno.Mogu da ti navedem primere cak.I,ako on ne voli Motley Crue,ne mora da saopsti u rock casopisu kako oni nisu doprineli rocku nista.

 

Srecno bendu KA u daljem radu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neso,da li si nekada u zivotu pohvalio nekog,ako ti je za utehu ti i Sead imate slicnu narav...

Hvalim sve ono sto zasluzuje...no,ti me preko foruma ne znas kao nekog ko hvali... icon_wink.gif Ako zalgedas neke teme,videces.

P.S. Don't touch Zeleta violent.gif

icon_smile.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, ajde, OK. Dosta je vise ove price.

 

Prvo, ako ne mozes da se uzdrzis od vredjanja, mozes slobodno da iskuliras ovu temu, jer cu ti ja brisati postove ako vidim to ponovo.

 

Ja tvoje postove ne nazivam glupim, stoga ne vidim odakle tebi pravo da to cinis sa mojima.

 

Divlje Jagode sam poceo da slusam pre nekih 13 godina, stoga - valjda to daje pravo za MISLJENJE o njihovom jebenom zvuku kakav imaju danas. Tebi odgovara, meni NE!

 

I dosta vise tog sranja oko toga ko uzima koliko para. Mislis da Zele ne uzima najvise para u Jagodama?

 

Tebi je i Rogosic mamlaz, Lotketa vredjas za zube... mislim da nemam zelju s tobom vise da razgovaram, dok ne naucis kako se razmenjuju misljenja na forumu.

 

Ajd.

molim te, budi mu primer.

Share this post


Link to post
Share on other sites

molim te, budi mu primer.

Ma, samo je problem u tome sto dosta ljudi ne shvata sta je to internet forum... ne mozes izneti svoje misljenje, a da te neko ne nazove glupim, i ne poklopi nekim idiotlukom.

 

----------------------------------------

Recenzija DVD izdanja je postavljena na Serbian-Metal.org

 

Poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Voleo sam njihov album Izgubljen u Vremenu ali ovo novo Roker i Ruka Pravde mi se ne svidja.Produkciju su digli na visi nivi ali mislim da su upali u krizu ideja.Ovo sto oni sviraju da je izaslo u vreme 80`-85` kad je bio popularan Dio,Saxon itd bilo bi nesto sad je samo malo zastarelo.Ali boze mij ko voli nek` izvoli. icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

I ovde, da se ne ponavljam, imam copy-paste misljenje na temu KA koncerta iz BL 10.3.:

 

Uh, pretpostavio sam da ce biti jak koncert, ali ni u snu da ce biti toliko jak!!!

 

Dakle, Kraljevski Apartman je odrzao jedan od najboljih koncerata u BL u proteklih 10ak godina (mada kad malo bolje razmislim, ne znam na kojem je koncertu bila bolja atmosfera u BL, a mozda sam i malo subjektivan jer su mi oni najbolji domaci bend).

 

Mi smo jos uvek u slavljenickom elementu, ne prestaje se sa alkoholom, niti se nazire kraj festama icon_mrtav.gif

 

Evo par podataka:

- Prodato je 420 ulaznica, prisutno oko 500 (!!!! ocekivali smo max.300) ljudi (kad se saberu free spiskovi, novinarske i guest liste)

- Apartmanci su prezadovoljni atmosferom i svirkom, sto je najbitnije

- Snimali su dan kasnije na RT RS za emisiju Bez Filtera, oko sat vremena svirke, i to ce biti emitovano tokom aprila.

 

Hvala svima koji su dosli icon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...