Jump to content

George R. R. Martin "Pesma leda i vatre"


pennywise

Recommended Posts

Da, Laguna će je izbaciti dva meseca nakon rilisa, to svakako. Ja se nadam da će ostati dosledan sebi i roku koji je postavio jer je obećao da će prvo završiti knjigu pa onda seriju (što bi i bilo fer). Čisto sumnjam da bilo ko ikada ima želju da zajebe sam sebe kao na primer Klark sa Odisejom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Bogdan

Ma jašta nije baš tako, nego se ja negde nadam tome... Pogotovo što me je strah da će da je upropasti jer je neko moje mišljenje da mu kvalitet polako pada. Plašim se da će ga progutati "mlade nade" i da će pregoreti... Mislim, ne znam, možda sam to samo ja, ali da se ja pitam, Othersi dođu, objasne neke stvari, onda omnipotentni Bran objasni njima ko je tata, šaka hjumana koja preživi nastavi kao wildlinzi, i to je to. Ćao kraljevstvo, ćao prestoli.

@Mačka poverljivo :D Reče mi čovek koji je u kontaktu sa nekim njegovim prijateljem, koliko sam skapirala iz priče... Uglavnom je do sad bio u pravu, pa 'ajde i za ovo da mu verujem

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne verujem da Tudjini imaju snage da pokore svih sedam kraljevstava npr uzimajuci u obzir da je Dorna uvek izuzeta od zime , Takodje polazem nade u Mladjanog Brena da sve stavi na svoja mesta , bilo bi malo glupo da sad dodju tudjini obrisu sve sa mape i to je to ostane saka jada , previse je zamrsena prica da bi se tako jednostavno zavrsilo

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam koliko je validno al...

http://www.ecumenicalnews.com/article/winds-of-winter-release-date-george-r-r-martin-blames-busy-schedule-for-delays-27314

:udri: :udri:

 

Realno ako pogledamo poslednje tri, treba mu 5-6 godina da napise..kako li je tek onima koji od 1996. citaju. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...