Jump to content

Steve Vai


Crusader

Recommended Posts

  • Replies 288
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Brate gde si gledao taj snimak?,mozes li da nabavis?,ako mi nadjes razmenicemo nesto. icon_rockdevil.giflaugh.gifmusik19.gif

Primetio sam da postoji dosta snimaka sa koncerta koji su održavani u SKC-u (Napalm Death, At The Gates, Entombed, Destruction...), pa valjda je i Stevu neko snimao 'bem mu mifa! icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate gde si gledao taj snimak?,mozes li da nabavis?,ako mi nadjes razmenicemo nesto. icon_rockdevil.giflaugh.gifmusik19.gif

Nemam ga nazalost, gledao sam ga u nekoj emisiji sa Banetom, lik je smesan kao crtac icon_smile.gif

"Oni hoce da me ubiju, hoce da ubiju umetnika u meni" - Bane o diskografskim kucama icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Primetio sam da postoji dosta snimaka sa koncerta koji su održavani u SKC-u (Napalm Death, At The Gates, Entombed, Destruction...), pa valjda je i Stevu neko snimao 'bem mu mifa! icon_rockdevil.gif

Video sam neke likove koji su imali kameru i fotoaparate (koji su uspeli da to unesu), sigurno nisu nosili da se hvale kako imaju, ne znam da li ima jos nesto pored ovoga sto sam ja gledao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ne bi bilo zabune - htedoh reci da je shvatio gresku i da bi mu sada pruzio ruku!!!

icon_twisted.gif A sto nije sacekao sahranu Vai-ja pa da onda dodje i da mu se od srca izvini. icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BEZVEZE!!!! mrred.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebiga, nije ga namerno ispalio. Kada mu je Vai pruzio ruku Bane ga je gledao direktno u oci cudeci se sto se Vai okrenuo prema njemu i samo stoji i gleda ga icon_mrgreen.gif Jebiga, i to se desava icon_smile.gif

 

 

A jeb' ga, tako ti je to sa naučnicima i umetnicima, svi su oni malčice prsli! laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebiga, nije ga namerno ispalio. Kada mu je Vai pruzio ruku Bane ga je gledao direktno u oci cudeci se sto se Vai okrenuo prema njemu i samo stoji i gleda ga icon_mrgreen.gif Jebiga, i to se desava icon_smile.gif

Ma da zaljubio se u Vaijev vatreni mediteranski pogled icon_wink.gif .... smesno pukeface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...