Jump to content

Cannibal Corpse


Srki

  

49 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Heh, ako samo vidite covek koji je mail ostavio znacete o cemu se radi... A inace ja sam mu rekao da dodje na forum i da ostavi komentar za fanove kod nas ...

A i kao sto znate svakom fanu na cc forumu odgovara na pitanja ;).

 

 

PS> jos pre sam pricao da cemo dovoditi clanove bendova na nas forum da ostave komentar ili da porpicaju sa fanovima...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

JESA..jessica.. :):) e pravi si jerk.. :razz:

 

ma daj kakav crni mmmm :wub: lavey :wub: moja ikonica je mnogo lipsha..a shto je najstrashnije vishe mi se svidja kad je odradio ritual pa je obrijao glavu..s kosom je bia ka elvis prisli.. :):):lol::lol::):):):)

 

cannibal jesa.. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno, pogledaj, ako vec nisi, Live Cannibalism, i videces da je kao pravi jesa, slemuje kao da su ga ubacili tu pre koji dan, znas ono, kao da naprave neki reallity show tipa ubace nekog u totalno nesto nepoznato, i da vse nauci za jako kraatko vreme. Fotke mogu da zavaraju ali kamere u ovom slucaju ne. :)

 

Mada, cinjenica je da to ne igra bitnije ulogu, ne mrzim ja njega, samo hvatam beleske :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja sam bio, ali sam tada imao svega 15 godina, pa su me ovi koji su tr00 na forumu isprozivali da ja to nisam doživeo na pravi način :lol:

 

P.S. Pozdrav za Lazu Satanu :D

 

Pozdrav :D

 

Evo bas ovih dana ne vadim iz playera Von i Eaten Back to Life :rockdevil:

 

Bice pokolj SATAN-iz Batajnice po treci put na kanibalima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Bas sam pustio sebi "The Bleeding" i rekoh aj' da vidim sta ima na CC diskusiji. Ubedljivo najjaci Brutal Death Metal bend! :da: Dobro... pored njih volem i Dying Fetus i Deicide najvishe na svetu :wub:

 

Owen je extra gitarista! Nemo' da ga pljujete! :mad:

 

 

Ah , the bleeding moj omiljeni album uz butcherd...jos dva meseca :pivopije: kad pustaju karte u prodaju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...