Jump to content

Kraljevski Apartman


Apeiron

Recommended Posts

...један примерак људске расе може добити највише две улазнице.

 

Pa ja jedino ako nisam primerak ljudske rase... Pitala sam ih za 4 karte i toliko sam ih dobila :smile:

 

Bio sam veceras oko 19h i nema vise karata, sve podijeljene, jbga.

 

Mozda i nisu podeljene nego da nisu tad hteli da daju... Jer je recheno da karte mogu da se uzmu od 10h do 18h.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ja jedino ako nisam primerak ljudske rase... Pitala sam ih za 4 karte i toliko sam ih dobila :smile:

 

 

 

 

 

Онда си или изузетно лепа девојка, па си их наложила или им је био веома добар дан па су били расположени, зато што је речено да се дају само две карте, моја другарица је толико добила, једну за мене и једну за њу. :)

Edited by Narsil

Share this post


Link to post
Share on other sites

E svashta. Ma ja sam ih pitala da mi daju 4 karte, oni su bili u fazonu kao "e ti sad odjednom, pa 4 karte... Moze 2" i tako to. I onda sam ih pitala shta bi se desilo da uzmem 2 karte, izadjem iz Livingroom-a, opet udjem i trazim karte :). I onda su mi dali 4 :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa ovako...

 

Maiden crew su bash dobri i odushevili su me sa 22 AA, jedino im se izgleda pevach tripuje da je Dikinson (mislim na one tikove levom rukom), ali oproshteno :D

 

Za Apartman, u principu nishta novo - kraljevi su kraljevi! Napravili odlichnu atmosferu, svirali dva sata, izashli na bis... Jednom sam chula Pandoru pre ovoga i, iskreno, smorila me je za medalju, a uzivo je bila dosta bolja. Tako da, shta znam, mozda treba da se slusha malo vishe... Nishta sa prethodnog albuma, falio mi je Chuvar tajne, ali i to je oproshteno :)

 

Sve u svemu - zachin C i koncert je bio sjajan! :rockdevil:

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svirka je bila nenadjebiva. Kad je takvo divljanje u prvim redovima, a ja se nimalo ne umorim, znači da mi je muzika podigla adrenalin, a tako je bilo od prve do poslednje pesme (ukupno ih je bilo 21). Apartman je definitivno bend za veliku salu, još samo da se namakne dovoljno mlade i stare publike, koja bi drugi put bila spremna i da plati ulaz. Ipak, imam jednu zamerku na novu promenu muzičkog koncepta Apartmana (ali je to samo iz mog ugla). Taman su bili snimili dobar heavy metal album, a sada nisu nijednu pesmu svirali s njega i ponašali su se kao da album ne postoji - to se videlo po tome što su iznad bine stajali omoti svih albuma, osim Čuvara tajni i što su u sali bili prisutni neki bivši članovi benda, ali ne i Marko Nikolić i Đera. Promena koncepcije je vidljiva i u postavi benda - opet su ostali samo sa jednom, Zoranovom gitarom, a doveli su novog klavijaturistu (koji ima samo 18 godina). Očigledno se nadaju da će posle novog albuma, koji će verovatno biti u fazonu Ruke pravde, povratiti popularnost koju im je nekada taj album doneo, samo što ja nešto sumnjam da je to moguće. Lično bih pre voleo da slušam pravi heavy metal sa dve gitare, ali hajde, nije loše ni ovako, ako uzmemo u obzir da i ova jedna gitara dobro odrađuje posao i da bubnjar razvaljuje. Lotke je tu car, kao i uvek, rekao je da mu nije smetala ni temperatura da dođe na svirku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Они момци из Maiden Crew-a су одрадили добар посао, али о њима без коментара.

 

 

КА је направио одличну атмосферу, имао одличну сет листу, добар звук, Лотке је краљчина највећа од свих, публика је била дивља и захвална, а што се мене тиче, могли су још једно два сата да опиче, не би ми сметало. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Они момци из Maiden Crew-a су одрадили добар посао, али о њима без коментара."

 

Koliko sam razumeo i cuo oni su svirali preko plej bekam, ba rmi tako rece njih 10-ak, a nisam bas proveravao al ako je tako.... zar to nije.. kurac ?>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ни ја нисам стекао такав утисак, али ионако сам био у разговору са друштвом и брањењу другарица од шутки док су они трајали, тако да...

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma koje crne sutke ono neko poskakivanje bilo,

 

ma ja nisam ni obracao paznju al mi prisla dva ortaka i kao."e ovo jos nisi video" i ja dosao sa strane i gledam i recimo cinilo mi se par puta da kad recimo pevac nesto izvuce kao, i prekine, cuje se iza njega snimak vokala, tj kad da pozadi pici snimak neki uzivo:"

 

pa nemam pojma sta sad da mislim

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ни ја нисам стекао такав утисак, али ионако сам био у разговору са друштвом и брањењу другарица од шутки док су они трајали, тако да...

 

helloween-perfectgentlemen.jpg

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

:haha:

 

Ма, јок, него сам био са две другарице које имају по 1,60 и 30 кила са све креветом, па јбг...А Iron Maiden tribute ме не интересује баш претерано, па се нисам обазирао, осим на кад је лик изнео неку заставу, па сам бацио поглед на мало вртења исте и то је то.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahahaha... Pa ovo je super!

 

I ovim putem bih se zahvalio KRALJEVSKOM APARTMANU na pozivu, kao i na podršci.

 

Što se tiče matrice, snimka... kako god, eto, da razbijemo predrasude, na narednu probu možemo da pozovemo 2 - 3 vas. ULAZ: 2l piva! :rockdevil:

 

Pozz pa se vidimo na nekoj solo svirci.

 

MAIDEN CREW

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...