Jump to content

Steve Vai


Crusader

Recommended Posts

  • Replies 288
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bilo je vreme da neko postuje nesto ovde... Tema se raspada, svi zajebavaju baneta jadnog icon_sad.gif

Nije ni čudo, jesi li ti siguran da si dobro osmotrio slike icon_smile.gificon_smile.gif

Atrakcija je suviše velika da bi prošla za dan dva icon_da.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 8 months later...

Kod mene na prvom mestu je Blackmore (bog!!!)

a Vai je odma' iza njega (arhangel!!!). Prosto obozavam njegov stil svirke, to je toliko drugacije od svih ostalih gitarista.

Jedan od naj koncerata koje sam gledao u zivotu je Vai u Skcu. Ljudi moji, ko nije bio nema pojma sta je propustio. Skoro ceo koncert su mi usta bila otvorena a jezikom sam cistio patos. Ono jebote kad duva u zicu i uhvati harmonik... aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.... CAR!!! :muzicar:

Cak sam i uhvatio trzu al ne od njega no od Billy-ja (sto je takodj super jer sam ja inace basista - mozda je to neki znak od boga) hehehehe

Secam se kad sam prvi put cuo Slip Of The Tongue album i ostao bez rechi, jes da je Vandenberg komponovao skoro sve stvari ali je Vai na albumu odsvirao sve gitarske deonice, i to kako...

Uh, mogo bi da pricam o njemu do sledeceg milenijuma..

 

Zakljucak: Vai - naj gitarista danasnjice

 

p.s. Ako izuzmem Ritchie-a, jer on je za mene kao Mozart. Ne poredim ga ni sa kim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...
Guest RISE LORD VADER's guz

čudno da niko nije ranije primetio, lik je izdao pre neki dan novi album, krenula turneja i tako to.

 

 

upravo skinuh taj, inače orkestralni album, fino zvuči

 

www.softmp3.org

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
čudno da niko nije ranije primetio, lik je izdao pre neki dan novi album, krenula turneja i tako to.

upravo skinuh taj, inače orkestralni album, fino zvuči

 

www.softmp3.org

 

 

Sound theories Vol. 1 & 2 odlican album....bas sam ga skinuo pre neki dan

 

Imam na DVD Aching hunger....fenomenalan koncert, a kad sam cuo i video pocetak "For the love of God" najezio sam se covece

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...