Jump to content

Kraljevski Apartman


Apeiron

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Da li je moguće Negde oko '94 godine postava benda je izbacila jednog člana koji je hteo da sviraju fazon Maideni, Black Sabbath itd., dok su ostali hteli komercijalu tipa divlje jagode itd. Sad su pravi pozeri koji više znaju da prodaju priče nego što stvaraju muziku. Kad sam odslušala njihovu pesmu, tj. obradu ''Long live rock 'n' roll'', mislila sam da me neko zajebava!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...

Ja prvi put čujem da imaju novi album. Taman sam hteo da pitam šta se s ovim bendom dešava, da li postoji još uvek.

 

Sad vidim da je izašao još u septembru, a pesme koje mogu da čujem... neću da komentarišem. Toliko je i njima samima veliki događaj što su izdali novi album, da nisu ni podelili tu informaciju preko zvaničnog sajta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izdali su album za City records (Power Music).

[media=]http://www.youtube.com/watch?v=x9wClJmqL9A[/media]

[media=]http://www.youtube.com/watch?v=F_7dHNTZ2FU[/media]

 

Nova postava:

 

Zoran Kiza Zdravković, gitara

Zoran Lotke Lalović vokal

Zoran Baki Radovanović, bubnjevi

Vladimir Raja Rajčić,bas

Nebojša Neca Maksimović, klavijature

Edited by Divlji Tigar

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Onaj uvod na naslovnoj numeri kao da je zaboden od Bajage, mada i Bajaga ga je vrv zaboo :D

Nije los album kad se sve sabere, barem pola albuma su dobre pesme. Produkcija je bolja od one na koju smo navikli kad je Apartman u pitanju. Ono sto fali Apartmanu, kao sto zna svaki njihov dugogodisnji fan je hemija u bendu koju su imali nekad. Svirke i dalje nisu lose, ali nije to kao sto je nekada bilo. Ja sam se navikao i na prosli album, iako je Lotke tu falio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Truba jeste bila momenat koji nisam skapirao, taj deo gde je truba bi bio jos bolji da nema trube :D

Sad sto se tice Zike, bili su desetak puta na rts-u, ko zna kako su upali bas u Sarenicu :D

A power music city records, nemam nista protiv, do sada je bila praksa da imaju bolju produkciju a manju cenu, pa sam time zadovoljan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

Kraljevski Apartman 18.05. svira u niškom klubu Juridicum od 21:30h.Karte se po ceni od 350 dinara mogu kupiti u Cd Sound music shopu,Music Houseu i klubu Juridicum, dok će se na dan koncerta prodavati po ceni od 400 din.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...