Jump to content

Temnozor


Turin

Recommended Posts

  • Replies 118
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ono što sam ja uspio da dowloadujem su isntrumenzalni pasaži sa scream vokalom i pripovijedanja. E sad ne znam da li je čitav album takav.

Gdje si ga uspio download-ovati? Ja sam na SlSk nasao samo jednog korisnika sa tim albumom koji ima jako losu vezu i svako malo je offline.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Odlican bend!!!

Pravo zboris!

 

Ovih dana sam cuo jos jedan fenomenalan folk/pagan black metal bend - Sunchariot. U svoj zvuk osim vrlo narodnozvuchecih frula dodaju i zvuke petlova, cvrchaka, zubor potoka, vetar itd... u black segmentima su pomalo dosadni, a u folk segmentima mnooogo atmosfericni i misticni.

 

Jel' cuo neko? NSovci, pretpostavljam da ste upoznati sa njima (mada ne znam da li im je ideologija NS ili samo pagan bez politickih stavova).

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 7 months later...

Slabo nesto komentara za Folkstorm of the Azure Nights...mene je album jebeno oduvao,pagan/folk/NSBM u najboljem stilu NMa,DUB BUKa i slicnih arijevaca,po meni je ovo dobro skoro kao najbolji Nokturnal Mortum radovi.Preporucujem svima od sveg analnog srca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaki komentar je suvishan... Pogotovo mi se svidja album iz 2001, "Fragments"... Odlichan je i "Vedovstvom Krepka Cerna Slava Rusi", dok poslednji album nisam nabavio ceo, jer hocju da kupim original, ali neke pesme sam skinuo i odlichne su... Pogotovo "Arkona"!

 

Слава!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Hah, imam i ja ovo, da li se pesma zove Maslenica?  icon_smile.gif

 

Odlicno, odlicno, ali produkcija je bas pregadna na tom albumu...

 

Poz!

Produkcija nije ni mogla biti bolja, s obzirom na to da je taj album objavljen samo na kaseti (koliko ja znam).

 

A maslenica je mnogo jak praznik!!! pivopije.gifpivopije.gifpivopije.gifpivopije.gifpivopije.gif

Edited by Nikola SICKSICKSICK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...