Jump to content

Temnozor


Turin

Recommended Posts

  • Replies 118
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

da pa, zar ti mislis suprotno??? umjesto da se bunis, trebao bi biti sretan jer smo konacno i mi, gothic nsbm metalci

 

Au, bog te mazo... aaaaauuuuuuuu...... paaa, ovaj.... ne znam.... zgrano sam se to stoji.... avatar me savrseno opisuje, tako sam izgledao posle citanja ovog posta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zrela je za psihica,i to nekog dobrog.

 

nije, nego ima 15 godina i drmaju je hormoni, kao i svaka curica, zeli da bude misteriozna i opasna. To sto lupeta proizvod je njenih godina, odrasce vremenom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da pitam samo ovu curicu da li je imala do sada kontakte s muškim dijelom populacije, ako nije onda možemo i to da sredimo pa da se smiri od lupetanja malo.

 

pa bash i nisam, posto sam ovako prilicno gothic uglavnom se trosim sa svojim prijateljicama darkericama. ali rado bi probala nekog starijeg gothicara kakav si ti. voljela bi da me upoznas sa carima nacistickog sexa i polozaja 88....mmmmm.......

Share this post


Link to post
Share on other sites

E znali iko gdje mogu kupit Horizons?

 

vraze, neces vjerovati, ali bash sam danas kupila original 'horizons'! zar i ti ne smatras da je to prst sudbine kojim nam bogovi porucuju: ''upoznajte se! budite prijatelji! zasnujte obitelj! podignite novu generaciju arijevske srbske djece!''...mislim da sam konacno pronasla osobu mracnu gotovo kao i ja..jesi li ti moj sudeni vraze?

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je satarial full zakon, totalno su gothic, dapace mogla bih za njih reci da su pravi ruski nacisticki satanisticki cradle of filth.

:? :? :? :? :? :? :?

 

da pa, zar ti mislis suprotno??? umjesto da se bunis, trebao bi biti sretan jer smo konacno i mi, gothic nsbm metalci dobili jedan savrsen bend za sebe. a ne kao neki nokturnal mortum recimo koji recimo na onom svom albumu ''nechrist'' samo pjevaju o mrznji prema zidovima i slicno, bez i trunke vampirizma, sotonizma, zenskih opernih vokala (bez kojih, po meni, niti jedan black metal nemoze biti potpun)..zato je stvoren satarial koji sve to ujedinjuje i stvara jedinstven i originalan zvuk kakav se moze cuti jos samo kod cradle of filth-a, koji su takodjer jedinstveni i originalni. SATARIAL = ruski satanic nsbm cof cower band.

Pa da li si ti normalna?!?!?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...