Jump to content

Steve Vai


Crusader

Recommended Posts

Sta mislite o njemu. Meni je on bolji i od Malmsteen-a i od Satriani-ja, ima lepe melodije, ne smara ko Malmsteen sa njegovim izivljavanjem, niti kao Satriani sa obicnom pentatonikom. Sada bas slusam Passion and Warfare.

Da,za razliku od Malmsteena on ima i OSECAJ.Sjajan gitarista za nijansu mi je bolji od Satriania.Naj pesma Answers,naj album Passion & Warfare

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 288
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mislis Satch-ov najgori ucenik...nego...Kirk zna da drzi trzalicu icon_da.gif ...ali to je to icon_smile.gif ...mislim nije samo tehnika bitna ali ako napravis 5 dobrih sola u svojoj karijeri, i pritom uzivo ne mozes ni priblizno dobro da ih odsviras kao u studiu i povrh svega izgledas i pricas kao totalni feget icon_smile.gif ...onda ti ta ogromna kolicina para nista ne vredi icon_smile.gif ...ali u principu bole njega kurac icon_smile.gif ...ali ja nikako ne bih voleo da sam u njegovoj kozi...jebes pare icon_smile.gif

Kirk=ludak laugh.giflaugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kako ko icon_wink.gif ...kod mene su stvari potpuno obrnute...kada sam prvi put video nekog super tehnicara (u mom slucaju Satch-a) bio sam u fazonu "E ovako hocu i ja da sviram" musik19.gif ...i to mi je bio ogroman podstrek da se svakim danom sve vise usavrsavam...i bio sam bukvalno opsednut gitarom jedno godinu dve...mislim jos uvek sam opsednut sviranjem samo sada vezbam 3-4 sata dnevno a ne 10 sati kao pre icon_smile.gif ...a posle sam otkrio i Paco-a De Lucia-u i provalio da nikad necu moci da sviram kao on, jer sam jednostavno kasno poceo...mislim, da bi neko svirao na istom nivou kao on mora da pocne da svira gitaru bukvalno cim prohoda icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif ...e to je vec za nabijanje kompleksa mhihi.gif

 

 

Edited by Marty F

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...